MUDr.

Dmitry Zaytsev

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

18 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 12 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

T11 Stomatologicka fakulta Novosibirske Med.Akademie 1994 Potvrzeni diplomu 2006 Praha Ministerstvo zdravotnitstvi Respektuji pojištovny 201,205,211,209,213 Stomatochirurgie,implantologie,protetika,zachovni… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• J
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Pan zubař, má poměrně profesionální přístup k práci. Trhal mi 8čky, ale po kontrole chrupu "nenalezl" žádný kaz. Když jsem šel akutně k jinému zubaři, tak se zjistilo , že mám 3 povrchové kazy a 3 začínající.
    Z toho jsem usoudil, že panu zubaři jde spíše o peníze, než o zdraví chrupu klienta, což mě dost mrzí.

S pozdravem
    Jan Paur

• H
    Umístění: jiné místoSlužby: Rozpad osmičķy

Mám panickou hrůzu ze zubařů,ale pan doktor je TOP. Vše vysvětlí,empatický přístup,pěkné prostředí,sestřičky na správném místě. Chodím jsem již 4roky a dokuď bude pan doktor ordinovat,nikam jinam nepůjdu.
    Pavlíková

• D
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Spokojenost ! První návštěva a hned trhání osmičky . Při mém velkém strachu vše bylo vysvětleno a postup velice shovívavý .
    Doporučuji .

• S
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

S panem doktorem jsem víc než spokojena.V čekárně nikdy ne čekám dlouho,jeho prace je na profesionální úrovni,vždycky udělá zákrok k moji spokojenosti.Taky jsem ocenila i jemný smysl pro humor,a příjemné prostředí v ordinaci:)

• P

K tomuto lékaři chodím již deset let. Do péče přijmul i syna, který tam chodí od první kontroly zoubků už šest let. I mu pan doktor vrtal nějaké kazíky. Vše vždy proběhlo úplně hladce - je pravda, že se se synem nijak nemazal, což já úplně schvaluji! Neošetřil by ho, když by se syn nenechal a tak je to dobře. Jsem s ním plně spokojena. Pana doktora jsem doporučila již třem známým a všichni tři jsou spokojeni. Též posílám pochvalu a díky sestřičce (berounská ordinace). Je moc milá, hodná a ochotná. Také chválím krátké objednávací lhůty!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi chodím více než tři roky, a jsem s jeho prací velmi spokojená. Navíc prostředí kliniky je "domácí" a sestřička je milá. Doporučuji.
    L. Nováková

• P

S panem doktorem bohužel mám velmi špatnou zkušenost a v žádném případě jej nemohu doporučit! Moje současná zubařka musí složitě opravovat několik jeho zákroků, například špatně plněný kanálek, špatně provedené plomby. Práci provádí ve spěchu, místo kvality se zřejmě zaměřuje na kvantitu. Díky nekvalitně odvedené práci jsem bohužel nakonec i přišla ve svém mladém věku o jeden zub.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jen jsem se seznámila se svými osmičkami, opět jsme se rozloučily, aniž bych o tom věděla. S názorem o rychlosti, pečlivosti a bezbolestnosti nemohu než nesouhlasit. Navíc přijal i mého tehdy 1,5 letého syna, kterého mi všude odmítli a už k němu na kontroly takhle chodíme 2 roky. Doporučuji.

• R

Pan doktor pracuje rychle a bezbolestně. Je velmi pečlivý. Zatím bojuji jen s kazy a naštěstí jsem větší zákroky absolvovat nemusela, tak nemohu posoudit. Z mého pohledu mohu jen doporučit.

• Nemohu napsat nic jiného než chválu.
    Dokonce jsem změnil pojišťovnu, abych k němu mohl chodit nadále.Moje předchozí pojišťovna s jejich ústavem nepodepsala smlouvu. Pan doktor je velmi pečlivý. Snaží se zachránit zub za každou cenu. Patřím k těm, kteří se bojí zubařů, u něj to však neplatí. Nechci měnit tak výtečného zubaře a příjemnou sestru.

Otázky a odpovědi

Respektuji pojištovny 201,205,211,209,213
    Stomatochirurgie,implantologie,protetika,zachovni a esteticka stomatologie

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• Stomatologicke problemy pacientu za vyjmkou ortodoncí

Nejblížší termíny:

další dny