Dmitry Zaytsev, zubař Beroun

MUDr. Dmitry Zaytsev

Zubař Více

T11 Stomatologicka fakulta Novosibirske Med.Akademie 1994 Potvrzeni diplomu 2006 Praha Ministerstvo zdravotnitstvi Respektuji pojištovny 20...

• Stomatologicke problemy pacientu za vyjmkou ortodoncí

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Stomatologie zaytsev

Umístění: Stomatologie zaytsev ošetření kořenových kanálků

Dobrý den, velice si vážím preciznosti každého pohybu, který má smysl. Děkuji za přijetí ve vaší ordinaci. I s dcerou jsme se přestěhovali z Prahy a byly jsme všude odmítnuti, tady nás přivítal příjemný a vstřícný personál. Přeji vašemu týmu spokojenou klientelu, jak jsme my.

Umístění: Stomatologie zaytsev Jiný

Pan doktor vse vysvetli,poradí nejlepší způsob.Je pečlivý a hl.přistupuje zrovna ke mě jemně,protoze mam panickou hrůzu ze zubaře.vše rychlé a bezbolestne.sestricka prijemna.celkova spokojenost

Umístění: Stomatologie zaytsev ošetření zubního kazu

Profesionální práce, sestra vás objedná s klidem a možností objednání , vždy jsem odcházel s plnou spokojeností v odvedené práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologie zaytsev Stomatochirurgie,implantologie,protetika,zachovni a esteticka stomatologie

Velice ochotná a milá sestřička
Pan doktor mi před zákrokem vše pečlivě vysvětlil a celý zákrok v naprostém pořádku a hlavně bez bolesti
Cena odpovídá kvalitě provedené práce
A velmi krátké objednací termíny
Za mě - skvělé ????

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. Běžný termín

Pan zubař, má poměrně profesionální přístup k práci. Trhal mi 8čky, ale po kontrole chrupu "nenalezl" žádný kaz. Když jsem šel akutně k jinému zubaři, tak se zjistilo , že mám 3 povrchové kazy a 3 začínající.
Z toho jsem usoudil, že panu zubaři jde spíše o peníze, než o zdraví chrupu klienta, což mě dost mrzí.

S pozdravem
Jan Paur

Umístění: jiné místo Rozpad osmičķy

Mám panickou hrůzu ze zubařů,ale pan doktor je TOP. Vše vysvětlí,empatický přístup,pěkné prostředí,sestřičky na správném místě. Chodím jsem již 4roky a dokuď bude pan doktor ordinovat,nikam jinam nepůjdu.
Pavlíková

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. Běžný termín

Spokojenost ! První návštěva a hned trhání osmičky . Při mém velkém strachu vše bylo vysvětleno a postup velice shovívavý .
Doporučuji .

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. Běžný termín

S panem doktorem jsem víc než spokojena.V čekárně nikdy ne čekám dlouho,jeho prace je na profesionální úrovni,vždycky udělá zákrok k moji spokojenosti.Taky jsem ocenila i jemný smysl pro humor,a příjemné prostředí v ordinaci:)

K tomuto lékaři chodím již deset let. Do péče přijmul i syna, který tam chodí od první kontroly zoubků už šest let. I mu pan doktor vrtal nějaké kazíky. Vše vždy proběhlo úplně hladce - je pravda, že se se synem nijak nemazal, což já úplně schvaluji! Neošetřil by ho, když by se syn nenechal a tak je to dobře. Jsem s ním plně spokojena. Pana doktora jsem doporučila již třem známým a všichni tři jsou spokojeni. Též posílám pochvalu a díky sestřičce (berounská ordinace). Je moc milá, hodná a ochotná. Také chválím krátké objednávací lhůty!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi chodím více než tři roky, a jsem s jeho prací velmi spokojená. Navíc prostředí kliniky je "domácí" a sestřička je milá. Doporučuji.
L. Nováková

• Stomatologicke problemy pacientu za vyjmkou ortodoncí