Doporučení dermatologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Hlučín

• Dermatolog, Pediatr

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „Je to skvělá paní doktorka,opravdu se ve svém oboru vyzná,vždy poradí a je velmi příjemná.Musím dodat i to že i sestřička je velmi příjemná,prostě skvělý tým. Více

Ostravská 79/31, Hlučín Mapa

• „Skvělý doktor se smyslem pro humor a fakt je dobrý!! Odstranění 2 velkých skvrn na hlavě , jedna ve tvaru květáků ,druhá plochá a obě fakt dost velké!! Po příchodu domů nic nenasvědčovalo tomu , že jsem zákrok prodělal!! Sestřička taky smíšek a super!! DOPORUČUJI pokud se vám jedná o to jak vypadáte a máte strach ze zákroku!! Všechno Vám bude vysvětleno jak sestřičkou tak doktorem! Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Velmi milá paní doktora. Vše vysvětlí. Je to jediná lékařka, ze které nemám strach (trpím syndromem bílých plášťů ) a to jsem hlídaný pacient, takže musím preventivně navštěvovat tuto ordinaci 2krát ročně. Mohu jen doporučit. Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s. - Kožní ambulance

• „K paní doktorce chodím od dětství a teď i s dětmi. Jsem naprosto spokojená - pomohla i mému manželovi když potřeboval a super. Sestřička je velmi milá a usměvavá:-) :-) Více

Fr. Formana 251/13, Ostrava Mapa

Odborný lékař kožní

• „Pohodový chlas s výbornýma znalsotma.

Seifertova 746, Bohumín Mapa

Odborný lékař kožní

• „Velmi příjemná lékařka, dovede naslouchat pacientovi a odborně poradí.

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava