Poliklinika AZ
Štefánikova 415, Bakov nad Jizerou

PoliklinikaLípa
Seydlerova 8/2451, Praha 13, Praha

Můžu doporučit nejen jako odborníka, který se snaží řešit s pacientem nejen symptomy, ale hlavně příčiny, a také jako člověka, který má velmi vstřícný přistup a snaží se pomoct všemi způsoby. Je zřejmé, že své povolání bere jako poslání.

Umístění: PoliklinikaLípa Jiný

Lékař s velkou odbornou praxí,věnuje se pacientovi.Umí ochotně doporučit další odborné vyšetření.Při pravidelných preventivních prohlídkám,udělá mnohem více vyšetření než jiní lékaři.

Od pana doktora jsem odešla a rozhodně ho nemůžu doporučit. Zápal plic mi léčil léky na bronchitidu, ale co je nejhorší, že i přes průkazné špatné výsledky testů mi nikdo nezavolal. Takže kdybych si po třech dnech čekání nezavolala, že je mi stále hůř, asi by to nikoho nezajímalo i přesto, že mě sestřička upozorňovala, že při špatném výsledku se mi okamžitě ozvou. Nakonec jsem z toho vyšla s výpotkem na plíci a 2 měsíce na neschopence.

Umístění: Poliklinika AZ

Pan doktor je celkem odborník, ale člověk čeká v ordinaci 3-4 hodiny, a to i v případě objednání. Furt telefonuje, lidé chodí dlouho za sebou na řadu. Nedoporučuji!

S panem doktorem mám jen dvojí zkušenost. První je vstupní prohlídka, kdy jsem v ordinaci strávil 45 min. To by nevadilo, ale vadilo, že nebyl schopen vyhledat kartu v počítači a vypisování dokumentů mu trvalo opravdu dlouho. Byl jsem nucen 4x diktovat údaje...To bych také přežil, ale fakt, že v čekárně čekalo dalších 5 lidí mi prostě vadil.

Pri druhé návštěvě jsem čekal se 7 dalšími pacienty na napsání léků na tlak. Byl pátek 5h odpo a lékař měl ordinaci vypsánu do 18hodin. Přesto bylo ale přes dveře slyšet,že se s pacientem vybavují o všem možném, ale jen velmi málo se týkalo ošetření. Dle spolusedícího toto vyšetření trvalo 60minut! Tak jsem se zvedl, zaklepal a upozornil lékaře, že má v čekárně ještě 7 pacientů a odešel. Navždy. Tento lékař je možná odborník, ale to patrně nezjistíte, protože se vyšetření nedožijete. Pokud zamíříte do jeho ordinace, vezměte si alespoň Staré pověsti české nebo Pána prstenu...Pan doktor je prostě mírně mimo realitu.

Pana MUDr. Mayera, znám jako velmi erudovaného odborníka, kterého si cením pro jeho profesionalitu a přístup k pacientům. Mám v něj důvěru, která je pro profesi praktického lékaře nezbytná. Mohu ho proto jako lékaře určitě doporučit. JUDr. David Karabec

Navštěvuji tohoto doktora už pěknou řádku led a zatím žádný problém. Vždy rád a ochotně pomůže i s něčím navíc(sežene kolegu na ortopedii).

K tomuto lékaři mohu říci pouze samou chválu, pokaždé maximální péče, vstřícnost a profesionalita. Jeho přístup k mým problémům a poté jejich řešení, mi nedovolují ohodnotit jeho péči ničím jiným, než maximálním počtem hvězdiček!

Nedochvílny,bez ospravedlnenia,bez sestričky veľa nespokojných pacientov..odchádzajú od neho..na dverách nápis prijímam pacientov a do telefonu hovorí úplne niečo iné.Niekolkrát neskorý príchod s trápnymi výhovorkami...

Naštěstí už mohu hodnotit jako bývalá pacientka. Jeden z nejhorších doktorů, které jsem měla možnost poznat (jak profesně, tak lidsky). Pokud pominu klasickou dobu čekání okolo tří hodin, velmi mi vadilo, že si pan doktor během vyšetření mnohokrát vyřizoval soukromé hovory. Poslední kapkou pro mne bylo, když mi pan doktor naordinoval pouze kloktat si solí v době, kdy jsem měla těžkou angínu a v mém okolí bylo podezření na mononukleózu. Vše završil pan doktor svou obvyklou arogancí a tím, že mi odmítal vydat kartu, abych mohla přestoupit k jinému lékaři. Rozhodně doporučuji tomuto lékaři se velkým obloukem vyhnout!