Nádražní 378, Mnichovo Hradiště

Kněžmost
Ordinace pro děti a dorost

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Rozhodně nedoporučuji, chová se k vašemu dítěti sice slušně, ale během své práce přehlíží důležitá místa a nerozhoduje se správně. Nedá se tedy důvěřovat jeho postupům při léčbě, které vám mohou stav nakonec výrazně zhoršit či přispět k tomu.

Pan doktor Krbušek je velmi příjemný, k dětem milý a laskavý. Vždy dobře poradí a já jsem velmi spokojená jakou péči věnuje mému synovi, léčil i mé dnes už dospělé dcery, i jako alergologa si ho nemůžu vynachválit. Všem kteří se nemůžou rozhodnout jakého lékaře pro své děti doporučuji pana doktora Krbuška.

Pan doktor má od nás jen samou chválu a stejně tak i sestrička.Je milý,vstřícný a vždy nám poradí,případně pošle k dalším vyšetřením.Děti ho mají rádi a tak by to mělo být.A že je sestrička náladová?My jsme to nespozorovali,takže je chválíme oba.

Pan doktor léčí již několik let mojí dceru, která měla malou imunitu a byla často nemocná. Už jsem byla bezradná a úplně na dně, protože jsme strávili celé zimy doma nemocní. Pan doktor mi byl doproručen jako imunolog a musím říci, že nám velmi pomohl.Vždy vyslechne , poradí, snaží se pomoci.

Velmi dobrý lékař, již odmala se u něj léčim s alergií a astmatem, dokáže vždy poradit a vybrat vhodné léky, opačného názoru jsem však na sestřičku, záleží jakou má náladu a většinou bývá nepříjemná

Tohoto lékaře všem velmi doporučuji! Mám dva syny a nemohla jsem pro ně vybrat lepšího pediatra. Ochotný,vstřícný,nepřehání to s léky(hlavně s antibiotiky),vše řádně vysvětlí. Navíc má k ruce perfektní sestru. Je sice hodně rázná,ale má spoustu vědomostí,umí poradit,vyslechnout a umí to s dětmi! A nikdy jsme nečekali dýl jak 30min. Šámalová Jindra
sama.jindra@seznam.cz

Opravdu velmi zkušený odborník, velice mi pomohl s dýchacími obtížemi. Velmi příjemné jednání s pacientem, při rozloučení podá ruku. Tento jeho přístup ke klientům by klidně mohl být jakýmsi "kalibrem" kvality pro ostatní ordinace.

Moc dobrý doktor. Bežte tam, je super.

Až Vám u dítěte nepozná zápal mozkových blan a kluk málem umře .... kdo chce kam ...

Velmi milý a příjemný lékař,jak k dětem tak i k rodičům.