MUDr. David Krbušek

Ordinace pro děti a dorost
Kněžmost

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Vyborny lekar, ktery s Vami zbytecne neresi hlouposti ale stav vaseho ditete. Mozna muze pusobit na prvni pohled chladneji, opak je ale pravdou. Je to vyborny odbornik a vzdy nam perfektne poradil. Po odstehovani se mimo CR se k nemu pravidelne vracime a jsem vdecna, ze mi je napomocen i po telefonu, kdyz jsem zrovna mimo CR. Kez bychom takoveho lekare mneli v zemi, kde prechodne zijeme. Za nas velika spokojenost

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Po přestěhování do Mnichova Hradiště jsem k němu přihlásila syna. Docházeli jsme k němu od synova narození do jeho 14 měsíců, ale spokojená jsem nebyla. Doktor mě vždy jen pozdravil a jinak se mnou mluvila jen sestra, která odpovídala i na mé otázky, které jsem měla na doktora. Vzhledem k tomu, že je to i alergolog, objednala jsem se k němu se svým problémem a po tom, co se na mne ani pořádně nepodíval a poslal mě na testy na covid, jsem se rozhodla přejít jinam - přeci se svým dítětem nebudu chodit k doktorovi, u kterého jsem sama byla jednou a naposledy. Tady ordinuje spíš sestra než doktor. Přešli jsme k paní doktorce do Bakova a nemůžu si stěžovat, to je jak nebe a dudy. :)

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Chová se k dětem mile, ale spoustu věcí bagatelizuje "z toho vyroste..." Dlouho jsme váhali, zda skutečně nejsme moc "citliví" ohledně vlastních dětí, ale nakonec jsme změnu udělali a nová paní doktorka je úplně jiná liga. Jsme rádi, že se konečně můžeme poradit z odborníkem. Odchod od pana Krbuška nelitujeme. Naopak, doporučujeme. Bohužel.

Rozhodně nedoporučuji, chová se k vašemu dítěti sice slušně, ale během své práce přehlíží důležitá místa a nerozhoduje se správně. Nedá se tedy důvěřovat jeho postupům při léčbě, které vám mohou stav nakonec výrazně zhoršit či přispět k tomu.

Pan doktor Krbušek je velmi příjemný, k dětem milý a laskavý. Vždy dobře poradí a já jsem velmi spokojená jakou péči věnuje mému synovi, léčil i mé dnes už dospělé dcery, i jako alergologa si ho nemůžu vynachválit. Všem kteří se nemůžou rozhodnout jakého lékaře pro své děti doporučuji pana doktora Krbuška.

Pan doktor má od nás jen samou chválu a stejně tak i sestrička.Je milý,vstřícný a vždy nám poradí,případně pošle k dalším vyšetřením.Děti ho mají rádi a tak by to mělo být.A že je sestrička náladová?My jsme to nespozorovali,takže je chválíme oba.

Pan doktor léčí již několik let mojí dceru, která měla malou imunitu a byla často nemocná. Už jsem byla bezradná a úplně na dně, protože jsme strávili celé zimy doma nemocní. Pan doktor mi byl doproručen jako imunolog a musím říci, že nám velmi pomohl.Vždy vyslechne , poradí, snaží se pomoci.

Velmi dobrý lékař, již odmala se u něj léčim s alergií a astmatem, dokáže vždy poradit a vybrat vhodné léky, opačného názoru jsem však na sestřičku, záleží jakou má náladu a většinou bývá nepříjemná

Tohoto lékaře všem velmi doporučuji! Mám dva syny a nemohla jsem pro ně vybrat lepšího pediatra. Ochotný,vstřícný,nepřehání to s léky(hlavně s antibiotiky),vše řádně vysvětlí. Navíc má k ruce perfektní sestru. Je sice hodně rázná,ale má spoustu vědomostí,umí poradit,vyslechnout a umí to s dětmi! A nikdy jsme nečekali dýl jak 30min. Šámalová Jindra
sama.jindra@seznam.cz

Opravdu velmi zkušený odborník, velice mi pomohl s dýchacími obtížemi. Velmi příjemné jednání s pacientem, při rozloučení podá ruku. Tento jeho přístup ke klientům by klidně mohl být jakýmsi "kalibrem" kvality pro ostatní ordinace.