Darja Kadlecová, praktický lékař Ostrava

MUDr. Darja Kadlecová

Praktický lékař Více

Mendělejevova 4, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

U paní doktorky jsem velmi spokojená,nemám problém s ní řešit ani velmi osobní problémy,které se mi jinde říkají těžce.Je velmi milá a empatická.Děkuji

Příjemná a vstřícná lékářka

Má individualní přístup k pacientům, je velmi vstřícná. Diagnóza vždy odpovídala nálezu u specialisty.

Obětavá a solidní lékařka

Já jsem byl vždy s paní doktorkou spokojen. Ochotná, laskavá s velmi dobrým přístupem k pacientům
Suchánek Petr

U "paní" doktorky jsme byli s dcerou-2 roky.
Nemohla se postavit po pádu.Paní doktorka řekla že je v pořádku,ale stejně malá nestála.Po 3. dnech jsme jeli do FN Bulovka a tam si malou rovnou nechali se zlomenou nohou.Dostala narkózu a hned sádru.Teď tam chudák leží.
Takže paní doktorko kupte si silnější brýle,nebo zahoďte DIPLOM!!!

KODERA ANTONÍN

MUDr. Darja Kadlecová

Dobrý den, pane Antoníne Kodero. V úvodu mého profilu je uvedeno, že jsem praktická lékařka pro dospělé, s ordinací v Ostravě.Nevylučuji z mé strany vyšetření 2-letého dítěte, ale velmi pochybuji,že Vy byste mne s dcerkou navštívil, když jistě máte "svého" pediatra.Dovoluji si Vám doporučit,až příště budete kohokoliv kritizovat,ujistit se o správnosti adresáta Vaší kritiky.
Já jsem se s Vámi a Vaší dcerou zcela jistě nesetkala. Kadlecová

Obětavá a velmi ochotná lékařka

Vstřícný

moc dobrá

Dobrý den, paní doktorka je ta nejlepší co jsem zažila. Zachránila mou maminku. Je lékařkou naší celé rodiny. Vždy vám vyjde vstříc, vyslechne si vás a pracuje nejen mile, pozorně, ale i zodpovědně. Neodbyde pacienta,což už v dnešní době neexistuje. Proto bych jí chtěla ještě jednou moc poděkovat a jen doporučit! Skvělá paní doktorka!