Darja Hajzlerová, zubař Dobříš

MUDr. Darja Hajzlerová

Uložit

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského nám. 411, Dobříš
Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. prakt. lékaře - stomatologa Bolest zubu

K paní doktorce jsem přišla 2dny před termínem porodu s bolestí zubu. Strašně moc mi pomohla zub vytrhla šetrně a vše mi vysvětlila. Byla strašně moc hodná. Děkuji paní doktorko ????

Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem neměl problém dokud jsem v její ordinaci nestrávil déle jak 5 minut na prevenci.
Problémy nastaly ve chvíli, kdy měla provést složitější zákrok. U paní Hajzlerové jsem byl dvakrát na čištění kanálků. Bohužel mi při první kontrole nebyla schopná vysvětlit stav a jaká bude léčba. Projevovala se na ní hektičnost, zřejmě nestíhá a chybí jí organizace, což od zkušeností mých známých s paní doktorkou lze jen potvrdit. Asi má tolik pacientů, že není schopna je zvládat. Čekání se u ní může protáhnout i na 2 hodiny po vašem termínu objednání. Při druhé návštěvě ordinace kvůli kanálkům mi paní Hajzlerová opět nebyla schopna poskytnout informace k dalšímu zákroku a jako bonus byla opravdu velice nepříjemná.
Rozhodl jsem se tedy jít do jiné ordinace a opravdu jsem se setkal s naprosto jiným přístupem. Vstřícností a jasností. Zákroky byly provedeny perfektně. Zpětně se opravdu bojím co by mi paní zubařka se zubem provedla.
Paní Hajzlerovou opravdu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřeny pacient

Já jsem se k paní doktorce dostala nedávno a musím říct, že naprosto souhlasím s pozitivními komentáři. Vzala mne s bolestí zubu i když již byla ve dveřích a odcházela. Navíc se mi nyní snaží dát postupně zuby dohromady. Nemohu si vůbec stěžovat.

J
Ověřeny pacient

Úplně nejlepší zubařka, kterou znám. Chodím k ní už od malička a nikdy jsem s ní neměl žádný problém. Hrozně mě zarážejí komentíře, kde se píše, že se dlouho čeká atd. Samozřejmě, že se dlouho čeká, když přijde klidně i deset lidí navíc, kteří nejsou objednaní a vyžadují ošetření a paní doktorka nemá to srdce je vyhodit. Z osobní zkušenosti vím, že se tato doktorka snaží ze všech sil, aby nám zachránila zuby za co možná nejnižší cenu. Nevím proč se v některých komentářích píše o tom, že se u paní doktorky všechno platí, protože já neplatím nikdy nic maximálně 30 korun jako regulační poplatek. Pokud už se něco platí, tak to jsou výkony jako je například tzv. bílá plomba. Proto rada pro vás všechny nespokojene. Zkuste si taky občas vyčistit zuby - nebudete muset tak často chodit k zubaři a utratíte pouze 30 korun. .... Paní doktorko mám Vás moc rád a jste nejlepší člověk v lékařské praxi, kterého znám. Jste velmi skromný člověk, který se nepovyšuje nad obyčejné lidi jako jsem já, i když s vaší svatozáří by jste klidně mohla.

P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodim mozna 15, mozna 20 let..uz si ani nepamatuji. A za tu dobu jsem nemel jediny problem...zachranila mi zub, doporuci mi lecbu, vysvetli mi vse na co se zeptam...je pravda ze v cekarne si chvilku pockate, ale nasledna pece opravdu stoji za to...kdyz to shrnu tak pani Hajzlerová je sice razna, ale hlavne je to odbornice na svem miste a lekarka s pristupem orientovanym na pacienta.

Hodne cestuji a proto dost casto zazivam jak jsou lide prekvapeny ohledne der jaky pani Haj. dela. Plny zub amalganu a jen slupicka zubovyny to drzi okolo...Take vyndaváni amalganu znamena mit plnou pusu rtuti jak to rozvrta...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jen dobré zkušenosti,milá a vstřícná

Zkušená lékařka, ochotná a lidská, vždy mířila svým zásahem přesně. Měl jsem od minulého lékaře zanedbaný chrup a díky ní jsem doznal podstatného zlepšení. Je to nejlepší zubní lékař, se kterým jsem se potkal v mém životě.

M

Se svoji zubařkou jsem velice spokojená. Je příjemná, ochotná ženská. Vždy mi pomohla. Bohužel není všemocná. Je na ni vidět, že jí práce baví a záleží jí na zdraví pacientů. Takových moc není. Jsem ráda, že k ní můžu chodit už 10 let a za tu dobu nebyl žádný špatně odvedený zákrok. Patřím k těm histerkám , co mají strach ze zubařky, bojí se bolesti, nebo toho co mně čeká. Ona mně dokáže uklidnit. Jsem šťastná, když už jdu domů, mám nervy z další návštěvy, ale též se tam těším na její další pomoc. Neměnila bych. Kdo nemá důvěru, ať vymění. Je to můj názor a zkušenosti s naší spolupráce lékař - pacient.

B

Tato lékařka pracuje velmi kvalitně. Již moji rodiče s ní byli velmi spokojení. Chodím tam i já s celou rodinou. Neměnil bych.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti