Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Vítězství 126, Děčín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Paní doktorka je velice profesionální a umí být i empatická. Mám to k ní celkem daleko, ale neměnila bych. Jen by mohla častěji zvedat telefony, a né volat zpátky za několik dní. Jinak nemám výhrady a doporučuji.

H
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Pani doktorka Bezakova je skvělá zachránila mi 2krat život jedno z toho byla rakovina když bych nechala předešlého lékaře názor tak by moje děti byli bez maminky Paní doktorko děkuji jste skvělá

V
Ověřený profil

Paní doktorka skvělá co jsem byla těhotná nemohla jsem si stěžovat, až na tu čekací dobu to bylo šílené. Také člověka dokázalo vytočit to že za příplatek vás vzala dřív což několik pacientek využívá a tudíž ty co nezaplatí čekají na vyšetření i 3 hodiny. Nicméně kvůli tomuto problému jsem radši odešla protože nemám hlídání pro malýho a tak si nemohu dovolit čekat v čekárně tak dlouho. Také to že nemá stálé ordinační hodiny je na nic. Jinak paní doktorka co se týče přístupu je skvělá.


J
Ověřený profil

doktorka je fajn má skvělí přistup k pacientum dokonce při každe naštěve se me pta na fotku male:-D a jestli si ji muže nechat:-) vše by bylo ok kdyby na čas chodila do práce a kdyby nebyla tak šilena čekací doba samozdřejme za připlatek jdete hned na řadu ale když jste tehotny a v poslednim stadiu tam mate ve vedrech čekat 3hodiny a jenom kvuly tomu že naši romští občane nedokažou si vysedet čekaci dobu a připlati a jdou hned tak se ma človek pak divit že nemaj furt penize proste až na ten čas an ten přistup kdy kdo ma jit na řadu je to fajn :-) možna by nebylo na škodu kdyby se dodržoval čas objednani


S
Ověřený profil

Velmi dobrá lékařka na svém místě, díky ní mám 2 zdravé děti, po velmi špatné zkušenosti s MUDr. Spáčilovou která Vás nepošle ani na krev v těhotenství je MUDr. Bezáková opravdová odbornice, obě těhotenství jsem byla klidnější protože paní doktorka Vás pravidelně posílá na krev, dělá stěry a td. aniž by jste toho dožadovali. A to že u ní sedím 1,5h pro mě nění tak zas tak hrozné, znám lékaře kde sedíte celé dopoledne.


Ověřený profil

Paní doktorka je možná dobrá lékařka, ale ten přístup k pacientkám mi přijde spíš neosobní. Nejhorší je čekací doba, opravdu nechápu, jak zde někdo může napsat, že čekací doba je super!!! Ovšem - když si zaplatíte, vezme vás dřív. Pokud však jste jedna z těch, které nezaplatí, sedíte v čekárně třeba tři hodiny i víc. S tím, že koukáte jak jdou před vámi ženské, které přišly o dvě hodiny dýl a zaplatili poplatek za to, že jdou na řadu hned. Jak příjemné!!! a tím spíš, když jste v pokročilém stadiu těhotenství nebo na vás doma čekají děti a vy se vrátíte od lékaře třeba v půl deváté večer!!! Chtělo by to trochu zrychlit tempo....


nejlepší paní doktorka


Ověřený profil

Naprosto super přístup


Paní doktorka je fajn, jen mi vadí že to co si s pacientkou říká je vše slovo od slova slyšet v čekárně. Je to nepříjemné jak pro toho kdo je na řadě, tak pro čekající...Mohlo by to alespoň částečně vyřešit potichu hrající rádio nebo nějaká izolační vrstva na dveře, protože toto je skutečně nepříjemné, ať už je paní doktorka sebelepší odbornice.


Naprostá spokojenost. Žádné čekání a hlavně vždy vyřešila moje zdravotní problémy rychle a efektivně. Doporučuji všem


Došlo k chybě, zkuste to znovu