OPTIMO dental studio s.r.o.
Tyršova 38, Ostrava

Umístění: OPTIMO dental studio s.r.o. Jiný

Skvělá není co dodat, důkladna základní prohlídka. Už chodím několik let a je to pořád skvělé. Hlavně nebolí.

Umístění: OPTIMO dental studio s.r.o. Jiný

Paní doktorku mohu velice doporučit. Je příjemná, ochotná, citlivá, pečlivá. Zákroky jsou nebolestivé. I sestřička je skvělá. Obě velice milé, vstřícné, ochotné, citlivé. Nemohu si je vynachválit. I prostředí je příjemné. Veškerý stres z vás opadá. Kéž by bylo více takových doktorů!

Umístění: OPTIMO dental studio s.r.o. Jiný

Nejlepší zubařka, jakou jsem poznala. Ochotná, příjemná, milá, a hlavně skvělá doktorka, která se opravdu zajímá o pacienty. Hned při první kontrole mě odkázala na další odborná pracoviště, protože měla podezření na problémy, o kterých jsem do té doby neměla tušení, že bych je mohla mít, a všechny tyto problémy se opravdu potvrdily. Opravila mi několik špatně udělených plomb po předchozí zubařce a zachránila mi několik zubů.

Umístění: OPTIMO dental studio s.r.o. zubní vyšetření

Paní zubařka mi moc pomohla, chodím k ní už roky, z toho většinu doby dojíždím 170 km. K nikomu jinému už bych nešla. Opravila mi chyby předešlých zubařů, zákroky mě nebolí. Paní doktorka používá moderní metody, dokázala zachránit i zuby, které mi předešlá doktorka chtěla velmi draze nahradit. Vytrhla mi bez komplikací všechny osmičky (vždy jen bolest večer), mám od ní implantát, krásné opravy bílou plombou, našla řešení, když mi chyběla čtyřka a nemohla se hned nahradit (díky jejímu řešení to nešlo vidět). Vždy mi popíše možnosti a doporučí nejvhodnější, respektuje finanční možnosti. Sestřiček už jsem za ty roky potkala několik, ale vždy byly velice milé. Současná ostravská ordinace je moc krásná a navíc v centru, hned u zastávky, takže se tam dobře dojíždí. Ordinaci navštěvuje celá moje širší rodina a také mnozí přátelé.

Umístění: OPTIMO dental studio s.r.o.

Paní zubařka je nejen krásná a příjemná, ale hlavně je to PROFESIONÁL. Nutno vyzdvihnout, neboť z mých předchozích zkušeností je MDDr. Daria Righi jedna z mála, která je opravdu člověkem na svém místě. Sestřička také naprosto perfektní, takže za mě a mé děti maximální spokojenost.

Umístění: OPTIMO dental studio s.r.o.

Příjemné a profesionální chování jak paní doktorky tak i její sestřičky. Vždy je mi před a po vše vysvětleno a když je třeba za zákrok něco doplatit, tak vždy jsem upozorněna dopředu.

Umístění: OPTIMO dental studio s.r.o.

Opravdu profík na svém místě. Pečlivá, milá, všechno vysvětlí. Velké plus také dávám za to, že dopředu řekne kolik bude jaký zákrok stát, takže se nemusím blbě ptát. Ceny přiměřené, prostředí velmi pěkné a moderní. Není to ten typ doktora co si objedná 40 lidí na jeden čas a pak je všechny odflákne. Možná ještě zmíním, že vás nežene za každou cenu do zákroku jen aby si nahrabala. Právě naopak, s vámi probere jak je co závažné a, že je jen na vás jestli to chcete udělat teď nebo později. Samozřejmě pokud je to akutní nebo něco co nesnese odkladu tak to je druhá věc. Opravdu kvalitní lékař!!!

Paní zubařka je velice milá, pečlivá a šikovná. Umí to s dětmi a mně spravila celou pusu, kterou předešlá zubařka pokazila. Chodila jsem k ní ještě když byla v Brně a velmi tu chybí. Nedaří se nám sehnat adekvátní náhradu.

K paní doktorce chodím už 2. rokem. Nemůžu dodat nic víc, než naprostá spokojenost. Opravila mi všechny zuby, které má předchozí zubní lékařka špatně vyvrtala a také další kazy. V podstatě mi zachránila chrup, protože problémů bylo fakt hodně. Veškeré plomby drží a krásně pasují do pusy bez překážení. Totéž můžu říct o 2 polokorunkách, které v puse mám. Veškeré zákroky jsou prováděny naprosto bezbolestně, což ze mě ze začátku vyhnalo hlavní strach, kdy má předchozí zubní lékařka zásadně neumrtvovala. Paní doktorka je velmi milá, ochotná a komunikativní. I po přestěhování ordinace z Brna do Ostravy na ni nedám dopustit a do Ostravy dojíždím.
Nemohu nic víc, než doporučit !!

Paní doktorka je vynikající. Trochu jsem se bála, že bude třeba nezkušená, ale opak je pravdou. Moderní metody, nejlepší vybavení, lidský přístup, jasné vysvětlení, co se děje, příjemné prostředí. Paní doktorka zvládla během jednoho sezení na křesle objevit a vyřešit problém, se kterým si můj bývalý zubař několik měsíců nevěděl rady a já jsem se zbytečně trápila v bolestech. Jsem šťastná, že jsem k ní přešla. Mám za sebou 3 návštevy a vždy jsem odcházela velmi spokojená.