Danuše Toužimská, praktický lékař Pardubice

Praktický lékař

areál závodu, Pardubice
Sam.ordinace PL pro dospělé

Umístění: Sam.ordinace PL pro dospělé Preventivní péče, předepsání léků

K MUDr Toužimské chodím téměř 40 let, lečím se 23 let s vysokým tlakem, takže navštevuji paní MUDr Toužimskou docela pravidelně a moje posouzení je velmi kladné jak po odborné stránce, tak i chování, také k chování sestřičky nemám žádné připomínky. Velmi spokojená pacientka Božena Maschkeová.

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená, chodím k ní léta. Je pečlivá a snaží se nic nezanedbat. Když jsem měla v minulosti dva vleklé problémy a v nemocnici ze mě dělali hypochondra, ona byla jediná, kdo mi věřil a snažil se mi pomoct. Nakonec se podařilo oba problémy objevit.

Velmi náladová lékařka.Dokáže být velmi nepříjemná.Co se týká profesních znalostí,tak bych hodnotil jako slabší průměr.

k paní doktorce bych měla jít pouze na vstupní prohlídku do nového zaměstnání a upřímně doufám, že ani to nebudu muset absolvovat, protože už při telefonické objednávce problém...nevím jestli byla více nepříjemná sestra nebo přímo paní doktorka. Už to, že při zvednutí sluchátka se ozve zpruzelé "proooosí?" vypovídá o přístupu... Neskutečně arogantní tón a zřejmě jsem je obě dost svým požadavkem obtěžovala.

Po přečtení těchto referencí jsem se trochu bála, protože mi paní doktorku určil nový zaměstnavatel. Prohlídku jsem měla domluvenu po telefonu a vůbec jsem nemusela čekat. Vyšetření probíhalo v příjemné atmosféře, paní doktorka byla velice důkladná. Určitě ji mohu každému doporučit.

Také jsem absolvoval prohlídku a paní doktorka byla totálně neochotná a opravdu jsem se s tak otřesným chováním k pacientovi nikdy nesetkal, takže doporučuji se obloukem vyhnout.

Je pravda, že v čakárni to je na dlho a v tomto smere by sa dalo hodně vylepšovať, no čo sa paní Dr. týka - bola ku mne vždy veľmi milá a ochotná. Čo sa odbornosti týka - nemám výhrady. Zatial mi vždy pomohla. KR

Podstoupil jsem pouze preventivní prohlídku u této dámy a jsem velmi rád, že to není moje praktická lékařka, protože více arogantní, nepříjemnou a neochotnou lékařku jsem ještě nepotkal. Vše pro ni byl problém, jakékoliv vysvětlení nebo dotaz ji viditelně obtěžoval a znechucoval. Jestli se takto "profesionálně" chová ke všem svým pacientům, pak bylo asi nejlepší, aby si našla zaměstnání kde nebude muset komunikovat s lidmi!

Patřím ke spokojeným pacientům,paní doktorka mě pokaždé poradí a pomůže.Každý má volbu,tak si nestěžujte a přejděte k jinému lékaři.

PŘIDAVÁM SE K PŘEDEŠLÉMU POZIT.HODNOCENÍ KVALITNÍ OŠETŘENÍ BEZ PROBLÉMŮ.NESNÁŠÍM AN.HODNOCENÍ.PROKOP