Daniela Zatloukalová, dermatolog Brno

Dermatolog

Kubíčkova 8, Brno
dermatologická ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: dermatologická ambulance Jiný

Pani doktorka je velmi vstřícná. Problém věcně zhodnotila, predepsala pripravky a vysvetlila lecbu. Ordinacni hodiny i bez předchozího objednání. Na řadu jsem přišel rychle.

Umístění: dermatologická ambulance Bradavice

Paní doktorka působila lehce mimo. Po tom co jsem se s ní nebyla schopna domluvit kvůli tomu, že mi neustále skákala do řeči, mi vyšetřila poškození kůže a následně mi sdělila, že mám navštívit jiné zařízení s tím že dle jejího názoru není možné zákrok na odstranění bradavice provést dusíkem a do té doby než mne přijme jiné zařízení mne odkázala na lékárnu. Při druhé návštěvě kvůli identifikaci dalších bradavic mi sdělila, že se jí NECHCE bradavice vypalovat dusíkem, i přes mé opětovné prosby o odstranění dusíkem z důvodu manuální práce. Sdělila mi, že pokud mi nevyhovuje aktuální léčba vodičkou z lékárny, že si mám místo dokola olakovat bezbarvým lakem... Věřím, že tento způsob bude fungovat také, ale bohužel mi nepřijde toto chování profesionální. Doma si můžu lít kyselinu na bradavice taky a neutratila bych 200 Kč za recept. Děkuji za přesměrování na jiné zařízení, využiji jejich služeb. Kdokoliv kdo si toto přečte, doporučuji nemrhat drahocenným časem a rovnou se objednat někde jinde.

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že neprovádím kryalizaci tak jsem vás odkázala na zařízení, kde to provádí. Takže ne že mi nechce.! Kritizovat je jedno a pochopit druhé.
A další : nabídla jsem Vám jinou léčbu, Verrumal je ůžasný roztok na bradavice, dala jsem Vám to nej a při této léčbě se musí okolí lakovat. Takže nevím proč jste naštvaná. A jistě máte právo jít jinam.
Děkuji za názor. Zatloukalová

Umístění: dermatologická ambulance Akné

Děkuji paní doktorce za milí přístup při řešení mého problému od začátku se zajímala jak mi pomůže co nejlépe a zahájila léčbu, která bude doufám uspěšná. Gardavská

Od září k paní doktorce chodím téměř každý čtvrtek - vždy najdu na dveřích ceduli, že neordinuje. Jedinkrát si dala na webovky informaci o dovolené a tak mi ušetřila jedno dopoledne cestování. Já už bych si i zavolala, jestli je dnes ordinace, ale po zkušenosti, kdy jsem přišla 11:10 a na dvěřích byla cedule "Dnes ordinace do 11 hodin.", jsem změnila taktiku a dnes jsem přišla hned z rána, tudíž bych se ráno ještě za tmy asi těžko někomu dovolala. Neberte mě prosím špatně, neříkám, že se paní doktorka fláká a dokáži si představit, že má práci třeba ještě v nemocnici a doma papírování, ale je takový problém tu informaci dát vědět pacinetům? Když na nich má postavené živobytí... Zprávu na internet snad není takový problém. A vzhledem k tomu, že za poslední dva měsíce ordinavala snad jen jeden čtvrtek a zrovna jen do 11, nebylo by lepší si změnit ordinační dobu? Být pracující s pevnou pracovní dobou, tak mě už vyhodí z práce nebo si na to vyberu zbytečně dovolenou, v mé pozici jsem své jediné volné dny zabila dojížděním a problém stále přetrvává. Potřebovala jsem ho vyřešit co nejdříve a proto jsem zamířila sem, kde se dle instrukcí na stránkách neobjednává.

Šel jsem na vyšetření jednoho znaménka které se mě zvětšilo.Paní doktorka mě vyšetřila komplet všechny znaménka na celém těle.Našla dvě která si zaslouží pozornost (je dobré je sledovat nebo později třeba odstranit) do ničeho mě nenutila jen mě v klidu doporučila co mám dělat.Rozhodnout se mám sám.Vše mě vysvětlila.Vyšetřila mě pořádně a já jsem spokojen.Byla milá a má příjemné vystupování.Určitě sem budu chodit i nadále. Potřeboval jsem poradit ohledně syna který je malý a má hodně znamének.Ve všem mě poradila a nabídla mě pomoc.Za mě je vše OK a na 1.

Paní doktorka mi připadala strašně mimo a zpomalená, myšlenkama úplně jinde. Dokonce mi zapomněla říct, že vyšetření znamínek jakýmsi přístrojem neproplácí pojišťovna a budu si to muset hradit sama, každopádně jen kvůli tomu zvláštnímu chování bych tam už znovu nešla..

Š

Rozhodě nespokojena, přes 3 měsíce se léčím s něčím jako vyrážkou, poprvé mi napsala mastičku, velice příjemná, ale nic víc. na vše sem se musela ptát a závěr? většinou se příčina nezjistí, to bude dobré. Mast vůbec nezabrala a když jsem šla znovu na kontrolu tak zase jen další mastička. Čekala jsem, že bude nějaké další vyšetření krve, stěry atd. nic. Ptala se mě i po 4x na stejné věci jako předtím, takže to vypadalo že si nic nikam nepíše a stříli od oka. Na odběr krve jsem si musela zavolat sama ( pravda číslo mi teda paní doktorka našla na internetu,ale tvářila se velice otráveně) jinak bych se snad nikdy nikam nedostala a jaké bylo překvapení když sem se dovolala na obyčené kožní, kde odběr provede doktorka bez jediného probému bez objednání. Takže z paní doktorky mám velmi špatné pocity, jelikož když nezabrala mastička tak prostě nic a nakonec přehodí své problémy jinému doktorovy. Díky, ale už ne

Jen abych Vám odpověděla,měla jsem trpělivost přes 3 měsíc a to se mi nezdá že bych chtěla výsledky hned. Já jako masér si nemohu dovolit mít roky na celém těle červené fleky.A ohledně toho vyšetření, kdybych si nevyžádala číslo a sama se neobědnala tak nic nemám a to se mi nezdá jako odeslání na vyšetření. A ano budeme hodnotit i výraz tváře, nevidím jediný důvod proč ne. Když se na mě někdo mračí při práci za kterou dostává zaplaceno, proč bych se tam měla vracet, když je spousta jiných příjemnějších doktorů ( viz třeba ty bohunice)

MUDr. Daniela Zatloukalová

Dobrý den, na tento názor jsem již odpovídala, ale někdo ho zřejmě vymazal. Jde o to, že opravdu se někdy u kožních nemocí příčina nezjistí, slečna byla za 3 měsíce na kontrole 2x. Více asi neměla čas. To, co napsala o mojí práci, opravdu přehnala. Ano, budeme hodnotit výraz tváře, jestli chce. Myslím ale, že jsou důležitější věci a sice pomoc pacientovi. Odeslala jsem slečnu na histologické vyšetření do Bohunic. Na tom není nic špatného. A před tím, než začne psát takové hodnocení by si měla slečna zjistit více informací. Za výraz tváře se omlouvám. Zatloukalová

Podle mého názoru totální katastrofa - paní doktorka nás pozorovala velmi nepřítomným pohledem a jediné její rady týkající se problému spočívaly ve větách typu: "A jo. No jo. Jo? Tak se zeptejte v lékárně." Kamarádce na její dotaz ohledně (později sestrou jiné lékařky po telefonu diagnostikovaného problému) řekla jen, že se to někdy stává a že nevíme příčinu, přitom šlo o jasný problém, který by rozhodně se svou kvalifikací měla znát, nebo alespoň provést nějaké vyšetření. Neprovedla absolutně nic a poslala nás do lékárny. S takovýmto přístupem jsme se já ani má kamarádka ještě nesetkaly a jsem z toho velmi nepříjemně překvapeny. Rozhodně nedoporučuji.

MUDr. Daniela Zatloukalová

Dobrý den, opravdu kusé informace. Nic neříkající. Neznalost problematiky.
Škoda, že zde nepíšou desítky a stovky mých spokojených pacientů.

Je milá, profesionální, diagnoza rychlá, léčba úspěšná, doporučuji.

Pani doktorka je pečlivá, odborně na úrovni, vyšetřuje znaménka přístrojem, je milá, krátké čekací doby. Úplná spokojenost.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, již dva měsíce mám na pravé noze ze strany lýtka dvě místečka, ne víc jak 1 cm velká a +-7 cm od sebe, která vypadají jako škrábance, je na nich i suchá kůže. Jsou trochu vystouplá. Mažu si je občas propolisovou mastí, protože někdy svědí ale jinak je vůbec necítím. Co by to mohlo být?
    V poslední době mám hodně stresu. Je mi 18 let.

Na dálku nevím co to je, bylo by lepší se přijít ukázat, můžete bez objednání. Dr. Zatloukalová

MUDr. Daniela Zatloukalová

• Dobrý večer. Mám takový dotaz. V prosinci se mi vedle pupíku vytvořil malý výrůstek velikosti zrnka rýže. Nejdříve jsem si myslel, že je to pupínek ale to jsem poté vyloučil.
    Přijde mi, že je v něm voda. Přiznám se že jednou jsem se ho pokoušel žiletkou odstranit, jenže se po par dnech objevil na stejném místě znovu. U lékaře jsem zatím nebyl. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    na dálku nevím, přijdte se ukázat. dr. Zatloukalová