Adresa

dermatologická ambulance
Kubíčkova 8, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: dermatologická ambulance Jiný

Paní doktorka je hodná, vstřícná, ochotná. Maximální spokojenost.

Z
Ověřený profil
Umístění: dermatologická ambulance Jiný

Šla jsem za paní doktorkou pro kontrolu mateřských znamének. Velmi mě zaujal milý přístup a pečlivě odvedená práce.
Za mě mohu vřele doporučit, děkuji

M
Umístění: dermatologická ambulance Jiný

Za mě skvělá paní doktorka, byla jsem u ni 2x jednou z dcerou, jednou já osobně. Mohla jsem přijít ještě ten den, výhoda pro lidi co jsou zaneprázdnění a nemusí se zdlouhavě objednávat. Jak jiní píší, že paní doktorka nemluví nebo je mimo, nerozumím tomu, ne každý je výřečný, mě na každou moji otázku odpověděla a dokonce se usmívala, řekla bych, že vše není jen o paní doktorce, ale i o pacientech. Kdo hledá pokec ať jde s kamarády na kafe.
Dávám 5 z 5 *. Přeji pěkný den.


H
Umístění: dermatologická ambulance Jiný

U paní doktorky jsem byla před pár měsíci, protože mě trápil ekzém na obličeji a bylo to jedno z mála míst, kde se člověk nemusí objednávat měsíc/e dopředu nebo předem volat. Byla jsem mile překvapená, že jsem nečekala a šla hned na řadu. Paní doktorka moc milá a rovnou mi předepsala několik variant mastiček zaměřující se na různé příčiny, abych se nemusela vracet (měla jsem to dost z ruky). A mastičky zabraly nad očekávání dobře a rychle a ekzém je pryč. Díky :)


M
Ověřený profil
Umístění: dermatologická ambulance Jiný

Pani doktorka je velmi vstřícná. Problém věcně zhodnotila, predepsala pripravky a vysvetlila lecbu. Ordinacni hodiny i bez předchozího objednání. Na řadu jsem přišel rychle.


S
Ověřený profil
Umístění: dermatologická ambulance Bradavice

Paní doktorka působila lehce mimo. Po tom co jsem se s ní nebyla schopna domluvit kvůli tomu, že mi neustále skákala do řeči, mi vyšetřila poškození kůže a následně mi sdělila, že mám navštívit jiné zařízení s tím že dle jejího názoru není možné zákrok na odstranění bradavice provést dusíkem a do té doby než mne přijme jiné zařízení mne odkázala na lékárnu. Při druhé návštěvě kvůli identifikaci dalších bradavic mi sdělila, že se jí NECHCE bradavice vypalovat dusíkem, i přes mé opětovné prosby o odstranění dusíkem z důvodu manuální práce. Sdělila mi, že pokud mi nevyhovuje aktuální léčba vodičkou z lékárny, že si mám místo dokola olakovat bezbarvým lakem... Věřím, že tento způsob bude fungovat také, ale bohužel mi nepřijde toto chování profesionální. Doma si můžu lít kyselinu na bradavice taky a neutratila bych 200 Kč za recept. Děkuji za přesměrování na jiné zařízení, využiji jejich služeb. Kdokoliv kdo si toto přečte, doporučuji nemrhat drahocenným časem a rovnou se objednat někde jinde.

MUDr. Daniela Zatloukalová

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že neprovádím kryalizaci tak jsem vás odkázala na zařízení, kde to provádí. Takže ne že mi nechce.! Kritizovat je jedno a pochopit druhé.
A další : nabídla jsem Vám jinou léčbu, Verrumal je ůžasný roztok na bradavice, dala jsem Vám to nej a při této léčbě se musí okolí lakovat. Takže nevím proč jste naštvaná. A jistě máte právo jít jinam.
Děkuji za názor. Zatloukalová


N
Ověřený profil
Umístění: dermatologická ambulance Akné

Děkuji paní doktorce za milí přístup při řešení mého problému od začátku se zajímala jak mi pomůže co nejlépe a zahájila léčbu, která bude doufám uspěšná. Gardavská


S
Ověřený profil

Od září k paní doktorce chodím téměř každý čtvrtek - vždy najdu na dveřích ceduli, že neordinuje. Jedinkrát si dala na webovky informaci o dovolené a tak mi ušetřila jedno dopoledne cestování. Já už bych si i zavolala, jestli je dnes ordinace, ale po zkušenosti, kdy jsem přišla 11:10 a na dvěřích byla cedule "Dnes ordinace do 11 hodin.", jsem změnila taktiku a dnes jsem přišla hned z rána, tudíž bych se ráno ještě za tmy asi těžko někomu dovolala. Neberte mě prosím špatně, neříkám, že se paní doktorka fláká a dokáži si představit, že má práci třeba ještě v nemocnici a doma papírování, ale je takový problém tu informaci dát vědět pacinetům? Když na nich má postavené živobytí... Zprávu na internet snad není takový problém. A vzhledem k tomu, že za poslední dva měsíce ordinavala snad jen jeden čtvrtek a zrovna jen do 11, nebylo by lepší si změnit ordinační dobu? Být pracující s pevnou pracovní dobou, tak mě už vyhodí z práce nebo si na to vyberu zbytečně dovolenou, v mé pozici jsem své jediné volné dny zabila dojížděním a problém stále přetrvává. Potřebovala jsem ho vyřešit co nejdříve a proto jsem zamířila sem, kde se dle instrukcí na stránkách neobjednává.


J
Ověřený profil

Šel jsem na vyšetření jednoho znaménka které se mě zvětšilo.Paní doktorka mě vyšetřila komplet všechny znaménka na celém těle.Našla dvě která si zaslouží pozornost (je dobré je sledovat nebo později třeba odstranit) do ničeho mě nenutila jen mě v klidu doporučila co mám dělat.Rozhodnout se mám sám.Vše mě vysvětlila.Vyšetřila mě pořádně a já jsem spokojen.Byla milá a má příjemné vystupování.Určitě sem budu chodit i nadále. Potřeboval jsem poradit ohledně syna který je malý a má hodně znamének.Ve všem mě poradila a nabídla mě pomoc.Za mě je vše OK a na 1.


L
Ověřený profil

Paní doktorka mi připadala strašně mimo a zpomalená, myšlenkama úplně jinde. Dokonce mi zapomněla říct, že vyšetření znamínek jakýmsi přístrojem neproplácí pojišťovna a budu si to muset hradit sama, každopádně jen kvůli tomu zvláštnímu chování bych tam už znovu nešla..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, již dva měsíce mám na pravé noze ze strany lýtka dvě místečka, ne víc jak 1 cm velká a +-7 cm od sebe, která vypadají jako škrábance, je na nich i suchá kůže. Jsou trochu vystouplá. Mažu si je občas propolisovou mastí, protože někdy svědí ale jinak je vůbec necítím. Co by to mohlo být?
V poslední době mám hodně stresu. Je mi 18 let.

Na dálku nevím co to je, bylo by lepší se přijít ukázat, můžete bez objednání. Dr. Zatloukalová

MUDr. Daniela Zatloukalová

Dobrý večer. Mám takový dotaz. V prosinci se mi vedle pupíku vytvořil malý výrůstek velikosti zrnka rýže. Nejdříve jsem si myslel, že je to pupínek ale to jsem poté vyloučil.
Přijde mi, že je v něm voda. Přiznám se že jednou jsem se ho pokoušel žiletkou odstranit, jenže se po par dnech objevil na stejném místě znovu. U lékaře jsem zatím nebyl. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
na dálku nevím, přijdte se ukázat. dr. Zatloukalová

MUDr. Daniela Zatloukalová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.