Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Chtěla jsem se u paní doktorky registrovat. Hovořila jsem se sestrou. Před sedmi lety jsem prodělala vyvolaný komplikovaný potrat ve dvacátém osmém týdnu těhotenství. S traumatem se stále potýkám i dnes. Byla to desetidenní noční můra, kterou bych nikomu nepřála. Konečně jsem se po těch letech odhodlala opět registrovat se na gynekologii. Sestra mě po telefonu odsoudila, že nejít sedm let ke gynekologovi z důvodu prodělaného potratu je výmluva a že pacientky stejně nepřibírají. Tak Vám sestři moc děkuji za vaší neskutečnou empatii, zase si dám pauzu od gynekologů a opět si to celé znovu prožívám. Nikdy bych Vám nepřála, abyste si zažila to, co já. Na druhé straně jsem ráda, že jste svou náturu projevila hned, tak děkuji, že už nepřibíráte pacientky.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Od paní doktorky Výborné jsem po několika letech odešla. Při běžných návštěvách a prevenci jsem byla spokojená a dokázala jsem i přetrpět šílenou čekací dobu v čekárně, i když jsem byla objednaná na čas. Paní doktorka je velmi pečlivá. Vše se u mě ale změnilo v těhotenství, které jsem si bohužel kvůli kontrolám vůbec neužila, i když jsem žádné větší potíže neměla. Chápu, že paní doktorka nechtěla nic zanedbat, ale mě každá návštěva velmi stresovala. Ve 25.TT se mi trochu zkrátil čípek, ale byl stále v normě. I přesto mě paní doktorka poslala ihned do nemocnice a musela jsem ji velmi přemlouvat, aby pro mě neposlala sanitku - v nemocnici si pak ťukali na čelo, proč mě vůbec paní doktorka posílá. Obdobná situace pak byla týden před plánovaným porodem císařským řezem, kdy mi na kontrole sdělila, že musím do nemocnice jet hned - ne až manžel skončí v práci, ne večer.. ale hned - musela jsem potupně ještě z ordinace manželovi volat a oznámit mu, ať skončí v práci ihned a jede pro mě. V nemocnici se pak opět udiveně ptali, co tam dělám a názor porodníka byl, že to na plánovaný termín za týden zvládnu v pohodě. V těchto chvílích na mě paní doktorka působila až hystericky či rodičovsky. Možná má za sebou nějakou špatnou zkušenost, což bych pochopila, že se chce bránit, ale odsud posud. Již jen třešničkou na dortu je často nepříjemná sestra a například konverzace sestry s doktorkou po nějakém telefonickém hovoru s pacientkou na její adresu pokládám za nemístné. Toto čekající pacientky v kabince všechno slyší a nepřeji si ani raději vědět, co třeba říkala o mně, když jsem zavěsila..

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Paní doktorka Výborná je člověk na pravém místě. Z mé vlastní zkušenosti vždy pomohla, vyslechla a dobře poradila.Má přehled a umí poslat ke specialistovi. Má smysl pro humor a spolu s sestřičkou jdou výborný tým. Z mé strany mohu vřele doporučit.Jsme u ní přes 10let. Je to dost dlouho na to, aby člověk věděl ke komu chodí a tohle za vše vypovídá.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o Jiný

Velmi ochotná paní doktorka, má celkově velký přehled ozdraví, snaží se vyhovět a vždy najde řešení. Jsem šťastná, že jsem si ji vybrala.

Umístění: POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

Já jsem musela po 20ti letech od paní doktorky odejít. Poslední dobou jsem se u ní necítila dobře, spíš ve stresu. A vzhledem k tomu, že hodnotila můj osobní život, což si myslím, že na to nemá právo mě jakkoliv soudit i kdybych dělala cokoliv. Její nová sestřička se mi zdála ze začátku taky v pohodě, ale po tom co předváděla naposled, tak bylo jasné, že půjdu pryč, nebudu se neustále stresovat a dohadovat, přitom jsem postupovala, jak mi řekli a akorát se to otočilo proti mě. A dobře jsem udělala, že jsem se rozhodla pro změnu. Jsem teď u jiného doktora a je to úplně jiný přístup.

Paní doktorka dokáže poradit, díky působení v nemocnici dokáže pomoct i v případě závažnějších problémů - zajistí vlastní péči. Výměna sestry je cesta k lepšímu. S paní doktorkou jsem spokojená, horší je dlouhá objednávací lhůta

Jsem v péči MUDr. Výborné více než 20 let a nikdy jsem si na její přístup nemohla stěžovat. Pokaždé mi vyšla vstříc, hledá i alternativní řešení problémů... . Několikrát mi výborně poradila i s negynekologickým problémem, má skvělý přehled co se všeobecně zdraví týče. A ve svém oboru je kapacita.

Paní doktorka je pragmatická a to se mi na ní líbí. Poměrně podrobně dokáže o problému povídat a dala mi zatím vždy úplné instrukce. Jen tu sestru moc nemusím, je poměrně nesympatická. Slabší dojem mám také z paní Výborné starší..

Já osobně jsem s paní doktorkou Výbornou mladší velmi spokojená, chodím k ní teď v těhotenství a mohu se jí na všechno zeptat, cítím z ní celkem velké nadšení pro její práci a přijde mi naopak, že s každým pacientem tráví dost času a vše s ním probere (proto i delší čekání toleruju, ale když jsem objednaná, nečekám). Je pravda, že sestru si pamatuju občas z minulosti jako nepříjemnou, ale i o ní jsem si v poslední době obrázek zlepšila.

Někteří lidé pomluví druhé v přímé snaze ublížit. Jiní, kteří se snaží chovat slušně, naopak často nezveřejní negativní (byť pravdivou) informaci, protože se bojí, aby někoho nezranili. Dávají tak prostor jednak těm, kteří se zle chovají a potom i těm, kteří se jen dělají hodnými a tvrdí, že je vše v pořádku tam, kde není. Přikyvují zlu, protože z toho mají výhody. I pro p. doktorku a sestru musí být ku pomoci slyšet kritiku, která není nemístná.