Praktický lékař pro dospělé
U oblouku 507, Ostrava

Tato doktorka je velice slabá. Někdy z ní mate pocit že každou otázkou ji obtěžujete nebo zdržujete. Souhlasím s tím že - doktorka je chladna a její mlčení nebo naopak přihlouplé ironické chichotání je podivné.Jelikož jsem si u ní připadal se svými problémy jako hypochondr změnil jsem lékaře a to je teda obrat. Má ovšem i jedno malé +,v čekárně nečekáte dlouho

Po návštěvě u paní doktorky jsem se vrátila do doby před 40ti lety. Nevadí mi zastaralé vybavení pracoviště ale přístup paní doktorky-neochotná, nepříjemná.Trapné ticho, kouká na vás, proč ji obtěžujete.v osm hodin měla začít ordinovat, přišla po půl deváté a konec prac.doby byl v jednu hodinu..vzhledem k tomu,že jsem
zdravotník, jsem přesvědčená o tom, že mě vyšetřila velmi laxně. Nedoporučuji.

K pani doktorce chodím už hodně let a jsem moc spokojena. Vždycky mi dobře poradila a pomohla. U mojí tety poznala nemoc, které si odborníci nevšimli a myslím, že jí zachránila život.Když doktor čučí do počítače, nemá čas si dobře všimnout pacienta,to už jsem taky zažila, ale jinde.

Dobry den. Již poprve když jsem vstoupil do ordinace mě zarazilo jak zastaralé vybavení je v ordinaci. V dnešní době snad jedina ordinace kdy Vam sestřička vyhleda kartu a nese lekaři. Počitač možna je zde považován za zbytečnost. Cekaní až paní doktorka dojde ze zadu do ordinace, nedělalo na mě dobry dojem. Na dotaz ohledne me nemoci bezeslov odvratila hlavu a divala se mlčky z okna. Pote odvětila něco nesrozumitelného a hledala odpověd v knížce. Nikdy sem nezažil tak napjatou atmosféru jako u této lékařky.Nemocny potrebuje porozumění, bohužel většina českých lékařu jej postrádá. Dekuji.

K paní doktorce chodím už 10 let, vždy mi dobře poradila a nikdy nebyla nepříjemná. doporučuji

Tato doktorka je velice naladová. Někdy vam vše vysvětlí, jindy z ní mate stale pocit že každou otazkou ji obtěžujete. Poslední dobou už jen druha varianta. V dnešní době se často setkávam se soukromíma ordinacema a velice laskavím a lidským přístupem. Tato doktorka je chladna a její mlčení nebo naopak přihlouplé ironicke chychotání je podivné....

Pečlivá a vstřícná.

Je to opravdu dobrá lékařka

Rozhodně jsem nebyl nikdy spokojen. Její potutelný úsměv na tváři spíš naznačuje, že každého bere jako hypochondra. Před lety jsem raději přešel k jinému lékaři, po té, co jsem téměř rok chodil s problémy srdce a tato odbornice se mi potichu vysmívala, že si vymýšlím. Když jsem se nedočkal odborné rady, šel jsem rovnou na kardio a ti se zhrozili, když zjistili, že rok s tím můj praktický lékař nic nedělal.
Nedoporučuji.

super hodná paní doktorka ráda pomůže se vším.