Praktický lékař gynekolog
Nám. Hrdinů 7, Krnov

Před pár lety jsem sem přišla, před tím jsem měla gynekoložky v Brně (přestěhovala jsem se), takže mám jak porovnávat a musím říct, že paní doktorka a celkově její ordinace je fajn i dobře vybavená (to se odvíjí od množství pacientek) paní doktorka mi kolikrát pomohla. Vidím, že paní doktorka má asi velké zkušenosti, když se někomu nedaří počít a všeho kolem těhotenství a spouště žen již pomohla a některé se tu zarytě pouští do nespokojených klientek :-)
Jen bych ráda objasnila, co asi tu nespokojenost mohlo vyvolat. Já osobně jsem u ní nedávno byla s tím, že mívám často záněty močového měchýře a do toho mi rovnou kvůli atb píše doktorka ještě gyn. léky - proto jsem zamířila (již po několikáté) k ní.Tohle byl podobný případ, až na to, že doktorka tuto diagnózu popřela, že to je něčím jiným a tak jsem odešla a snažila se jí věřit, přece ví, co dělá. O dva dny později už mi to sedlo i na ledviny a zbytek si dokážete představit! Podobných případů může být asi více, neříkám, že paní doktorka je nějak špatná, ale spíš mám pocit, že tohle už je spíš o míře důkladnosti, s jakou se vám věnuje.
Nezatracuji ji, ale kolik bylo třeba si vytrpět kvůli takové chybě - celkem mě přešlo být idealistou a nevidět i druhou stranu mince.

Vynikající, lidská a velmi profesionální lékařka. Vždy vše dopodrobna vysvětlí a okamžitě individuálně řeší problémy. Sestřičky maximálně ochotné a vždy velmi příjemné. Mohu jen doporučit!!!! :-) Žlebková

Sestřička s krátkými černými vlasy je energická, pohotová, ochotná, snaží se, aby bylo všechno
v pořádku. Někdy až moc.
Chodím k paní doktorce už dlouho a jsem spokojená. Vždycky jsem měla pocit, že se snaží vyřešit moje problémy, a to se jí zatím daří.

Chodím k paní doktorce už dlouho. Nikdy mi nevadila, a nikdy mi neprislo divne, ze mi nikdy nedelala různe vysetreni krome jedné klasiky.. ale nastal problém, neříkám, že se k tomu nepostavila, ale problém byl jen díky tomu, že nikdy víc nic neudělala, a to měla. Začínajíc správnou antikoncepcí. O sestře (krátké černé vlasy) ani nemluvím- ta je VĚTŠINOU protivná, a asi i vždy bude.. jedn jednou byla milá. Nejvíce mi vadí přístup této sestry, takovou opravdu nikde nevídám. Sestra HRŮZA !!

pro paní doktorku jsem vždy jen složka na stole, která tam zavazí a musí co nejrychleji pryč. poté co jsem tam přišla potřetí se stejným problémem a už jsem se nechtěla spokojit s odpovědí "no nějaké bakterie" jsem se zeptala jak se vyvarovat problému. odpověd byla "je to otázka imunity" a doporučen mi byl potravinový doplněk za 400 měsíčně. hledám jiného gynekologa

Dobrý večer!
S paní doktorkou jsem velice spokojená hodně mi pomohla a dělá maximum pro to abych měla ještě jedno dítě, můžu říct to co jiný gynekolog nedokázal nebo spíše nechtěl, tak ona to dokázala a za to jí patří veliké DÍKY

K paní doktorce jsem chodila přes 3 roky se stejnými potíži, vždy mě odbyla,něco napsala a bylo a já u ni byla zase! Nejspíš zbírala body, co já vím. Došli mi nervy a přepsala se k paní doktorce Vojkovské ochotně to semnou řešila,udělala veškeré testy a na původ jsme společně přišli. Měla zájem mi pomoct! Už bych se k p. Sosynove nevratila, jak je mladá tak je nezkušená a očividně ji nejde o pacienty a jejich zdravý,spíš o to za den toho stihnout co nejvíc na ukor kvality...a o tom že ikdyž jsem se obědnala jsem čekala i hodinu ani slovo raději. Těch sestřiček je mi docela líto,akorát to odnáší oni!

Stalo se toto. Za situace, kdy paní doktorka u mě vyslovila možnost mimoděložního těhotenství a já jsem jí řekla o bolestech na levé straně a ptala jsem se, jestli se nedá dělat něco víc než čekat, mi řekla, že všechny těhotné bolí břicho a ať nestresuju, kontrola za týden. Druhý den u mě došlo k masivnímu tepennému krvácení do břicha, cítila jsem, jak ze mě život vyprchává a dívala jsem se do tváře svého malého syna a svého muže a rozloučila se s nimi. Tomu, že jsem obtížnou operaci s takovou krevní ztrátou a v kritickém stavu přežila, se divili i lékaři. Samozřejmě, že následky byly a jsou docela velké a to nejen pro mě, ale i pro moji rodinu. Když jsem po nějaké době znovu volala paní doktorce, zda se opravdu nedalo postupovat jinak, řekla mi jen, že ona za mé mimoděložní těhotenství nemůže a že se jí stal podobný případ nedávno znovu. Způsob jejího hovoru mě docela zamrzel, připadal mi teda dost arogantní a chybělo mi tam třeba, že by jí to bylo aspoň trochu líto nebo že by jí zajímalo, jak to dopadlo. Ženské, kdyby jste se dostaly do podobné situace, nečekejte, mimoděložní těhotenství sice nejde zachránit, ale lze to vyřešit mnohem menším zákrokem než když to praskne, to jde o život (obzvlášť jste -li sama doma někde na dědině). Vím, že lékařka nemůže za moje mimoděložní těhotenství, vím, že je to smrtelná komplikace i při rychlém zákroku medicíny. Jen jsem se asi neměla nechat tak odbýt, tak slepě důvěřovat. Jen pro zajímavost k diskuzi o sestřičkách - ty předchozí nejen, že byly milé, profi a nad věcí, ale kupodivu si i pamatovaly, že jsem z jiného okresu - což nechápu, při tolika paciantkách a ani to lékařce, která si to nepamatuje, nezazlívám. Pro úplnost chci dodat - a byla bych to řekla i paní Sosýnové, kdyby mi nepráskla s telefonem, že ji děkuji za péči v prvním těhotenství, která byla myslím velmi dobrá.
Katka Telčerová

Nejlepší...

Taky se přidávám k těm, kteří se nemohou na paní doktorku stěžovat. Jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala jako pacientka. Jina gynekoložka mi na vše tvrdila, že je to normální a že nebudu mít děti a víc to neřešila. O miminko jsme se snažili, a s pomocí paní doktorky se nám to podařilo a v postýlce mi spinká 9ti měsíční syn. Vždy vše vysvětlí, pokud něco nevím, ochotně poradí. Jo a zapomněla jsem dodat, že za ní dojíždím až z Ostravy. Volná M.