Daniela Šindelářová, praktický lékař Teplice

Praktický lékař

Křižíkova 3054, Teplice
Ord. PL pro dospělé + RHC

Umístění: Ord. PL pro dospělé + RHC

Paní doktorka je skvělá! Moudrá, vzdělaná, pečlivá, starostlivá a lidská. Své pacienty zná, naslouchá jim a dokáže nabídnout i "alternativní" (homeopatie, akupunktura, přírodní léčba) způsoby pomoci.

Lidskost a moudrost - tak bych paní doktorku charakterizovala
Paní doktroka je jednoznačně nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala! V tuto chvíli bydlím v Praze a i přesto nadále k paní doktorce dojíždím!

Paní doktorka je velice milá,příjemná,obzvlášť oceňuji její osobní přístup ke každému pacientovi.Na každého má dostatek času.Více takových skvělých doktorů s lidskou tváří.

Jsem tam rád. Bohužel už dost často

Má zájem o pacienta,jako jediná rozpoznala problém, na který jiní ani nepomysleli.
Věřím ji a můžu všem jen doporučit.

výborná lékařka

NEJLEPŠÍ PRAKTICKÁ LÉKAŘKA...MILÁ,VŽDY PŘÍJEMNÁ,USMĚVAVÁ PROSTĚ SUPER.

paní doktorka je skvělá!chodím tam již několik let a vždy mi poradí a když je čas i vyslechne.velice se mi líbí,že kombinuje přírodní léky s lékami"bežnými",prostředí je příjemné,domácí.je to prostě taková rodinná lékařka jak má být.přeji jí hodně zdravíčka ať nás může léčit ještě hódně dlouho.M.P.

Příjemné vystupování,lidský přístup k pacientovi. Léčí člověka jako celek a ne pouze jeden orgán( bez ohledu a souvislostí), jako někteří.Našla a pomohla, tam kde jiní hledali půl roku. D. Machová

best of