Adresy (2)

Běhounská 8, Brno
Zdravotní středisko Běhounská

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Česka ul. 1, Brno
Dermatovenerolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
39 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerolog

Paní doktorka je rozhodně profesionál ve znalostech a způsobu léčby. Ví, co dělá, a umí vyřešit problém, bohužel po lidské stránce naprostá tragédie. Byla velmi nepříjemná, jednala se mnou jako s dítětem, dokonce na mě i zvýšila hlas a byla velmi arogantní. Znovu k ní rozhodně nepůjdu a nikomu bych ji nedoporučila. Vzhledem k tomu, že se u mě jednalo o problém v intimních partiích, naprosto u mě zabila veškerou důvěru a celý proces byl pro mě o to horší. Nesetkala jsem se nikdy s lékařem s takovým přístupem.


Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerolog estetické dermatologie

Profesionál! Naprosto lidský přístup. Vždy najde řešení. Paní sestřička je také velice milá. Celkově se u paní. Kaňovské cítíte bezpečně a to je navozeno díky vysoké míře erudovanosti a vynikající komunikaci mezi sestrou, lékařkou a pacientem.Děkuji za zvýšení kvality života.


D
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerolog venerologické potíže

S paní doktorkou mám úžasnou zkušenost. Bylo o mě postaráno tak krásně, že bych si snad ten nepříjemný zákrok nechal klidně provést znovu. :)


Ověřeny pacient

Profesionálka! Paní doktorka je přímá, ale rozhodně ne negativní. Pokud se člověk chová jako dospělý (nejenom právně), jedná s ním jako s dospělým... Neočekává-li člověk maminkovskou péči, bude velmi spokojen, neboť paní doktorka přistupuje ke každému pacientovi profesionálně.


Ověřeny pacient

Velmi nepříjemná, arogantní. Nenechala mě se řádně vyjádřit ke svému problému a z celé prohlídky jsem byla tak rozhozená, že ani nevím, co mi řekla. Pokud máte více, než jeden problém doporučuji si domluvit více termínů. Jeden termín=jeden problém. Zda je paní doktorka dobrá ve svém oboru nemohu posoudit, jelikož s ní už svůj problém řešit nebudu.


J
Ověřeny pacient

Určitě je rázná a rychlá, ale domluva je s ní velmi dobrá a po odborné stránce se určitě nedá nic vytknout.


M
Ověřeny pacient

Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit negativními názory některých komentujících. Paní doktorka na mne působí jako lékař znale i profesionálně a jako člověk příjemně.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná. 6 let jsem se trápila s úmorným svěděním kůže, tolik chybných diagnóz a paní doktorka jednou návštěvou můj problém vyřešila a správně pojmenovala. Je to odborník na svém místě. Jsem ráda, že ještě existuje lékař, ke kterému když jdete, tak s vědomím a jistotou, že vám pomůže.


J
Ověřeny pacient

Mně paní doktorka zachránila život - našla znaménko, které bylo zhoubné a nebýt včasné diagnózy, tak už by se možná nedalo nic dělat. Díky:-) Má vstřícný přístup k mladým - syn se u ní léčí s akné, i ke starším - chodí k ní i můj skoro osmdesátiletý táta.
Všichni ji jen chválíme a doporučujeme.


K
Ověřeny pacient

Ještě nikdy se mi nestalo, že bych odcházela z ordinace s brekem. Paní doktorka má velice nelidský přístup. Jednala se mnou jako s úplným tupcem. V podstatě mi neodpověděla na žádnou otázku ani nezdůvodnila původ mých vyrážek. Celou dobu jenom opakovala, že si je škrábu a že si za to můžu sama, měla nepříjemné narážky a velmi povýšený přístup. Všechno, co mi předepsala, jsem již několikrát zkoušela avšak bezvýsledně. Bohužel jsem nedostala prostor ji na to upozornit. V téhle ordinaci mě už nikdy nikdo neuvidí!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý večer chci se zeptat jestli nabíráte nové pacienty, sháním zubaře pro manžela děkuji

  Dobrý den,
  nejsem zubař.
  Daniela Kaňovská

  MUDr. Daniela Kaňovská

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti