Zdravotní středisko Běhounská

Dermatovenerolog
Česka ul. 1, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Dr. Kaňovská je sice odborník, ale po lidské stránce - KATASTROFA. Mluví s vámi, jako s obtížným hmyzem. Jsem invalidní důchodce a těžký kardiak a opravdu na sebe nenechám ječet, když se omluvím z návštěvy kvůli srdečnímu selhání. Sebevědomí mi nevadí, ale povýšenecké a arogantní chování ano. Pokud ji ta práce nebaví, ať ji nedělá. Měním lékaře.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Nikdy nepíšu recenze k lékařům, ale po dnešní návštěvě této lékařky se musím vyjádřit. Těžká arogance a povysenost! Nulová empatie. Pokud chcete se chcete zeptat na další věc (mimo jedné), protože již nestíhá - dostanete odpověď: Já tady asi někoho kopnu, mě odvezou do hrobu! Co to je? A mnoho dalších poznámek. Dr. Kanovska je sice odborník, ale po lidské strance - KATASTROFA. Mluví s vámi, jak s dítětem. Už nikdy více a chudák sestra!

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Dobrý den, teď jsem se opravdu naštvala, takový arogantní přístup jsem dlouho nezažila a ještě si to paní doktorka užívá i na dětech , to je tedy ovšem silné. Už nikdy více a opravdu nedoporučuji, ještě jsem žádné recenze nepsala, ale s takovou arogancí jsem se dlouho nesetkala.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Do ordinace paní doktorky chodíme dle potřeby pravidelně celá rodina. Aspoň tímto způsobem mohu poděkovat za vždy vzornou péči, v rámci možností rychlé objednání a hlavně účinnou léčbu a vstřícnost při řešení problémů. Děkujeme. PK

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Také se tedy přidám k negativní recenzi, paní Mudr. Jednání Arogantní, Neprofesionální, Ubohé skrývající se za údajný odborný přednes, je zcela zřejmé že má problém s Muži, viz i zde hlavně od Mužů negativní recenze, zoufalý pohled na sebeponizenou bytost, která si myslí, že svým negativním jednáním získá hodnotu. Mimochodem druhý zdravotní problém řešen nebyl, ale nechtěl jsem zatěžovat právníka na telefonu takovým jedincem. Což by paní doktorka potřebovala, ne všichni pacienti jsou hloupý. Pokud máte Úroveň a vyžaduje profesionalitu, silně nedoporučuji.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Paní doktorka je opravdu skvělá! Vždy na mě byla moc hodná a je to opravdu odborník. Pokud někdo z mých blízkých potřebuje kožního lékaře, tak paní lékařku vždy doporučuji.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Absolutně nejhorší zkušenost s lékařem co jsem kdy zažila. Paní doktorka si ani nevyslechla s jakým problémem za ní vlastně jdu, v první minutě mě seřvala jako malé dítě, co si vlastně dovoluji chodit k lékařům když jsou na tom lidé hůř a celou dobu se chovala arogantně, povýšeně. Po odchodu z ordinace s brekem si vlastně ani nepamatuji co mi vůbec řekla. 5ti minutová návštěva stačila, k paní doktorce bych znovu nešla i kdyby mi za to zaplatila.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Pani doktorka ma zobrala napriek tomu, že mala plno a skutočne sa mi snažila pomôcť. Všetko mi podrobne vysvetlila a bola veľmi príjemná. Určite odporúčam, aj keď má neustále plno. Rozhodne vie čo robí.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Dr. Kaňovská byla při mé návštěvě arogantní, sebestředná, povýšenecká, cítil jsem se hrozně a už bych něco podobného nechtěl zažít. Jsem toho názoru, že by tahle žena neměla pracovat s lidmi, neboť její chování ke mně jako pacientovi byla lidská tragédie.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

K paní doktorce chodím už asi 20 let, s 6 letou “pražskou” pauzou. Vždy přesně určila diagnózu, nasadila správnou léčbu. Jsem maximálně spokojen. A že je arogantní nebo co se tu píše? Nemyslím si, prostě nejste u psychologa… já se spíš vždy setkal s milým jednáním, i sem tam vtípkem…prostě v poho doktorka

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer chci se zeptat jestli nabíráte nové pacienty, sháním zubaře pro manžela děkuji

nejsem zubař.
Daniela Kaňovská