Běhounská 8, Brno

Česka ul. 1, Brno
Dermatovenerolog

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Moje komunikace s paní doktorkou je bezproblémová, vlídné přijetí se strany zdravotní sestry i paní doktorky. Zatím jsem snad neměla nic velmi vážného, ale vždy mi pomohla, poradila, vysvětlila.

Umístění: Zdravotní středisko Běhounská Jiný

Skvela pani doktorka, vse dobre vysvetli a ppise. Zakrok trochu bolel, ale diky vsem informacim se to dalo zvladnout a jsem maximalne spokojen.

Umístění: Dermatovenerolog

Paní doktorka je rozhodně profesionál ve znalostech a způsobu léčby. Ví, co dělá, a umí vyřešit problém, bohužel po lidské stránce naprostá tragédie. Byla velmi nepříjemná, jednala se mnou jako s dítětem, dokonce na mě i zvýšila hlas a byla velmi arogantní. Znovu k ní rozhodně nepůjdu a nikomu bych ji nedoporučila. Vzhledem k tomu, že se u mě jednalo o problém v intimních partiích, naprosto u mě zabila veškerou důvěru a celý proces byl pro mě o to horší. Nesetkala jsem se nikdy s lékařem s takovým přístupem.

Umístění: Dermatovenerolog estetické dermatologie

Profesionál! Naprosto lidský přístup. Vždy najde řešení. Paní sestřička je také velice milá. Celkově se u paní. Kaňovské cítíte bezpečně a to je navozeno díky vysoké míře erudovanosti a vynikající komunikaci mezi sestrou, lékařkou a pacientem.Děkuji za zvýšení kvality života.

Umístění: Dermatovenerolog venerologické potíže

S paní doktorkou mám úžasnou zkušenost. Bylo o mě postaráno tak krásně, že bych si snad ten nepříjemný zákrok nechal klidně provést znovu. :)

Profesionálka! Paní doktorka je přímá, ale rozhodně ne negativní. Pokud se člověk chová jako dospělý (nejenom právně), jedná s ním jako s dospělým... Neočekává-li člověk maminkovskou péči, bude velmi spokojen, neboť paní doktorka přistupuje ke každému pacientovi profesionálně.

Velmi nepříjemná, arogantní. Nenechala mě se řádně vyjádřit ke svému problému a z celé prohlídky jsem byla tak rozhozená, že ani nevím, co mi řekla. Pokud máte více, než jeden problém doporučuji si domluvit více termínů. Jeden termín=jeden problém. Zda je paní doktorka dobrá ve svém oboru nemohu posoudit, jelikož s ní už svůj problém řešit nebudu.

Určitě je rázná a rychlá, ale domluva je s ní velmi dobrá a po odborné stránce se určitě nedá nic vytknout.

Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit negativními názory některých komentujících. Paní doktorka na mne působí jako lékař znale i profesionálně a jako člověk příjemně.

Paní doktorka je úžasná. 6 let jsem se trápila s úmorným svěděním kůže, tolik chybných diagnóz a paní doktorka jednou návštěvou můj problém vyřešila a správně pojmenovala. Je to odborník na svém místě. Jsem ráda, že ještě existuje lékař, ke kterému když jdete, tak s vědomím a jistotou, že vám pomůže.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer chci se zeptat jestli nabíráte nové pacienty, sháním zubaře pro manžela děkuji

Dobrý den,
    nejsem zubař.