Běhounská 8, Brno

Dermatovenerolog

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Absolutně nejhorší zkušenost s lékařem co jsem kdy zažila. Paní doktorka si ani nevyslechla s jakým problémem za ní vlastně jdu, v první minutě mě seřvala jako malé dítě, co si vlastně dovoluji chodit k lékařům když jsou na tom lidé hůř a celou dobu se chovala arogantně, povýšeně. Po odchodu z ordinace s brekem si vlastně ani nepamatuji co mi vůbec řekla. 5ti minutová návštěva stačila, k paní doktorce bych znovu nešla i kdyby mi za to zaplatila.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Pani doktorka ma zobrala napriek tomu, že mala plno a skutočne sa mi snažila pomôcť. Všetko mi podrobne vysvetlila a bola veľmi príjemná. Určite odporúčam, aj keď má neustále plno. Rozhodne vie čo robí.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Dr. Kaňovská byla při mé návštěvě arogantní, sebestředná, povýšenecká, cítil jsem se hrozně a už bych něco podobného nechtěl zažít. Jsem toho názoru, že by tahle žena neměla pracovat s lidmi, neboť její chování ke mně jako pacientovi byla lidská tragédie.

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

K paní doktorce chodím už asi 20 let, s 6 letou “pražskou” pauzou. Vždy přesně určila diagnózu, nasadila správnou léčbu. Jsem maximálně spokojen. A že je arogantní nebo co se tu píše? Nemyslím si, prostě nejste u psychologa… já se spíš vždy setkal s milým jednáním, i sem tam vtípkem…prostě v poho doktorka

Umístění: Dermatovenerolog Jiný

Moje komunikace s paní doktorkou je bezproblémová, vlídné přijetí se strany zdravotní sestry i paní doktorky. Zatím jsem snad neměla nic velmi vážného, ale vždy mi pomohla, poradila, vysvětlila.

Umístění: Zdravotní středisko Běhounská Jiný

Skvela pani doktorka, vse dobre vysvetli a ppise. Zakrok trochu bolel, ale diky vsem informacim se to dalo zvladnout a jsem maximalne spokojen.

Umístění: Dermatovenerolog

Paní doktorka je rozhodně profesionál ve znalostech a způsobu léčby. Ví, co dělá, a umí vyřešit problém, bohužel po lidské stránce naprostá tragédie. Byla velmi nepříjemná, jednala se mnou jako s dítětem, dokonce na mě i zvýšila hlas a byla velmi arogantní. Znovu k ní rozhodně nepůjdu a nikomu bych ji nedoporučila. Vzhledem k tomu, že se u mě jednalo o problém v intimních partiích, naprosto u mě zabila veškerou důvěru a celý proces byl pro mě o to horší. Nesetkala jsem se nikdy s lékařem s takovým přístupem.

Umístění: Dermatovenerolog estetické dermatologie

Profesionál! Naprosto lidský přístup. Vždy najde řešení. Paní sestřička je také velice milá. Celkově se u paní. Kaňovské cítíte bezpečně a to je navozeno díky vysoké míře erudovanosti a vynikající komunikaci mezi sestrou, lékařkou a pacientem.Děkuji za zvýšení kvality života.

Umístění: Dermatovenerolog venerologické potíže

S paní doktorkou mám úžasnou zkušenost. Bylo o mě postaráno tak krásně, že bych si snad ten nepříjemný zákrok nechal klidně provést znovu. :)

Profesionálka! Paní doktorka je přímá, ale rozhodně ne negativní. Pokud se člověk chová jako dospělý (nejenom právně), jedná s ním jako s dospělým... Neočekává-li člověk maminkovskou péči, bude velmi spokojen, neboť paní doktorka přistupuje ke každému pacientovi profesionálně.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer chci se zeptat jestli nabíráte nové pacienty, sháním zubaře pro manžela děkuji

Dobrý den,
nejsem zubař.