Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Plastická chirurgie A-Z s.r.o. Jiný

Mohu jen doporucit, mam za sebou abdominoplastiku a nasledne modelaci prsou, vse naprosro v poradku pan doktor je skvely a mily, vse mi vysvetlil a operace probehly vzdy bez problemu. Za me uzasny plasticky chirurg a navic hezky :)

Umístění: Plastická chirurgie A-Z s.r.o. Jiný

U tady toho lékaře, jestli se tak někomu, kdo se neobtěžuje základní slušností natož nějakou empatii vůči pacientovi dá říkat, jsem se ocitla kdysi na kontrole, neboť jsem měla komplikace po zákroku a stačilo mi to...tvářil se jako když ho maximálně obtěžuju a snažil se mě co nejrychleji zbavit, protože jsem byla poslední před koncem ordinační doby a když jsem se opovážila mít dotaz, tak ze mě jako každý správně arogantní lékař udělal tupce..není nic jednoduššího než vlastní neschopnost a frustraci hodit na pacienta.
Hodnotím jen způsob zacházení a "ochotu" při kontrole, ..od někoho takového bych se nenechala ošetřit, ikdyby byl sebelepší (čemuž mimochodem nic nenapovídalo), už jsem tam nikdy nepřišla.
Přeju mu hodně štěstí a lidem co bude mít v péči také.