Adresa

Masarykovo náměstí 1, Přeštice
Praktické zubní lékařství

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

Paní doktorce Zoubkové se daří zbavit mě stomatofobie, která se mě jako klíště držela skoro 40 let. Díky :-)


K
Ověřeny pacient

Dobrý den, rád využívám tento portál k hodnocení lékařů a přidávám svůj poznatek..Byl jsem opakovaně zaslán na vyšetření jedním stomatologem na kliniku, kde jsem byl svědkem typicky nemocniční péče a nezájmu o pacienta.Až díky mé známe jsem oslovil paní doktorku Zoubkovou, která mě velice vyšla vstříc, udělala prvotní ošetření a po několika návštěvách mohu říct, že jsem se díky paní doktorce jako znova narodil a mám použitelný chrup.Děkuji Vám paní doktorko touto cestou za vzornou péči a špičkově odvedenou práci.Máte vzorovou ordinaci a příjemnou čekárnu.Karel J.


A
Ověřeny pacient

Ráda přidávám své hodnocení pro paní doktorku která je nejlepší ve svém oboru v Přešticích a celém okolí a touto cestou Vám paní doktorko děkuji za perfektní práce a že mohu opět si dát na co mám chuť.Vaše ordinace je nádherná.Andrea V.


J
Ověřeny pacient

Dovolte mě abych také přidal své hodnocení paní doktorky Zoubkové, která si zcela upřímně zaslouží to nejvyšší možné hodnocení za kvalitu své péče a vztahu k pacientům a za svojí nejkrásnější ordinaci v nejširším okolí.Paní doktorko pokračujte ve svém trendu a nemáte konkurenci.Váš nadmíru spokojený pacient Jaroslav S.


H
Ověřeny pacient

Dobrý den, ráda bych využila tento portál, kde můžeme my pacienti hodnotit své lékaře a na adresu paní doktorky Zoubkové musím a ráda napsat jen samé ty nejlepší hodnocení, tak milou a svědomitou precizní paní doktorku jsem dosud nepoznala a ta její nová ordinace je pro nás pacienty poznáním jiného světa.Přeji Vám paní doktorko hodně pracovních a osobních úspěchů a samé spokojené pacienty jako jsem já.


K
Ověřeny pacient

Jsem desítky let ošetřován paní doktorkou a mohu jen s radostí konstatovat, že tak zlaté, šikovné a trpělivé ruce nemá široko daleko v okolí žádný jiný přístup.Velice milá a ochotná a její nová ordinace je nadčasovou ukázkou moderní stomatologie a zde si člověk nepřipadá jako u lékaře.Pokračujte paní doktorka tak dále a všichni se k Vám budu rádi vracet.


A

profesionálka každým coulem, odvádí výbornou práci. Po odchodu mého ošetřujícího lékaře mně byla paní doktorka doporučena a mohu na mi pět jen chválu. Objednané pacienty "bere včas", nejsou žádné velké prodlevy. Její práce v oblasti protetiky na jedničku. Protézka od ní sedí jedna báseň. Jediné co by se dalo vytknout jsou placené úhrady, které jsou v porovnání s ostatními lékaři o něco vyšší, ale vyváží to dobrá péče.


Dnes jsem po dlouhé době navštívila paní doktorku a jak už bývá u ní zvykem, opět zcela profesionální přístup, milá a příjemná a zlaté ručičky...všem ráda doporučím.....Marie


Výborná a milá paní doktorka.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka která si dokáže poradit vkaždé situaci a má vzorový přístup k pacientům a vykonává profesionálně svojí práci...moc Vám děkuji...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti