Praktický lékař pro dospělé
Opavská 959, Ostrava

Odešla jsem před 5ti lety z důvodu nespokojenosti, souhlasím se zápornou kritikou, Čekací doba byla vždy neúměrná počtu pacientů, pokud nejste známí této doktorky, namáte šanci přijít na řadu. Zatímco pacienti přede mnou byli v ordinaci 15 -30 minut, kdy za dveřmi bylo slyšet že neřeší nemoci, se mnou byla paní doktorka hotova za 3 minutky.Nikdy neřešila můj zdravotní stav nějakou prohlídkou, pouze předepsala léky, které mnohdy vůbec neodpovídaly mému problému. Takže dlouhé hodiny v čekárně bez daného efektu.

Lékařka,která vždy pomůže,snaží se najít to nejpřijatelnější řešení a hlavně LIDSKOST, TA JI NENÍ CIZÍ(s tím se totiž člověk v dnešní době už nesetkává).
Mrzí mě a moji celou rodinu,že odchází,ale také ji to ze srdce přeji,neboť věnovala medicíně dlouhé roky svého života.Tak milá paní doktorko užijte si pohodu a vaši rodinu,zasloužíte si to.

Lepší praktickou lékařku neznám je velice vstřícná,obětavá a tolik zkušeností jako má ona má málo který praktický lékař.

Potvrzuji dlouhou čekací dobu. Stalo se mi, že lékařka si někam jen tak odběhla a vrátila se až za hodinu, přestože v čekárně měla pacienty.

Celkově solidní přístup k pacientům,odborně odpovídá praktickému lékaři,poměrně dlouhá čekání v čekárně.Nelze objednat na určitou hodinu.

pomalá,léčí stejně jako před 50ti
lety kdy dodělala školu.

nebývám moc nemocný,ale s paní doktorkou jsem spokojený.Kromě toho,že vám poradí tak s vámi příjemně pokecá a máte hned myšlenky na jiné věci a ne na nemoc.

pani doktorka je velice spolehliva a obětava