Dana Vychodilová, internista Přerov

MUDr. Dana Vychodilová

Internista, Endokrinolog

15 názorů

Uložit


Adresa

Budovatelů 6, Přerov
Odbor. lékař endokrinolog, vnitřní lék

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
15 názorů

E
Ověřeny pacient
Umístění: Odbor. lékař endokrinolog, vnitřní lék

U paní doktorky jsem byla poprvé a naposled kdy jsem se v těhotenství skoro vyvrátila. Zjistili mi v nemocnici hormon šž. Já šla k ní se žádankou. Prohlídla mě tím způsobem, že koukala celé sono do knihy. Já jí říkala, že mi je zle, že nemohu dýchat, řekla mi, že to je určitě z psychiky a že mám jen mírně zvětšenou pravou strumu a mám jíst 2krát tydně letrox 50. Já ale dala na svou intuici a objednala se u druhé nejmenovanné lékařky. Ta mi udělala sono po necelych dvou měsících od navštěvy paní mudr. Vychodilové. A ted koukejte. Chronicky zanet, uzel jako krava. A jelikoz krev mam v poradku i u prakticke doktorky tak by mi na to nikdo neprisel, takze by me porad odesílaly k psychiatrovi a já se ládovala oblbováky, nebýt nejmenované doktorky, kterou jmenuji jako anděla tak už bych tu nemusela být.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

pokud můžete, odejděte od této paní doktorky. nepoznala u mě typ zvýšené fce šž, se kterou mě léčila. skutečná odbornice v Olomouci to poznala hned, zajímavé. navíc si člověk u pí doktorky připadá jak bl.ec, když se na něco zeptá. lituju, že jsem nešla hned do Ol.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Vychodilová jako ženská není špatná,ale co se týče péče nic moc.Chodím k ní několik let,postupem času se dovídám jen samou stížnost a sama už s ní nejsem tak spokojena.Vykládá mi že je vše v pořádku,uzlíky jsou v pořádku,ale pořád mi zvyšuje dávku léků.Tak když je vše v pořádku na co mám vyšší dávky?Čekací doba je taky hrozně dlouhá.Poslední dva týdny se k ní do ordinace nemůžu ani dovolat.A když jsem se v minulosti už dovolala,tak mi sestra řekla chviličku vydržte a čekala jsem třeba i 3min než se dostala zpět k telefonu.Proto od ni odcházím do Olomouce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už dlouho, nějakých 8 let. Do mé operace bylo vše vpořádku, no "vpořádku". Asi 3 roky mi sledovala nějaký uzlíček, poté mě odeslala do Olomouce na odebrání jedné půlky. Když mě v Olomouci vyšetřoval pan profesor, nevěřícně koukal na mě a do papírů, které mu poslala paní doktorka, několikrát. Říkal, že od pohledu by mi odoperoval celou (protože ji mám celou zvětšenou, paní doktorka tvrdila, že ne), ale v papírech je jen půlka, okamžitě volal paní doktorce, ať si mě laskavě vyšetří znovu a pořádně. To udělala. Jenže tím způsobem, že si stojí za svým názorem, že se mi "sice tvoří nějaký uzlík" i ve druhé půlce, ale rozhodnutí nechá na mě. Prý jestli si chci nechat odoperovat jen jdenu půlku nebo celou. Selským rozumem, který asi paní doktorka nemá, jsem se rozhodla pro celou, abych za půl roku nemusela pod kudlu znovu, mám totiž malého syna, o kterého se potřebuji starat. A to nejlepší přišlo po operaci, když mi pan primář v Ol. nemocnici sdělil, že operace proběhla za 5 min 12, ještě rok a mohlo to být úplně jinak. A péče paní doktorky po operaci? Škoda mluvit. Z ničeho nic jsem začala přibírat na váze (dop. pí. dok. - musíte se hýbat a nepřejídat se) - pravidlně jím 5x denně a chodím do fitka, byla jsem stále unavená (dop. pí. dok. - u mě je vše vpořádku, musíte si zajít na jiná vyšetření) - mimochodem do dneška mi 2x ročně mění dávku hormonů, operace proběhla v roce 2008. Tuhle situaci po operaci jsem zvládla po svém, koupila jsem si nějaké výživově doplňky a vitamíny, opět mám svoji původní váhu a únava už je také lepší. Už si k ní chodím jen pro prášky (které mi kterýsi rok před Vánoci, když mi došly, odmítla napsat, že už neordinuje) a to jen proto, že to mám blízko. Čekací doby hrůza, 1 a 1/2 hodiny a na pouhý recept minimálně 30 min. Takže nevím, jestli je odborník ve svém oboru, řekla bych, že s tím má velký problém.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka jedná velice arogantně, je nepříjemná, při každé návštěvě si člověk připadá jak u výslechu. Vrcholem všeho bylo, když jsem přišla s problémy a ona jediné, na co se zmohla,tak na mě křičet, že jsem obézní (v té době 162 cm/75 kg) a přitom by sama měla vědět, že kdo má problémy se št. žlázou, může mít i problémy s váhou. Ne, nikdy více. Vydržela jsem to rok, léčba k ničemu, léky jsem přestala brát a najednou jsem měla výsledky dobré. Pochybuji o jejích profesních kvalitách.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Silně arogantní lékařka. Těží na tom, že je ve svém okolí jediná. Neumí pracovat s lidmi a ani jednat. O její kvalitě nejsem taky nijak přesvědčen. Problém je pro ni napsat víc jak jedno balení prášku, nedej bože když Vám dojdou a chcete další..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velice před ní smekám. Ochotná, vzdělaná, až úzkostně pečlivá , samozřejmě i pohledná, to je super kombinace. Vždy ochotna pomoci i mimo svůj obor. A čekací lhůty v ordinaci ? Maximálně 15 minut a to již k ní chodím 8 let po operaci štítnice, což je zanedbatelné. Prima lékařka.


Pečlivá. Jsem spokojená


Ověřeny pacient

S paní doktorkou Vychodilovou jsem naprosto spokojená. Je příjemná a přitom velmi profesionální a samozřejmě znalá svého oboru. V případě, že pacient zanedbává léčbu umí být přísná a tak si u ní člověk někdy připadá jako na koberečku, ale samozřejmě to nemyslí zle. Nedivím se, že ji občas štve, když někdo není schopný vzít si jednu tabletku denně a tím jí ztěžuje práci, protože ví, že kvůli této banalitě může dojít k nemalým problémům. Snaží se popsat, jaké komplikace můžou nastat, aby pacient spolupracoval na požadované úrovni. Pokud jste vzorní pacienti, chodíte pravidelně na kontroly a je na vás vidět spolupráce, pak si na paní doktorku nemůžete stěžovat. Já ji doporučuji.


P

K doktorce Vychodilové jsem byl doporučen známou. Přijala mě ochotně, zařídila potřebná vyšetření a "dostala mě z nejhoršího". Navíc je velmi sympatická a vstřícná. Fakt jsem jí moc vděčný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti