Sam. ordinace PL pro dospělé
Jihoslovanská 465, Vrchlabí

Znám paní doktorku již dlouho,abych znala její lékařské kvality.Po celou dobu co ji navštěvuji mi vždy pomohla a i přesto ,že muj zdravotní stav není zrovna skvělý spíše naopak,tak si vždy věděla rady.Prostě když je někdo profík tak je to hned poznat.Chtěla bych jí poděkovat,za všechno co pro mě udělala vím ,že si to zaslouží.

Pokud má člověk to štěstí, že se dostane až k paní doktorce a zavře si za sebou dveře, lze osobně paní doktorku doporučit. Je opravdu pečlivá, pokud vím, dobře diagnostikuje nemoci, myslím, že ví, jak tu konkrétní věc léčit a vyléčit, zbytečně nepředepisuje antibiotika na hlouposti, je dobrý odborník. To všechno mezi čekárnou a ordinací je ale velmi diskutabilní až nepříjemné: přeplněná čekárna na chodbě polikliniky, neochotná a dle aktuální fáze menstruačního cyklu i náladová a nepříjemná sestra, stejně jako příšerně dementní a neomalený manžel pí. doktorky, občas navštěvující ordinaci a hrající si na kápa, který tu vše řídí a má pomalu moc nad životem a smrtí pacientů...

S beznymi problemy pomuze (ale to clovek zvladne sam). Paklize se nemoc opakuje, tak uz jen dalsi kratkodoby terapueuticky pokus, max. probehne zakladni serolologie KO, diff, RTG, pak uz nic, zadna rozborka, specialista, paklize vam stale neni dobre, tak musite zkoumat sami - je to na Vás, 2x stejna zkusenost v prubehu peti let. Nikdo Vás uz nikam samovolne neposle, ale doporuceni ochotne napise. Mam hodne pacientu, zazita a nekdy prekonana schemata leceni - nekdy zbytecne u "zdi" (napr. akutni boreliza 6 dni azithromycin - velmi na povazenou), dle mne se boji limitu pojistovny. Jinak s vyse uvedenym se da souhlasit, pan Vicek tam je casto, sestra zpravidla OK. Pokud beru v potaz silne podprumernou kvalitu praktiku v CR (v drtivem procentu duchodcu), tak hodnotim neutralne.

K paní doktorce chodím a ona se o mě stará min. 27 let. Ač jsem se přestěhoval do jiného města vzdáleného více než 20 km lepšího praktického lékaře jsem nenašel a tak k ní rád dojíždím.

S postupy paní doktorky jsem velmi spokojen,vždy když jsem měl nějaký zdravotní problém,bylo vidět,že jsem na správném místě.Špatný dojem na mě však udělal manžel paní doktorky,který přešlapoval u sestry.

Paní doktorka je velmi pečlivá, ale sestru bych vyměnila je nepříjemná-řekla bych náladová.

K K paní doktorce chodím skoro 20 let a s každým problémem mi pomohla.Vždy mi stačilo jedno vyšetření a paní doktorka měla vždy jeden správný postup léčby,který spolehlivě zabral.Jediný co se mi nelíbí,je,že muj problém slyší i ostatní pacienti,ktaří čekají u sestry,nebo v čekárně.Není to moc příjemné.Ale k paní doktorce kvuli tomu chodit nepřestanu,protože jsem s léčbou spokojená.

Pečlivá, spolehlivá doktorka! Jsem s ní spokojená, chodím k ní cca 9 let, co jsme se přestěhovali.

Dříve velice obětavá lékařka,jistě dobrý odborník. Pro velký počet pacientů, které nabrala nemá však čas pro pacienty. Ordinuje s otevřenými dveřmi do sesterny, kde stojí další dva pacienti a slyší veškeré dění. V sesterně nepříjemná sestra někdy i manžel, který neochotně jedná s pacienty. Vše ve spěchu. Pokud si vysloveně o vyšetření neřeknu, sama nikam nepošle. Píše dokola pouze léky, změří tlak, zinkasuje 30,- - vše za 5 min!