Umístění: Poliklinika Strakonice s.r.o. Akutní bolest zubu

Pani doktorka pomohla, jak zakrokem, tak radou. Nasledne vse dukladne vysvetlila. Za me super pristup i jednani, a to i vzhledem k tomu, ze mela pohotovost, byla sobota rano a jeji cekarna byla narvana k prasknuti...skvely zazitek

Paní doktorka sice vysvětlí, což zde zaznělo, ale při problému je velmi laxní. Měl jsem ulomený zub, na objednání reagovala termínem "za půl roku". Do té doby se samozřejmě zub zkazil a problém byl na světě (toto se opakovalo u 2 zubů). Po půl roce vyvrtala, dala plombu, ale dalších pár měsíců to bolelo dál jak svi.ě, tekla krev...pak to ustalo, nicméně nesměl jsem kousat nic tvrdého a nyní po 2-3 letech mám strach vůbec navštívit zubaře, aby mi nepodělal další zuby. Opravdu děkuji.

Btw.: ten zub teď začal bolel jako kráva, bez prášků bych to nedal

Mám jen ty nejlepší zkušenosti s Mudr Tuškovou, jsem jejím pacientem již 17 let a vše, co mi v ústech vyrobila, bylo 100%. Každý holt máme jinou "hubu".

Já jsem s prací Mudr. Tuškové velmi spokojen. Je velmi vstřícná a její lidský přístup k pacientovi je příkladný. Po odborné stránce je na úrovni a její diagnóza se vždy naplnila

Zvláštní, já chodím paní doktorce již asi 10 let a jsem velmi spokojená. Dělala mi dvě keramické korunky, nějaku tu plombu, vždy bez problémů a byla milá, všechno mi vysvětlí. Mému otci dělala protézu, na kterou konečně!! může kousat, předtím měl u jinho stomatologa stálý problém, buď to tlačilo nebo padalo.

Po dotazu na můj špatný skus, mi doporučila návštěvu psychiatra, od té doby se jí úspěšně vyhýbám, našel jsem si doktora, který má jiný přístup a problém jsme vyřešili, jakého ? nepovím, ale již v čekárně to snadno poznáte.

Velmi příjemná a šikovná paní doktorka s lidským přístupem k pacientovi.Vše vysvětlí a popíše a doporučí nejvhodnější řesení problému.Dávám 100%.