Třebovská 140, Ústí nad Orlicí
Sam.ord. PL - stomatologa

Umístění: Sam.ord. PL - stomatologa Jiný

Dříve byla paní doktorka super, poslední 3 roky pozoruji, že je protivná, stěžuje si na bolest zad a účtuje si za to že jsem přišla ráno jako bolestivý případ bez objednání. Protože se samozřejmě ráno nedovolate. Sestra totiž nezvedá telefon. Nikde v čekárně není ceník, kolik za jaký výkon platíte. Sice mi zub ošetřila, ale dodala, kdyby vás to bolelo musíte do Pardubic na pohotovost . Jsem totálně znechucená.

Vynikající paní doktorka, trpělivá, milá, velmi pečlivá. Škoda,že si kvůli stěhování musíme hledat nového lékaře.

Paní doktorka je nejlepší, kterou jsem do svých 38 let zažila (a že jsem jich už měla cca 7). Je jemná při vrtání, povídá, co mi právě dělá. V křesle sedím zrelaxovaná, s minimální bolestí, za kterou se ještě omlouvá. Doporučuji ji všem.

velmi dobrá lékařka, jemně zachází s nástroji a vemi ohleduplná při výkonu k pacientovi

S jemnou prací paní doktorky jsem byla vždy spokojená. Je příjemná, pečlivá. Při akutní bolesti mě vzala bez objednání. Jinak objednání je na delší dobu, ale s tím se u vynikajícího lékaře musí počítat. Doporučuji, je jednička! Iva B.

Jedna z nejlepších stomatologů, které jsem zatím měla možnost poznat. Bohužel jsem po přestěhování musela najít zubaře nového a není to nic jednoduchého, ti dobří mají plno a neberou nové pacienty a těm druhým je lépe se vyhnout. Jen lituji, že jsem u paní doktorky nezůstala i za cenu dojíždění přes stovku kilometrů.

Paní zubařka mne ošetřila vždy bez problémů, i když jsem dorazil trochu později (ono občas stačí zavolat - pro pí váchovou)

Souhlasím, paní doktorka je skutečná profesionálka, navíc se u ní jako jediné vůbec nebojím.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Její práce je výborné profesionální úrovni a ji její přístup k pacientům

Paní doktorka je velice citlivá, vynikající odborník a jediná zubařka ke které chodím rád a beze strachu. Pokud někdo nenavštěvuje stomatologa preventivně a příjde až má zuby na dranc, je každá pomoc těžká a negace prolomí svá stavidla. Langr