Ord. praktického lékaře stomatologa
České armády 17, Litoměřice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Bohužel já s prací paní doktorky nebyla spokojená. Nový lékař mi nalezl v 33 letech v dásni kus kořenu po trhání osmičky.A ještě kus mléčného kořenu po špičáku. Obojí práce paní doktorky.
Bolestivé zákroky, komentované slovy, Ale no tak jste kus ženský, tak musíte přeci něco vydržet...

K pani doktorce jsem chodila cca 6-8 let a nemuzu rict nic vylozene spatneho. Prvni osmicka byla ok, druha me hodne trapila a nejak se mi zanitila. Ale jinak jsem problemy nemela. Cekani se dalo, nebylo extremne dlouhe, chovani tak nejak prumer, rozhodne ne spatne. Ale s ohledem na meho soucasneho vyborneho zubare nemuzu dat lepsi ohodnoceni.

Chodila jsem k této paní zubařce od dětství-pravidelně!!! Na nic jsem si nemohla stěžovat, vždy byla milá a hodná ale problém nastal v dospělosti, kdy jsem měla větší problémy se zuby, které paní zubařka nedokázala vyřešit! Kdyby mě poslala k jinému zubaři, mohla jsem si ušetřit pár tisíc a také zachránit zub, který mě teď bude stát 25 tis.! Trhat první zoubky a dávat jednu amalgámovou plombu za druhou umí každý! Přešla jsem tedy k pravému odborníkovi, ten když viděl mých 8 kazů (i když jsem do té doby chodila pravidelně) se zděsil, všechny osmičky šly okamžitě ven, bohužel i čtyřka a postupně mi předělává vše, co mi tato paní zubařka lepila jen černýma plombama! Zatím mě to stálo 23 tis. a to nejsem u konce! Takže si všichni moc dobře rozmyslete, zda chcete k takovéto zubařce dále chodit! Mě už tam tedy nikdy neuvidí!

Jsem spokojená, jak s paní doktorkou, tak i sestřičkou. Chodím k paní doktorce od dětství, což je už aspoň přes 20 let, přijde mi trošku, že se mnou pořád jedná jak s děckem, ale jinak jsem nadmíru spokojená, už mne mnohokrát zachránila ne jeden zub, vždycky mě vyšla vstříc, i když jsem dlouho dobu bydlela v Anglii, vzala mě i bez objednání. Arogance nehraje roli, pokud je doktor profesionální a svou práci odvádí na velmi vysoké úrovni.

K paní doktorce Markvartové chodím od mých sedmi let (tedy cca osmnáct let celkem) a vždy vše proběhlo naprosto v pořádku. Jsem také jeden z mála dospělých, který u ní zůstal a opravdu si nemám na co stěžovat. Sestřička také moc příjemná a vždy mi se vším vyšla vstříc.

Výborná a citlivá! Naprosto nemám strach chodit k zubaři:-)

jj je dobrá

Paní doktorka je příjemná, milá, odborník.Čekací doba na ošetření mi vyhovuje, v případě akutního ošetření ošetří ihned.Jsem velice spokojená.Sestřička je ochotná a vstřícná.

Paní doktorku mohu jen doporučit, naši kluci se k ní ani nebojí chodit, má k nim velice hezký přístup. Rozumíme si i se sestřičkou, jsou obě fajn.

Dobrá komunikace ,výborný přístup k dětem jde vidět že svojí práci má ráda vždy pomůže.