Dana Kreslová, pediatr Louny

MUDr. Dana Kreslová

Uložit

Pediatr Více

32 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pod Nemocnicí 2709, Louny
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila se třemi dětmi od malička (dnes jsou už dospělé) a byli jsme vždycky po všech stránkách spokojeni. Když bylo nejhůř, přijela za dětmi i k nám domů! Nejmladší dcera dokonce prohlásila, když byla loni na výstupní prohlídce, že se jí bude po paní doktorce stýskat! :-) Určitě doporučuji! Alena B.


V
Ověřeny pacient

Nikdy se vsem nezavdecite. My mame trileteho syna a ma sestra podobne starou holcicku. U doktorky jsme pomerne casto. Vzdy nam pomohla a poradila. Antibiotika nam predepsala pouze,kdyz bylo nejhur. Sestricky jsou uzasny. Nikdy jsem je nevidela ve spatne nalade.. Nechapu, ze se najde nekdo, kdo je nespokojeny. My s moji sestrou jsme nadsene.. Urcite doktorku doporucujrme vsem. Je totiz i se svym tymem naprosto profesionalni a uzasna..
Veronika S., Panensky Tynec


P
Ověřeny pacient

Vážně výborná lékařka!


J

Paní doktorka má zvláštní ordinování na vše antibiotika, ano oni zaberou, ale co kdyby přišlo vážnější onemocnění a antibiotika už by nezabraly. Když jsme volali pání doktorce, že mám asi neštovice, zda bych mohla jít druhými dveřmi do telefonu byl slyšet povzdych jak když otravuji. A o těch sestrách jak tu bylo psáno jako o drbnách ani jsem nestačila vystrčit paty a už drbaly. A okna jsou otevřena neustále dokořan, chudáci miminka, které musí maminky slíknout už v čekárně a čekat než příjde řada. Běda kdyby nebyli.


P
Ověřeny pacient

Absolutně nejlepší paní doktorka jakou znám.Vždy ochotná,vstřícná,obětavá.K dětem je opravdu milá, i obě sestřičky zasluhují pochvalu.


dobra
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Moc děkujeme paní doktorce!!!
Sestřičky jsou také super!!!


Paní doktorka je vždy velmi příjemná. Nikdy jsem se nesetkala s její neochotou poradit, pomoct a přijet, když byly naše obě dcery malé, a jak už to tak bývá, obě najednou nemocné. Nás jako rodiče si okamžitě ona, ale i obě sestřičky, získaly svým přístupem k dcerám.


Rozhodně nedoporučuji...zastaralé metody léčby, píše na všechno antibiotika, zanedbala mi u dcery chycené průdušky a léčila se z toho velmi dlouho. Na všechno má dané tabulky ale aby se podívala jak dítě opravdu prospívá to ne...sama lékař nejsem a abych si určovala diagnozy u dítěte sama to mi přijde divné....


POZITIVNÍ hodnocení zkrátka !! Každej jinej by mě s mýma šťouravýma dotazama odbyl, paní doktorka mi zvedne telefon ve dne v noci a můžu řešit klidně pupínek, nebo vysoké teploty, je to profík na svém místě. Poslouchá vždy a dobře poradí, máme ji rádi. A je jasné, že vždycky se propere nějaký vážný případ, do kterýho ale nikdo nevidí a zná ho jen z vyprávění, POCHYBUJU o tom, že lékař podcení nějaký vážný zdravotní stav, který se začne projevovat u dítěte........ovšem to se dostane rychle na veřejnost a každej si to přibarví a nikdy se tam logicky nedostanou další stovky spokojených. To už tak prostě je. Můžeme zpochybnit také maminku, která špatně informuje o všech projevech nemoci... je to těžký. ALE: Máme svobodu výběru tak ať jde každý tam kam chce....... My jedině doporučujeme ! Milada + Michálek


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti