Dana Kreslová, pediatr Louny

MUDr. Dana Kreslová

Uložit

Pediatr Více

32 názor

Uložit


Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Pod Nemocnicí 2709, Louny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila se třemi dětmi od malička (dnes jsou už dospělé) a byli jsme vždycky po všech stránkách spokojeni. Když bylo nejhůř, přijela za dětmi i k nám domů! Nejmladší dcera dokonce prohlásila, když byla loni na výstupní prohlídce, že se jí bude po paní doktorce stýskat! :-) Určitě doporučuji! Alena B.

V
Ověřený profil

Nikdy se vsem nezavdecite. My mame trileteho syna a ma sestra podobne starou holcicku. U doktorky jsme pomerne casto. Vzdy nam pomohla a poradila. Antibiotika nam predepsala pouze,kdyz bylo nejhur. Sestricky jsou uzasny. Nikdy jsem je nevidela ve spatne nalade.. Nechapu, ze se najde nekdo, kdo je nespokojeny. My s moji sestrou jsme nadsene.. Urcite doktorku doporucujrme vsem. Je totiz i se svym tymem naprosto profesionalni a uzasna..
Veronika S., Panensky Tynec

P
Ověřený profil

Vážně výborná lékařka!

J

Paní doktorka má zvláštní ordinování na vše antibiotika, ano oni zaberou, ale co kdyby přišlo vážnější onemocnění a antibiotika už by nezabraly. Když jsme volali pání doktorce, že mám asi neštovice, zda bych mohla jít druhými dveřmi do telefonu byl slyšet povzdych jak když otravuji. A o těch sestrách jak tu bylo psáno jako o drbnách ani jsem nestačila vystrčit paty a už drbaly. A okna jsou otevřena neustále dokořan, chudáci miminka, které musí maminky slíknout už v čekárně a čekat než příjde řada. Běda kdyby nebyli.

P
Ověřený profil

Absolutně nejlepší paní doktorka jakou znám.Vždy ochotná,vstřícná,obětavá.K dětem je opravdu milá, i obě sestřičky zasluhují pochvalu.

dobra
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Ověřený profil

Moc děkujeme paní doktorce!!!
Sestřičky jsou také super!!!

Paní doktorka je vždy velmi příjemná. Nikdy jsem se nesetkala s její neochotou poradit, pomoct a přijet, když byly naše obě dcery malé, a jak už to tak bývá, obě najednou nemocné. Nás jako rodiče si okamžitě ona, ale i obě sestřičky, získaly svým přístupem k dcerám.

Rozhodně nedoporučuji...zastaralé metody léčby, píše na všechno antibiotika, zanedbala mi u dcery chycené průdušky a léčila se z toho velmi dlouho. Na všechno má dané tabulky ale aby se podívala jak dítě opravdu prospívá to ne...sama lékař nejsem a abych si určovala diagnozy u dítěte sama to mi přijde divné....

POZITIVNÍ hodnocení zkrátka !! Každej jinej by mě s mýma šťouravýma dotazama odbyl, paní doktorka mi zvedne telefon ve dne v noci a můžu řešit klidně pupínek, nebo vysoké teploty, je to profík na svém místě. Poslouchá vždy a dobře poradí, máme ji rádi. A je jasné, že vždycky se propere nějaký vážný případ, do kterýho ale nikdo nevidí a zná ho jen z vyprávění, POCHYBUJU o tom, že lékař podcení nějaký vážný zdravotní stav, který se začne projevovat u dítěte........ovšem to se dostane rychle na veřejnost a každej si to přibarví a nikdy se tam logicky nedostanou další stovky spokojených. To už tak prostě je. Můžeme zpochybnit také maminku, která špatně informuje o všech projevech nemoci... je to těžký. ALE: Máme svobodu výběru tak ať jde každý tam kam chce....... My jedině doporučujeme ! Milada + Michálek

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti