Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o.

K paní doktorce chodím skoro rok a nemůžu si na ní stěžovat! je perfektní a sestřička také moc příjemná, navíc nikdy v čekárně nečekám déle než 10 minut :-).

je prostě užasná:-) nic nepodceňuje a vždy se stara hlavně o pacienty a jejích zdraví , vřele doporučuji!!!

Bohužel musím napsat velmi negativní stanovisko na velmi arogantní, netaktní doktorku. A bohudík musím napsat, že jsme se k ní dostali omylem a není mojí stálou ošetřující lékařkou... Nikdy víc k ní! Kladné názory zde mi přijdou hodně "nahrané". Paní doktorce jde především o blaho své vlastní...

Pečlivá,lidská, svědomitá se zájmem o pacienta. Její sestra je takéž plná pochopení. Prostě jsou obě úplně nejlepší.

prostě velmi dobrá.dopručuji

profesionální,nezanedbá zdánlivou maličkost,velmi příjemná a pečlivá,má zájem o pacienta.

Nepodceňuje ani nejmenší problém a díky tomu si troufám tvrdit, že mi zachránila život.

svědomitá,laskavá,se zájmem o pacienta

Velmi vnímavá a vstřícná k pacientům. Nesnaží se vyřešit pouze momentální problém, ale k pacientovi a léčbě jeho nemoci přistupuje komplexně, což se vidí u málo praktických lékařů. Vřele doporučuji.

Velice pečlivá (má toho přitom opravdu hodně). A má hodně schopnou sestru.