Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Paní doktorka, je velmi příjemná a ochotná. Hlavně je rozumná a když je potřeba, uklidní maminku:). Léčí naše 4 děti, a to jsme začali nedonošenými dvojčaty. Zbytečně nezatěžuje léky a poradí i alternativu. Já ji osobně mooc děkuju i sestřičce :) Z.Červenková


.
Ověřeny pacient

Paní doktorka byla opravdu milá, ale pouze dokud jsme nic nepotřebovali a chodili pouze měřit a vážit. Sestřička má neustále potřebu se k něčemu vyjadřovat, často je opravdu nepříjemná. A paní doktorka umí být hodně arogantní a nevšímavá, rozhodně nedoporučuji, velmi jsem se vytrestala a nejvíce to bohužel odnese nakonec dítě :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Kabzanovou mám jen dobré zkušenosti. Je přístupná i alternativě. Vždy velice pečlivá a hlavně hrozně milá. Syn se nikdy nebál docházet k paní doktorce.


Lékařským dovednostem paní doktorky nemohu nic vytknout, ale čím jsem byla starší, tím hůř jsem s ní vycházela. O prázdninách jsem k ní vezla pacientku jiné lékařky z tamní skupiny pediatrů, která měla právě dovolenou. Dívka měla zimnici, třásla se, a ze všeho nejdřív dostala vynadáno, že má v takovém horku mikinu. S vyšetřením, diagnózou a léčbou jsem byla vždy spokojená, ale přístup mi někdy vadil.
Se sestřičkou jsem problémy nikdy neměla, byla na mě velice milá.


Nevím co přesně napsat. Paní doktorka je asi výborná, chodím k už 3 roky s dítkem, ale hodně zvažuji jestli i s druhým budu chodit k ní! Nějak mi v poslední době přijde, že není ochotná se domluvit na nějakém kompromisu např. při návštěvě prevent. prohlídky. Když jí řeknu, že mi dítě chodí spát po 11 hodině, tak mi řekne, že mám smůlu, že ona má poradnu až dýl a pozve nás na 12 hodinu. K tomu nemám co dodat. Na dotaz, co musí třeba umět ve 3 letech na preventivce, takže barvy atd.. na moji odpověď, že prostě barvy mi nechce říkat a že je bojkotuje, tak prý je PROSTĚ MUSÍ UMĚT tak to mi už úplně rozesměje. Co k tomu dodat?? Takže jsem v poslední době hodně rozpačitá!


perfektní přístup.


Velmi dobrá lékařka s osobním a citlivým individuálním přístupem ke každému pacientovi.Při problému mi osobně domluvila i specialistu. Jsem maximálně spokojená a neměnila bych.


MUDr.Kabzanová je jeden z nejlepších pediatrů, které jsem kdy potkal.
Vím, o čem hovořím, protože mám opravdu hodně možností porovnávat...
Michal Sochor


Nejlepší pediatr.


Ověřeny pacient

Pro mne nejlepší paní doktorka. Chodím k ní se synem a chodila jsem k ní kdysi i já jako malý pacient. Při výběru pediatra pro mé dítě jsem sáhla po osvědčené jistotě a zatím jsem se nezmýlila. Jsem spokojená. Hlavně jsem moc ráda, že nesahá po antibioticích jen co se kolem mihne nějaká nemoc. To vážně oceňuji, že se snaží využít nejprve všechny možnosti než sahat hned po ATB.A k sestřičce? Já s ní problém nemám. Nezdá se mi extrémně nepříjemná. Osobně si myslím,že každý jsme nějaký. Nikdy jsem se s ní do konfliktu nedostala a k mému synovi se chová dostatečně vstřícně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti