Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Sestra nemá pro práci s dětmi vůbec předpoklady ani empatii, nepříjemná až na půdu, nelze ani komentovat, tady nemá co dělat. A paní doktorka? Litujeme výběru, ale její přezdívka KUPTESI hovoří za vše. Syn nezaléčený rozsáhlý krční zánět, skončil v nemocnici s extrakcí všch mandlí, dceru nechala 3 týdny běhat s černým kašlem, prostě není snaha o včasnou diagnózu. Stačilo včas na odběry a nasadit ATB a ne dokola kuptesi. Dcera sousedky s nerozpoznananou boreliózou s doživotními následky. Hlavně hezký den, paní doktorko!

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Paní doktorka je sice většinou milá a snaží se vše vysvětlit, ale dovolat se jí je nad lidské síly. Telefon nikdo nebere a když je dítě nemocné a je se třeba objednat... ? Bohužel nedoporučuji.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Nemám výhrady k lékařské péči paní doktorky. K čemu však mám zásadní výhrady je organizace práce a komunikace s pacienty. V zásadě není možné se do ordinace v jakoukoliv dobu dovolat, telefony nikdo nezvedá, což je velmi omezující, pokud je zapotřebí se na každou návštěvu telefonicky objednat. Dále mi není jasné, pokud jdete s dítětem do ordinace s takovou banalitou (navíc objednáni předem) jako je lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti, že není možné tento doklad vydat hned při návštěvě, ale vyzvednutí dokladu vyžaduje další návštěvu. Tím se stává jakákoliv potřeba návštěvy této paní doktorky velice neefektivní a časově náročná. Čekací doba v čekárně - rovněž hrůza, ale vzhledem k výše uvedenému se vlastně není čemu divit.

Paní doktorka, je velmi příjemná a ochotná. Hlavně je rozumná a když je potřeba, uklidní maminku:). Léčí naše 4 děti, a to jsme začali nedonošenými dvojčaty. Zbytečně nezatěžuje léky a poradí i alternativu. Já ji osobně mooc děkuju i sestřičce :) Z.Červenková

Paní doktorka byla opravdu milá, ale pouze dokud jsme nic nepotřebovali a chodili pouze měřit a vážit. Sestřička má neustále potřebu se k něčemu vyjadřovat, často je opravdu nepříjemná. A paní doktorka umí být hodně arogantní a nevšímavá, rozhodně nedoporučuji, velmi jsem se vytrestala a nejvíce to bohužel odnese nakonec dítě :-(

S paní doktorkou Kabzanovou mám jen dobré zkušenosti. Je přístupná i alternativě. Vždy velice pečlivá a hlavně hrozně milá. Syn se nikdy nebál docházet k paní doktorce.

Lékařským dovednostem paní doktorky nemohu nic vytknout, ale čím jsem byla starší, tím hůř jsem s ní vycházela. O prázdninách jsem k ní vezla pacientku jiné lékařky z tamní skupiny pediatrů, která měla právě dovolenou. Dívka měla zimnici, třásla se, a ze všeho nejdřív dostala vynadáno, že má v takovém horku mikinu. S vyšetřením, diagnózou a léčbou jsem byla vždy spokojená, ale přístup mi někdy vadil.
Se sestřičkou jsem problémy nikdy neměla, byla na mě velice milá.

Nevím co přesně napsat. Paní doktorka je asi výborná, chodím k už 3 roky s dítkem, ale hodně zvažuji jestli i s druhým budu chodit k ní! Nějak mi v poslední době přijde, že není ochotná se domluvit na nějakém kompromisu např. při návštěvě prevent. prohlídky. Když jí řeknu, že mi dítě chodí spát po 11 hodině, tak mi řekne, že mám smůlu, že ona má poradnu až dýl a pozve nás na 12 hodinu. K tomu nemám co dodat. Na dotaz, co musí třeba umět ve 3 letech na preventivce, takže barvy atd.. na moji odpověď, že prostě barvy mi nechce říkat a že je bojkotuje, tak prý je PROSTĚ MUSÍ UMĚT tak to mi už úplně rozesměje. Co k tomu dodat?? Takže jsem v poslední době hodně rozpačitá!

perfektní přístup.

Velmi dobrá lékařka s osobním a citlivým individuálním přístupem ke každému pacientovi.Při problému mi osobně domluvila i specialistu. Jsem maximálně spokojená a neměnila bych.