Sam. ordinace PL pro děti a dorost
U kostelíčka 1335, Pardubice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Úžasná paní doktorka. Vždy milá, hodná, příjemná a trpělivá. Kluci ji měli moc rádi. Vždy nám pomohla, poradila.

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Vynikající paní doktorka, přesně to, co si představuji pod pojmem rodinný lékař. Její diagnóza vždy přesná, má naši plnou důvěru.

Já za sebe můžu říct, že jsem k pí. doktorce chodila jako dítě a teď tam chodím s dcerou. Jsem spokojená, s mojí dcerou vycházejí dobře. S vlastní nadváhou a permanentními poznámkami pí. doktorky mám rovněž osobní zkušenosti, za ně jsem ji neměla tehdy ráda, ale dnes jsem jí za ně vděčná. Ve 14 letech mě poslala na "odtučňovací tábor" do ozdravovny a od té doby se držím v normálu. Nebýt jí a její snahy mě přesvědčit, že s tím je potřeba něco dělat, jsem dnes jistě pořádná koule.

Dobrý den musím na nzor reagovat to nejde abych to přehledla je to názor dobře ale nevhodný je to nzor paní, ze dne 29. 11 tak poslyště milá paní, dobře , že mte nad váhu dobře to i já a le myslíte, že ti doktoři mají kouli a že vidí do Vašeho těla? jak můžete tady osočovat člověka stoho , že Vm něco zanedbává? hm- nevím když se Vám to nelíbilo mohli vté době rodiče udělat víc nemyslíte mohli jste přejít jinam . a každej lékař je omylnej uplně každej . a že říkala , že máte nadváhu no tak říkala ona t myslela určitě vdobrém a to řík i mě a vím, že m pravdu aproč, vaše těl bude trpět na kloby a podobné věci mohu říct že aspon j to takhle mám abyla bych ráda, za to že bych dala kg dole a nešpinila tady něoho kdo děl jen svojí práci tak si zvaště kde a co napíšete . a vím, a znám lidi co spaní doktorkou lépe s mojí milovanou teou jsou velice spokojeni . omlouvm se ale tohle se nedalo přehlédnout. Víte co bych Vám pověděla j místo paní doktorky? to ani nechtějte slyšet, hezký den Vám přeji

Paní doktorku jsem měla ráda do té doby, než začala srážet moje sebevědomí tím, že narážela na mojí nadváhu a to opravdu dost nehezky. Chování od ní není moc hezké. Navíc neporadí. Jsem ráda, že už mi je 18 a můžu odejít.

Pani doktorka mela cas od casu velice nevhodne poznamky ohledne me nadvahy. Obcas jsem slychavala, ze by prede mnou doma meli lednici zamykat na zamek. Jelikoz jsem az takovou nadvahu nemela a z lednice nikdy potajnu neujidala, bylo to pro me jako pro dite dost neprijemne a snizovalo to me sebevedomi.
Kdyz mi bylo patnact, byla jsem hospitalizovana na infekcnim oddeleni v pardubicke nemocnici s akutni infekcni mononukleozou a to diky tomu, ze se pani doktorka 3x zmylyla ve sve diagnoze. Nejprve to byla viroza, pote chripka a nakonec angina.
Mimochodem v nemocnici mi rekli, ze jsem byla privezena za 5 minut dvanact...
Kdyz jsem po mesici pobytu v nemocnici (s 20ti kily dole) prisla na kontrolu k pi. Jezkove, jen tak se usmala a zeptala se me, co jsem to proboha vyvadela. Mela jsem pocit jakobych si snad nemoc privodila sama.
Pani doktorka mela sve "oblibence" a pokud jste mezi ne nepatrili, tak tu peci podle meho nazoru malicko zanedbavala.
Dal to rozvadet nebudu, nazor si muze udelat kazdy sam...

Teplá Petra

Paní doktorka byla mou pediatričkou stejně tak pediatričkou mého bratra. Nyní je to lékařka bratrových dvou dcer a mého syna. To máme pět pacientů. V životě nás potkali různé situace kdy jsme byli v kontaktu s paní doktorkou a vždy to bylo perfektní - citlivé a profesionální. Nevím o jediném sporném či slabším okamžiku. Bohužel mohu porovnávat i s jinými dětskými lékaři a z tohoto srovnání odchází paní doktorka jako absolutní vítězka.
Nechápu kde se vzali ty negativní anonymní názory na tuto lékařku, ale nemyslím si že by byli výsledkem špatné práce paní doktorky, ale spíše osobní mstou nějakého zakomplexovaného jedince či pediatra s menší oblibou.

Jsem velmi spokojená s lékařkou a že se nám pečlivě věnuje.

Pani doktorka je velice příjemná dáma, která se nebrání dalším vyšetřením pro určení správného léčebného procesu.