Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost, Kreditní karta

Aplikace kloubní výživy ze spermatu lososů přímo do kloubů

Drobné ambulatní chirurgické výkony

Kyselina hyaluronová +5 Více

Léčba artrózy

Rázová vlna

Vyšetření rtg

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patent...

• chirurgie
  • ortopedie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance art

Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem. Na věc se dívá komplexně a je naprosto zřejmé, že jeho hlavním zájmem je pomoct pacientovi, nikoli se ho co nejdříve zbavit, jak je to běžné u jiných. Podle mého názoru je u lékaře klíčová důvěra, kterou k panu doktorovi mám od první návštěvy. Nehledě na to, že jeho léčba funguje :)

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance ruce - bolest drobných kloubů

Po předchozí léčbě, která nebyla příliš úspěšná, jsem hledala pracoviště, kde by byla naděje na zlepšení a zbavení bolesti drobných kloubů rukou.
MUDr. Dalibor Zeman mi navrhl terapii Orthokine + rázové vlny a již po první injekci jsem cítila úlevu a po ukončení této fáze léčby můžu říct, že stav rukou je velmi dobrý a bolesti nemám. Pan doktor, nejenže je odborník, ale je empatický a pozitivní člověk a jsem moc ráda, že jsem jej poznala, že jsem a budu v jeho dobrých rukách i nadále.
Pokud někoho trápí klouby, neváhejte a objednejte se ke konzultaci na Osteo klouby klinik v Říčanech u Prahy.
Věřím, že i vám MUDr. Dalibor Zeman pomůže.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Lecba patnich ostruh

Pan doktor je profesional a odbornik, velice pozitivni pristup k pacientum, vybaveni ordinace je opravdu na spickove urovni. 3 mesice jsem dochazela na lecbu patnich ostruh razovou vlnou a injekcemi kyseliny hyaluronove, tuto metodu mohu vrele doporucit a timto panu doktorovi dekuji.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Problemy s kolenem

Po dvou operacích kolene ( které byli neúspěšné) jsem se na doporučení rozhodl navštívit tuto kliniku. Přístup i jednání pana doktora Zemana bylo úžasné, vše o rázové vlně mi bylo vysvětleno do detailu. Proto jsem se rozhodl tento zákrok podstoupit. Po absolvování celé procedury která byla ukončena cca před 2mesici, jsem bez bolestí a bez potíží které stim byli spojeny. Tímto bych chtěl moc poděkovat a mohu tuto kliniku jen doporučit. Vím jistě, že pokud bych ještě musel něco podobného řešit,tak už jen zde.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance tenisovy loket

Nerad to pisu, ale bohuzel lecba na teto klinice byla ztratou casu a penez. 5 procedur razove vlny + 2 injekce kyseliny hyaluronove celkem za 10 000 Kc vubec nezabraly, i kdyz pan doktor mi rikal, ze ulehceni prijde jiz po 3. procedure (diagnoza tenisovy loket), bohuzel se to nestalo. Ani po mesici po lecbe. Penize mi urcite nevratili. Bohuzel doporucit nemuzu.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Kolena

Doporucuji. Hlavne pokud jste jeste mladsi (do 50ti) tak urcite Orthokin! Ok bylo to dost penez, ale jen to ma smysl - zlepseni o 100% Vlny jsou ok, ale na hodne dlouho a nepomuze to na dlouho. Ted muzu zas plne sportovat jako pred bolesti.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance achilovka a natažené podkolenní šlachy

Bolesti přetížených šlach mi bránily při sportu. Po rázových vlnách vše zhojeno. Takže doporučuji. Ale chce to trpělivost při léčbě.

C
Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance ostruha, chronický zánět achilovy šlachy

Panu doktorovi patří můj velký dík. Před zhruba 2-3 lety jsem u něho absolvovala léčbu rázovou vlnou , následně fokusovanou rázovou vlnou a aplikace kyseliny hyaluronové. Měla jsem velké problémy při chůzi , kulhala jsem. A na můj milovaný les jsem mohla zapomenout. Dnes courám několik hodin v lese bez bolesti, ani ve městě už nekulhám. Pata se ozývá jen při změně počasí. Zpočátku jsem tomu nevěřila, ale byla jsem už zoufalá, tak jsem to riskla. Určitě nelituji vynaložené peníze ( jen je mi smutno , že to neplatí stát, proč si platíme zdravotní pojištění?). Pane doktore, veliké díky. Mohu jen doporučit

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Zánět v koleni

K panu doktorovi jsem se objednala na základě referencí na tomto webu. Objednací lhůty krátké, což mi perfektně vyhovovalo. Lékaře jsem vyhledala po půl roce bolestí (přetížení v silovém tréninku), kdy už jsem nemohla cvičit a odpoledne v práci už jsem vyloženě protrpěla. Léky proti bolesti jsem nechtěla, a proto jsem vyhledala lékaře, který když nemusí, tak Vám je nenapíše. Před panem doktorem velká poklona, protože léky na bolest jsou v dnešní době odpověď na všechno, bez ohledu na to, co to s tělem udělá. Během půl roku jsem prošla léčbou rázovou vlnou, aplikacemi kyseliny hyaluronové a léčbou vlastní plazmou, bez léků na bolest. I když léčba trvala dlouho a občas už jsem měla chmury, že to koleno už nikdy nebude v pořádku, opak byl pravdou. V dnešní době zvládám 20 km denně bez žádné či minimální bolesti, což se oproti začátku léčby absolutně nedá porovnat. Jediná nevýhoda je, že léčba je drahá a nevztahuje se na ní příspěvek pojišťovny (v tomhle mají pojišťovny ještě velké mezery). Nicméně zdraví má člověk jenom jedno a za mě absolutní spokojenost s poskytnutou péčí. Přeji panu doktorovi i jeho skvělé ženě do dalších let mnoho úspěchů a štěstí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás ;-)

Ing. Marie Volšická

Trpěl jsem bolestmi dolních končetin. Po aplikaci metody Orthokin a po šesti aplikacích touto metodou a po 6 jednorázových vlnách se můj zdravotní stav podstatně zlepšil. Pana doktora bych doporučil.