Odhadovaná doba odpovědi:

Hotovost, Kreditní karta

Aplikace kloubní výživy ze spermatu lososů přímo do kloubů

Drobné ambulatní chirurgické výkony

Kyselina hyaluronová +5 Více

Léčba artrózy

Rázová vlna

Vyšetření rtg

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patent...

• chirurgie
  • ortopedie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance tenisovy loket

Nerad to pisu, ale bohuzel lecba na teto klinice byla ztratou casu a penez. 5 procedur razove vlny + 2 injekce kyseliny hyaluronove celkem za 10 000 Kc vubec nezabraly, i kdyz pan doktor mi rikal, ze ulehceni prijde jiz po 3. procedure (diagnoza tenisovy loket), bohuzel se to nestalo. Ani po mesici po lecbe. Penize mi urcite nevratili. Bohuzel doporucit nemuzu.

Pana doktora Zemana jsem navštívila z důvodu nehybnosti palce ruky. Byla mi sdělena diagnóza- artróza a aplikována jedna ( naštěstí !!) rázová vlna. Protože se mi stanovení dg. nezdálo, navštívila jsem odborníka na problematiku rukou a byla mi stanovena diagnoza se zcela odlišným terapeutickým postupem. Podstoupila jsem ambul. operaci poutka šlachy.Hybnost palce se upravila a jsem bez obtíží.S artrózou moje problémy nesouvisely a i kdyby to artróza byla, kladné účinky rázové vlny na klouby palce rukou nebyly prokázány.

Rád bych také něco řekla. Pan doktor zjistil, že jsem měla výrůstky na páteři a doporučil mi 6 rázových vln. Vlny vůbec nepomohli naopak se mi přítížilo, nacož doktor navrhl dalších 6 vln, což jsem odmítla. Nakonec jsem byla operována na Homolce. Závěrem je, že mám nyní šest šroubů a dvě titanové plotýnky. V životě bych tam už k němu nešla.

Mě i mému synovi pan doktor spíše uškodil- Po jeho výtečné léčbě, jsme se oba museli podrobit operaci a lékaři nemohli uvěřit způsobu, kterým nás pan doktor Zeman léčil. Podle RTG u syna nerozpoznal disekantní osteochondrózu a u mě zase zánět a poškození rotátorové manžety. Bohužel stejným způsobem léčil bolesti kolene u mého mladšího syna. Později jsme zjistili, že u dětí se rázová vlna nesmí aplikovat, protože nemají uzavřené růstové štěrbiny.
Léčba u doktora Zemana nás celkově stála cca. 60 000 Kč a naše zdraví.
Naše zkušenost je, že pan doktor na vše aplikuje rázovou vlnu (jedna aplikace stojí 1 000 Kč) a to je asi tak vše co od něj můžete čekat.
Rázová vlna jistě může pomoci, ale raději nejdříve získejte doporučení u jiného lékaře.

Je to nekompromisni chirurg. At vas boli koleno hlava zadek nebo oko , Prskne vam na to svuj preborny laser ultra ktery ma vse napravit ....