Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o. Jiný

Mudr Marsak skvely lekar umi vzdy rozhodnout o lecbe vzdy mi i nadi rodine pomohl skvely lekar a sestricka Pavla ochtna mila vstricna spokojenos velika a v dnesni dobe zazrak za takoveho lekare a sestricku patri jim velky dik

dr.Marsak je vyborny a svedomity lekar,diagnozu vzdy stanovi spravne,rychle
zcela ke spokojenosti nas pacientu zaridi dalsi nutna vasetreni.Jsem velmi spokojena, jezdim do jeho ordinace az z Varnsdorfu,doporucuji kazdemu, kdo
hleda svedomiteho lekare. Eva s rodici

Jsem spokojená

Mohu říci, že než jsem se přestěhovala, chodila jsem k němu roky a zbytek mé rodiny také, s ničím se moc nepáře, diagnostikuje skutečně velmi rychle, když má pochybnosti nebo je projevíte vy, pak vás bez řečí odkáže na specialistu - on má čisté svědomí a míň práce a vy pocit, že o vás bude náležitě odborníkem postaráno. Je velmi ochotný, ale pokud si chcete s lékařem pokecat, tak máte smůlu, protože v ordinaci se nestihnete ani posadit na židli a už méte v ruce recept a neschopenku. Díky tomu v čekárně nejsou žádné fronty, prakticky hned jdete na řadu, taky na vás nikdo neječí, jak bývá v Čechách zvykem, že nemáte klepat na sestru, vždy vás telefonicky na lékaře sestra přepojí, pokud tedy je zrovna v ordinaci. Není pravda, že by se mi nepodíval do krku, když mě v něm bolelo, ale aby mne poslechl, tak o to už jsem si mu sama musela říct, ale nikdy to neodmítl. Takže ve výsledku jsem byla spokojená.

je v pohodě

Doktor hrůza, diagnózu určí už skoro v čekárně. Člověka neprohlídne. Jó když chcete napsat nějaké léky nebo napsat neschopenku tak si řekněte a doktor to napíše už od dveří.
A SANITKY - píše jen od sanitní služby v České Lípě. Když chcete sanitku z Boru, tak vám jí nenapíše. Přitom se to NESMÍ. Člověk má právo si vybrat s jakou dopravní sanitní službou pojede!!!
I na pojišťovně mi to řekli!!
Otázka času, kdy bude mít průser a velký.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

............

pan doktor napíše vše o co si řeknu,jsem spokojen

jsem spokojená

Ověřený profil

S panem MuDr Maršákem jsem spokojen, žádné zbytečné řeči ale úsměv a pochopení.
Jos.Fr.Menoušek Krompach v Čechách.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti