Adresy (2)

Lužická nemocnice
Jiráskova 1378/4, Rumburk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Nemocnice Nymburk
Boleslavská třída 425/9, Nymburk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Lužická nemocnice Jiný

Nejlepší dětský lékař jakého jsem poznala. Vždy pomůže, poradí, děti k němu rády chodí, vždy se u nej zasmějeme. Jezdila bych k němu i na druhy konec republiky. Obavám se jen chvíle kdy bude chtít jít do důchodu jelikož lepšího lékaře nenajdeme.

D
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Skvely,privetivy sikovny lekar
Za sebe davam
Teze positivni pristup,kez by takovych.lekaru bylo vice

P

Pan doktor Karbula byl nejlepší dětský doktor, kterého jsem měla čest poznat. CHodili jsme k němu dva roky a změnili jsme jen díky stěhování. Od té doby utekl pouze rok a půl a my už vystřídali tři dětské lékařky. Ani jedna nesahá Panu doktoru ani po kotníky. Vše nám vždy vysvětlil...na co předepisuje léky, co máme za nemoc, na co má podezření. Děti ho měly rád, od té doby, co jsme k němu začali chodit, se veškerých vyšetření a prohlídek přestali bát...při každé návštěvě jsme se celá rodina bavila. Jeho vtipy nás vždy naprosto dostaly. Zkrátka..nemohu najít za Pana doktora odpovídající náhradu..což je smutné.


Ověřený profil

Pan Doktor, je ochotný a když se člověk nestydí za to, že má o své ratolesti vážně velký strach a hned se neurazí u prvního podezření na nemoc, podané panem doktorem, informace a rady od něj jsou opravdu vysilující a myslim, že i k pochopení pro každého, je to super šprýmař a snaží se z každýho vyhnat pocit, že sem někde něco neuhlídala a co já sem to za matku, každý má strach o své nejmenší a on musí vědět nejlíp co vašemu dítěti pomůže, né internet a ani babský rady. Je prostě super a i kdybych měla dětí 10 tak mu je s klidnym svědomím naložim na krk :-) nechte si tady těch urážlivejch keců a zamyslete se radši samy nad sebou. On vždycky pomůže i když třeba jenom slovem. Děkuji Vám pane doktore, že Vás máme. Irena Kroupová Rybniště


Myslim si,ze pak doktor po odborne strance je vyborny. Ale co se tyce maminek,tak musim rict,ze nekdy jeho slova jsou az prilis krute. Ale jinak je vazne uzasny...


Pan doktor slouží neustále, ale na jeho přístupu k pacientům to znát není, je příjemný, milý a ochotný, škoda, že takových není víc.


umí to s dětmi,byla jsem spokojená


No, jeho osobní přístup je bohužel dost hnusný, ale odborník je...


F

Pan primar Karbula je vyborny lekar.


R

Pokud se dostanete na dětské oddělení do Rbk nemocnice a nebude tam p. Karbula, tak jeďte hned jinam, ten to tam drží, ..sestry se např.bojí vzbudit sloužící lékařku, on je ochotný, pozná vážnou nemoc, věnuje se jak dětem tak podává vyčerpávající inf. rodičům. V rbk nem. je špička, jinak to tam můžou rozpustit. Má na starosti i děti v DD a je trpělivý a důsledný.Moc děkuji pane doktore. A pokud někomu nesedl- to víte je to jen člověk,hodnotím jen co znám z vlastní zkušenosti a mohu ho jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti