Jiráskova 1378/4, Rumburk

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Boleslavská třída 425/9, Nymburk
Nemocnice Nymburk

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pan doktor Karbula byl nejlepší dětský doktor, kterého jsem měla čest poznat. CHodili jsme k němu dva roky a změnili jsme jen díky stěhování. Od té doby utekl pouze rok a půl a my už vystřídali tři dětské lékařky. Ani jedna nesahá Panu doktoru ani po kotníky. Vše nám vždy vysvětlil...na co předepisuje léky, co máme za nemoc, na co má podezření. Děti ho měly rád, od té doby, co jsme k němu začali chodit, se veškerých vyšetření a prohlídek přestali bát...při každé návštěvě jsme se celá rodina bavila. Jeho vtipy nás vždy naprosto dostaly. Zkrátka..nemohu najít za Pana doktora odpovídající náhradu..což je smutné.

Pan Doktor, je ochotný a když se člověk nestydí za to, že má o své ratolesti vážně velký strach a hned se neurazí u prvního podezření na nemoc, podané panem doktorem, informace a rady od něj jsou opravdu vysilující a myslim, že i k pochopení pro každého, je to super šprýmař a snaží se z každýho vyhnat pocit, že sem někde něco neuhlídala a co já sem to za matku, každý má strach o své nejmenší a on musí vědět nejlíp co vašemu dítěti pomůže, né internet a ani babský rady. Je prostě super a i kdybych měla dětí 10 tak mu je s klidnym svědomím naložim na krk :-) nechte si tady těch urážlivejch keců a zamyslete se radši samy nad sebou. On vždycky pomůže i když třeba jenom slovem. Děkuji Vám pane doktore, že Vás máme. Irena Kroupová Rybniště

Myslim si,ze pak doktor po odborne strance je vyborny. Ale co se tyce maminek,tak musim rict,ze nekdy jeho slova jsou az prilis krute. Ale jinak je vazne uzasny...

Pan doktor slouží neustále, ale na jeho přístupu k pacientům to znát není, je příjemný, milý a ochotný, škoda, že takových není víc.

umí to s dětmi,byla jsem spokojená

No, jeho osobní přístup je bohužel dost hnusný, ale odborník je...

F

Pan primar Karbula je vyborny lekar.

Pokud se dostanete na dětské oddělení do Rbk nemocnice a nebude tam p. Karbula, tak jeďte hned jinam, ten to tam drží, ..sestry se např.bojí vzbudit sloužící lékařku, on je ochotný, pozná vážnou nemoc, věnuje se jak dětem tak podává vyčerpávající inf. rodičům. V rbk nem. je špička, jinak to tam můžou rozpustit. Má na starosti i děti v DD a je trpělivý a důsledný.Moc děkuji pane doktore. A pokud někomu nesedl- to víte je to jen člověk,hodnotím jen co znám z vlastní zkušenosti a mohu ho jen doporučit.

Já jsem k němu přišla s dcerou, která měla teplotu. Prý se s teplotou k doktorovi nechodí. Až bude mít 40 a bude zelená, tak máme za ním přijet do nemocnice. Doporučil paralenové čípky a kapky do nosu. Je to ztráta času k němu chodit.

Nevím, jak je na tom pan doktor po stránce odborné, ale po stránce lidské by se měl stydět. Jako dětský lékař to nemocným dětem ani vystrašeným maminkám neusnadňuje. Byla jsem náhodou svědkem, jak holčičku, která si omylem místo na záda lehala na břicho, nazval TRUBKOU - bohužel nikoli žertem. Informace podává stylem: stejně tomu nerozumíš, tak co bych ti vysvětloval. Takže lepší vyhledat si potřebné pomocí internetu. V ordinaci máte pocit, že ho obtěžujete. Další horší jeho přístup k nemocným dětem znám pouze z vyprávění, tak doufám, že se někdo připojí.