Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
GEMINI oční centrum, a.s.
Zdeňka Chalabaly 3041/2, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: GEMINI oční centrum, a.s. Jiný

Velmi příjemný člověk a odborník na svém místě. Vřele doporučuji. Už dlouho jsem se nesetkal s takovou ochotou a velmi profesionálním přístupem. Děkuji.

Možná, že i odborníkům se může nezdařit operační zákrok. V tomto případě by se měl k problému postavit čelem a ne začít se vyhýbat poškozenému pacientovi. Zvláště pak jestliže se jedná o operaci placenou! Dnes je již více solidnějších nemocnic, které tyto operace provádějí se zárukou. K těm ovšem FN Ostrava nepatří.

Vynikající oční chirurg,ze zkušenosti vřele doporučuji.

Díky němu mám opět dobré vidění na obě oči, 2x mě operoval. Určitě výborný odborník, ale pobyt s ním mi byl nepříjemný, trochu jsem si připadal jak "věc s pořadovým číslem".Snad by to chtělo více lidskosti. Nicméně, kdybych si měl vybrat, šel bych opět k němu.

Velmi dobrý ve svém oboru. Možná by mohl být příjemnější k pacientům a pochopit, že ne vždy je diagnóza příjemná a lze to sdělit citlivěji. Ale nelze než doporučit!