Dagmar Větěchová, dermatolog Frýdek-Místek

MUDr. Dagmar Větěchová

Dermatolog Více

T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek
Odborný lékař kožní

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Do této ordinace již chodím asi 20 let. Přesto jsem musela vyplnit jakýsi vstupní dotazník, neměla jsem brýle, neviděla jsem písmenka, ale nějak jsem to zvládla. Paní doktorka vrátila sestřičku ještě dvakrát zpátky do čekárny, aby se mne zeptala na nějaké dodatečné údaje, které jsem dopsala. Při vstupu do ordinace mi paní doktorka ve dveřích dala asi pětiminutové kázání proč je nutné údaje vyplnit, se mnou 58mi letou ženou zacházela jak s mladým frackem. Vyšetření ekzému probíhalo vestoje mezi dveřmi ordinace. Poté mne paní doktorka poslala umýt si ruce nějakým desinfekčním gelem na WC a zeptala se mne, jestli mne po tom gelu exém pálí. Když jsem řekla že ano a chtěla jí vysvětlit, že mne ruka pálí pořád a gel na to nemá vliv, okamžitě se do mne pustila, že to není pravda, že to používají všichni i na rány a že si tuto desinfekci mám koupit na internetu. Poté mne posadila do sesterny, kde jsem čekala na recept a dostala jsem i ručně napsaný název dezinfekce, na malém bílém papírku, nemohu to ani přečíst. Nakonec mi sdělila, jestli budu chtít, abych přišla na kontrolu za tři týdny, pokud chtít nebudu, na kontrolu nemusím. Získala jsem dojem, že paní doktorka asi nemá ráda lidi, možná ve svém seniorském věku pacienty skoro nenávidí. Syndrom vyhoření? AT

Umístění: Odborný lékař kožní estetické dermatologie, vysetreni znamenek

Úplně nerozumím kritickým názorům na paní doktorku. Podstoupila jsem vyšetření znamének, které bylo velmi pečlivé, a dostala jsem všechny potřebné informace vč. přesných návrhů, jak a co řešit. Estetický zákrok proběhl také k mé spokojenosti. Nakonec mě paní doktorka upozornila na možný zdravotní problém, který je částečně mimo její specializaci. Vše proběhlo přesně tak, jak bylo dohodnuto před návštěvou.

Umístění: Odborný lékař kožní Ošetření těhotné

Nejsem typ člověka, který si stěžuje na lékaře, protože sama pracuji jako zdravotní sestra v ambulanci a vím, jak to často chodí. Ale přesto, po dnešní zkušenosti, hodnotím přístup MUDr. Věděchové jako NAPROSTO OTŘESNÝ! Volala jsem lékařce s prosbou, že jsem těhotná v 18tt a osypalo se mi celé břicho, zda by mne nemohla ošetřit či poradit, co s tím. Naprosto arogatně zvýšeným hlasem mi odsekla, že mám jít na polikliniku, že mě nevezme! Zeptala jsem se proč mám jít na polikliniku, když jsem její pacientkou a na to mi opět odsekla, že na mě nemá čas a že mě prostě nevezme! Na to bez rozloučení zavěsila telefon!
Takové jednání od lékaře k těhotné ženě se mi zdá opravdu přehnané! Takže po této zkušenosti k této lékařce už NIKDY VÍC!
Veronika Mitáčová

Umístění: Odborný lékař kožní

Po 40 min. čekání (při objednávce na daný čas) vás tato paní vyšetří za 5 min. v sesterně, kde sestry vše slyší, zkásne vás o 300 Kč za "odbornou" konzultaci a odcházíte domu s letáčkem na mast za 1500 Kč co si máte koupit. Bližší informace ohledně doby vzniku jizvy či možné doby hojení ji vůbec nezajímaly a při konfrontaci za co chce 300 utekla do své ordinace a mluvila už jen z dálky. Jen lituji, že jsem si recenze zde nepřečetla dříve. Ještě bych chtěla doplnit, že dříve jsem byla na zákroku (jehož výsledek nebyl téměř viditelny), tak mi bylo doporučeno jít ještě jednou a bylo to stejné. Nehledě na to, že mi to dělala sestra, která přístroj neuměla zapnout, takže jsem tam ležela a čekala než to vyčte z návodu....prostě děs, už někdy více. Měli by ji sebrat licenci!

Umístění: Odborný lékař kožní

Arogance první třídy, chtěla mi odstranit asi 5 znaminek ,to se mi nezdálo ,tak jsem se objednal jinde a zjistil jsem ,že všechny jsou v pořádku ,takže chtěla jen vydělat peníze neuvěřitelné

Lékařku paní Větěchovou bych rozhodně nedoporučil, záměrně píši "lékařku", jelikož o doktora rozhodně nejde. Předepisuje pouze léky, toť vše. Můj problém s pletí, svědění, mastění, akné řešila aniž by se na mne podívala, předepsáním různých přípravků. Mou zpětnou vazbu, že přípravek nepomohl, vůbec nebrala v potaz, problémy mám neustále a ještě horší! Po třetí návštěvě a přes mé stížnosti zakončila sezení s tím, že jsem z její strany prostě vyléčen.
Arogantní, pacienty nevyslechne, člověk si připadá jako by paní lékařku svou návštěvou hodně obtěžoval.

Objednala jsem se k paní doktorce na injekční výplň tmavých kruhů pod očima. Když mě usadila v ordinaci, začla se teprve zajímat,jestli má vůbec výplň k dispozici a já čekala,jestli něco najde. Poté co našla se konečně na mě podívala a řekla mi, že cena bude 6000, byť po emailové komunikaci tvrdila,že se cena pohybuje kolem 3000,- Když jsem namítla, že tolik jsem nečekala, řekla mi, že bohužel, že si snad nemyslím, že mi to dá za nákupní cenu, ale může mi za polovinu ceny "opíchat" nosoretní rýhu. Když jsem řekla, že takový zákrok nepotřebuju (je mi 30 a na vrásky ještě opravdu nijak netrpím), řekla mi, že si to nemyslí, že ji mám hroznou a za pár let už bude pozdě na odstranění. Opravdu nechápu, jak doktorka s takovým přístupem může mít vůbec nejakou klientelu, očividně jí jde jen o peníze, nikoliv o pacienta!! Byla jsem u ní poprvé a naposled a i přesto lituji těch 10minut,které jsem u ní strávila!! Na doporučení mířím raději do Frýdlantu.

Tak musím reagovat na paní, která je spokojená a aplikací botoxu u paní doktorky, léta chodím na botox k jinému lékaři ale jelikož měl dovolenou tak jsem zavolala k paní doktorce a ptala se na cenu, ta mi odpověděla, že je cenově srovnatelná s tímto kosmetickým centrem, které jsem uvedla to telefonu kde chodím a kolik tam platím. Při návštěvě mě překvapilo, že paní doktorka byla v kostýmku tak jako by přišla právě z venku, ani se na mne téměř nepodívala, píchla párkrát do míst, kde jsem si přála botox apliovat (jelikož na něj chodím léta tak mě překvapilo, že nechtěla vidět moji mimiku a že vpichů bylo v porovnání s tím jak jsem zvyklá jinde velmi málo). Další šok čekal při placení, za stejné lokality platím běžně 4200 Kč, paní doktorka mi řekla 8000 Kč, vzala peníze a vyspoklonkovala mě ze dveří. Posléze jsem si uvědomila, že se ani nenemáhala mi dát žádný doklad, neřekla kolik aplikuje jednotek, prostě nic, navíc botox byla za 2 měsíce úplně fuč, jinak mi drží 4-6 měsíců běžně. Pro mne drahá zkušenost, vím jistě, že tam už nikdy....leda nevíte co s penězi ...

Helena Uherková 15. 4 2015
Asi před osmi lety jsem k paní doktorce přišla s pigmentovými skvrnami na obličeji, nejvíce nad horním rtem a na tvářích. Doporučila mi chemický peling. Zřejmě mi na obličej nanesla silnou koncentraci. Všechna postižená místa mi velice otekla, nadělaly se mi pořádné puchýře a když jsem šla na kontrolu, řekla, že je to normální. Po vyloupnutí strupů mi sice pod nimi zůstala bílá místa, ale bohužel se jednalo o jizvy, které mám dodnes a které jsou tak bílé, že když je nezamejkapuju tak září. O aroganci paní Větěchové bych se raděli ani nezmi'novala. Nechápu, že má tato PANÍ DOKTORKA ještě nějaké pacienty. NEDOPORUČUJI!!

K paní doktorce Větěchové už chodím více než rok a vždy jsem byla spokojená jak s výsledkem, tak s jejím erudovaným přístupem. Několikrát jsem si nechala aplikovat botox do čela, který byl připraven čerstvý (paní doktorka si na rozdíl od jiných dermatologů objednává na jeden den na botox více pacientů, aby byl čerstvý a měl tak maximální účinnost). Už 2 x jsem byla také na ošetření mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí LIFTRON, po které se mi zmenšují strie na stehnech (sice to bude chtít ještě alespoň 2 návštěvy, ale strie jsou holt strie, hlavně že je vidět už teď znatelné zlepšení). Ráda bych se také vyjádřila k jejímu přístrojovému vybavení, se kterým pracuje a které je opravdu velmi kvalitní. Byla jsem předtím na jiném pracovišti na ošetření strií frakční radiofrekvencí E-MATRIX a jediné, co bylo pozorovatelné byla obrovská spálenina a puchýře, strie se ani nehla:(. Naposledy jsem si u paní doktorky Větěchové nechávala odstranit pigmentovou skvrnu frakčním laserem CICU. Je to cca 4 týdny, co jsem byla na ošetření a skvrna se už krásně vyloupla a je pryč. Za mě tedy mohu opravdu jen doporučit.