Sam. ordinace PL - stomatologa
Šmilovského 1122, Litomyšl

Po mé předchozí zkušenosti paní doktorka odehnala fobii ze zubařů. Přešla k ní celá má rodina a jsme všichni spokojení, čemuž přispívá i to, že se mi vyplatí do Litomyšle cestovat z HK.

Ošetření dobré, rychlé, necitlivé, až možná odbyté, ale jinak profesionální. Velký problém je neobjednávání pacientů a tím třeba i tři hodiny čekání na ošetření. Vyjímkou nebylo ani, že jsem v čekárně sám a paní doktorka mne po kávě a telefonátech vzala s úsměvem už za pouhých 45 minut. Když ji na pacientovi záleží, pak se nedá nic vytknout, ale mezi ty já bohužel nepatřím...

S paní doktorkou i se setřičkami jsem spokojená. Řeší věci hned, bez jakýkoliv průtahů.

Naprostá spokojenost, doporučuji všem.Děkuji

Řeší problém bez zbytečných průtahů, rozhodně hned,ale hlavně s okamžitým výsledkem. Což se u jiných zubařů dá říct jen velmi těžko

Velice ochotná a příjemná paní doktorka.Vždy je možné se na ní obrátit a pomůže.Můžu to říci s čistým svědomím,navštěvuje ji celá naše rodina.Také sestřičky,které s p.doktorkou pracují jsou příjemné a usměvavé.Díky