Dagmar Šurelová, neurolog Brno

MUDr. Dagmar Šurelová

Neurolog

Dělnická 53, Brno
Neurologická ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

G
Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Velmi dobrá doktorka! Profesionální, chápavá, pečlivá, velice příjemná. Vyslechne, poradí a vše vysvětlí. V případě problému provede všechna potřebné vyšetření. Nejlepší neuroložka v Brně. Měla jsem akutní lumbago a paní doktorka Šurelová mě hned pozvala na vyšetřeni bez dlouhé čekací doby. Sestřička je také velice milá. Jsem velice spokojená.

Osobní a pečlivý přístup! Paní doktorku určitě doporučuji, sestřička též velmi milá, lidská a chápavá.

Musel jsem uvést kritiku, jelikož i zdravotní sestra je součástí tohoto zařízení. Byl jsem řádně objednán a s kartičkou na níž bylo uvedeno datum a čas objednání jsem přišel na kontrolu. Bohužel jen přišel. Sestra mi sdělila, že se omlouvá, ale spletla datum objednání. Řekla mi, že když počkám p. doktorka mne vezme. Po hodině čekání i když ta tu není výjimkou , jsem musel pustit další dva pacienty a s vidinou další hodiny čekání, ordinaci v době chřipek upustit. Je to nehoráznost. Všude jinde se za chyby platí. Nakonec tady člověk nic nenadělá, ale já jsem jen chtěl upozornit ostatní, aby byli prozíraví když už se zde objednají....

velmi příjemná lékařka

Paní doktorka je nejlepší neruložka v Brně!!!

velmi dobrá lékařka, byla jsem u ni několikrát a vždy mi velmi pomohla, doporučuji moc, je moc milá a příjemná

lékařka celkem ucházjící, ovšem bezjakéhokoliv doporučení

Vynikající lékařka - profesionálka, osobní přístup; paní doktorka se věnuje, mohu doporučit.

Zastávám taktéž názor, že je to velmi super doktorka. Dostala jsem se k ní náhodně.Ale byla jsem velmi mile překvapena jejím přístupem (dnes už se to málokde vidí)! Je to opravdu skvělá doktorka, se snahou pomoci.....za to ji moc děkuji.

Paní doktorka je velmi ochotná a zodpovědná. Věnuje se s plným nasazením nejenom pacientovi, ale také velmi citlivě informuje rodinné příslušníky o zdravotním stavu pacienta. Ochotně svůj volný čas věnovuje pacientům, které sleduje i v případě jejich hospotalizace v nemocnici. Paní doktorce nikdy dost nepoděkuji za záchranu života mého manžela,u kterého díky svým odborným znalostem stanovila přesně diagózu.