MUDr.

Dagmar Šurelová

Neurolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Neurologická ambulance

Dělnická 53
    62400 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• P

Osobní a pečlivý přístup! Paní doktorku určitě doporučuji, sestřička též velmi milá, lidská a chápavá.

• Musel jsem uvést kritiku, jelikož i zdravotní sestra je součástí tohoto zařízení. Byl jsem řádně objednán a s kartičkou na níž bylo uvedeno datum a čas objednání jsem přišel na kontrolu. Bohužel jen přišel. Sestra mi sdělila, že se omlouvá, ale spletla datum objednání. Řekla mi, že když počkám p. doktorka mne vezme. Po hodině čekání i když ta tu není výjimkou , jsem musel pustit další dva pacienty a s vidinou další hodiny čekání, ordinaci v době chřipek upustit. Je to nehoráznost. Všude jinde se za chyby platí. Nakonec tady člověk nic nenadělá, ale já jsem jen chtěl upozornit ostatní, aby byli prozíraví když už se zde objednají....

• velmi příjemná lékařka

• Paní doktorka je nejlepší neruložka v Brně!!!

• velmi dobrá lékařka, byla jsem u ni několikrát a vždy mi velmi pomohla, doporučuji moc, je moc milá a příjemná

• lékařka celkem ucházjící, ovšem bezjakéhokoliv doporučení

• Vynikající lékařka - profesionálka, osobní přístup; paní doktorka se věnuje, mohu doporučit.

• Zastávám taktéž názor, že je to velmi super doktorka. Dostala jsem se k ní náhodně.Ale byla jsem velmi mile překvapena jejím přístupem (dnes už se to málokde vidí)! Je to opravdu skvělá doktorka, se snahou pomoci.....za to ji moc děkuji.

• Paní doktorka je velmi ochotná a zodpovědná. Věnuje se s plným nasazením nejenom pacientovi, ale také velmi citlivě informuje rodinné příslušníky o zdravotním stavu pacienta. Ochotně svůj volný čas věnovuje pacientům, které sleduje i v případě jejich hospotalizace v nemocnici. Paní doktorce nikdy dost nepoděkuji za záchranu života mého manžela,u kterého díky svým odborným znalostem stanovila přesně diagózu.

• Vynikající! Skvělý přístup k pacientovi,úspěšná léčba, max.spokojen

Lékař, ke kterému se můžete objednat online