Kožní lékař
U pošty 14, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní lékař Jiný

Paní doktorku pokládám za velkého odborníka, i když píše na starém psacím stroji. Vždy mi kvalifikované poradila, je lidská, klidně mě vypálila kožní výrůstky. Když jsem přišla s obavou, že mám svrab, jednoduše to překvalifikovala na bércové vředy. Je to člověk, ale dobrý člověk.

Umístění: Kožní lékař Jiný

V čekárně jsem čekala 15 min.( objednaná) pokud bych nezaklepala čekám do teď. Nikdo v ordinaci nebyl. Sestra asi neexistuje. V ordinaci velký nepořádek, žádná hygiena. Lékařka píše zprávu na bílý papír obyčejnou tužkou. Na stole má historický psací stroj, počítač leží pod umyvadlem. Paní doktorka neporadila, pouze doporučila co si mám koupit v lékárně. (indulonu) zprávu o ošetření mi nedala. Objednat za měsíc mě nedokázala prý si mám zavolat.
Při odchodu v čekárně opět nikdo nebyl. Při objednávání tvrdila jak má plnou čekárnu lidí. Budu hledat jiného lékaře.

Umístění: Kožní lékař kontrola znamínek

Paní doktorka je moc milá a hodná. Sestra také, moc ochotná. V čekárně jsem čekala asi 1minutu, žádné návali lidí v čekárně. Sestra se snaží brát lidi opravdu na čas. Objednací doba je také velmi krátká. Takže jsem si kožního lékaře vybrala dobře.

paní doktorka je výborný člověk i lékař, ví co dělá a jak to má dělat, pomohla mi vyléčit kožní onemocnění abcesy pod paží, s kterými si nedali rady ani ve fakultce a další 5 kožařů. skvělá doktorka

Myslím, že bude stačit, když řeknu : "NIKDY více" ... Katastrofální člověk.

Paní doktorka mi velmi pomohla, během dvou návštěv u ní jsem vyřešila svůj kožní problém. Byla velmi ochotná, vše mi vysvětlila. Byla jsem velmi spokojená.

Paní doktorka je ochotná, milá. Můj kožní problém mi pomohla vyřešit velmi rychle.

Velice mě zarazilo, když na můj problém ona coby lékařka - odborník reagovala slovy, cituji: "Co myslíte, že to je?" Hodnocení asi jako mám práci a neublížím, ale asi nepomůžu.