Ord. praktického lékaře stomatologa
Hejdukova 463, Chomutov

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa bolest zubu

Do ordinace k paní doktorce jsem přišla s přesvědčením, že přijdu o zub. Paní doktorka se mi, respektive mému zubu, pečlivě věnovala a nakonec nechtěla ani nic zaplatit se slovy, že je to padesát na padesát - jestli nebude muset nakonec zub vytrhnout.Šlo o dvě poměrně dlouhá ošetření, kdy paní doktorka čistila kanálky, aplikovala hygienickou vložku a po 14 dnech stálou (bílou) plombu. Když poslouchám, kolik všichni moji známí platí u zubařů, nechtělo se mi věřit. Klidně bych zaplatila, ale paní doktorka opravdu nic nechtěla....
Alena z Chomutova

Paní Dagmar je nejlepší zubařka u které jsem kdy byla, již bych neměnila. Díky paní zubařce a jejímu přístupu k dětem se nebojí k zubaři chodit ani moji synové. A ještě nesmím opomenout velmi hodnou sestřičku, prostě dvojka jak má být :) Děkuji Vám oběma Šimková Pavlína

K paní Poduškové chodím již spoustu let a musím uznat, že od té doby skutečně nemám z návštěvy strach, dovolím si tvrdit, že má "patent na bezbolestné vyšetření" vyjma samozřejmě zákroků jako např. trhání zubů apod, ale to je přirozené.. Musím pochválit nejen ji, ale velmi milou a ochotnou sestřičku.. :-) A co se týče peněz za zákroky..? Jsem pracující člověk, neřeším nějakou korunu navíc za kvalitní péči, přijde mi to jako naprostá samozřejmost, dokonce se pozastavuji nad takřka celonárodní diskusí co se týče 30 Kč poplatku u lékaře, lidé, vzpamatujte se a neřešte nesmysly prosím Vás..

Zdeněk Fibrich Chomutov

Šikovná a milá paní doktorka. Má velmi trpělivý přístup k dětem.

Vynikající pani doktorka, individuální přístup. Profesionální a bezbolestné ošetření. K jinému bych nikdy nešla.

Moc hodná paní doktorka.A drahá určitě není. všem moc doporučuji

Bezbolestně,citlivě a rychle

Chci reagovat na hodnocení pana Aleše. Musím ho upozornit, že nejsem ani zubař a ani kamarád paní doktorky. Velmi vás podporuji v tom, že jste si našel nového stomatologa. Nám ostaním pacientům se totiž zkrátila čekací doba na ošetření. Já jsem s paní doktorkou velmi spokojen a nehodlám svého zubaře měnit. Aleši, byl to dobrý krok. Pacient Honza.

Spokojená pacientka, velmi dobré hodnocení

Paní dktorka je naprosto úžasný a zlatý člověk, a to , ža si někdo stěžuje , že musí mít u ní naditou peněženku, je ubohé. Na to si může stěžovat jen člověk, který nemá absolutně páru o nákladech zubní ordinace, a že o tom něco vím- buďte ujištěni jde to až do statisíců měsíčně!! A to dnes bohužel žádná pojišťovna lékaři nezaplatí. Takže pokud chceme perfektní péči, nelze to jen na pojišťovnu, to by ten lékař v dnešní době musel mít ještě šlapací křeslo a tím by jistě nikdo být ošetřován nechtěl.