třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Umístění: Železniční poliklinika Olomouc Doprovod maminky na vyšetření.

U paní doktorky se léčí celá naše rodina už desítky let. I já jsem byla její pacientkou až do mého odstěhování z Olomouce. S paní doktorkou Kundschofskou jsme naprosto spokojeni. Zvláště oceňujeme její empatii a trpělivost, se kterou se věnuje svým pacientům.

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o.

Paní doktorka působí lhostejně, připadalo mi že ji obtěžuji svou přítomností. Úplně mě odradilo k ní dále chodit když mi řekla, že mám nejdříve jít do lékárny tam nakoupit prášky, počkat a pak jít teprve za lékařem. Nakonec jsem stejně potřebovala antibiotika...

Výborná paní doktorka a sestřička, na vysoké profesionální a lidské úrovni, není co vytknout! Perfektní spolupráce s ostatními lékaři na poliklinice.

Skvělá lékařka,milá,vnímavá,ochotná.

Paní doktorka je nesmírně pečlivá a pracovitá, nikdy mi nic nezanedbala - díky.

Velmi příjemná doktorka na vysoké profesionální úrovni. Vždy mi radou a svým přístupem pomohla překonat mé zdravotní problémy.

K paní doktorce chodím 23 let a neměnila bych. Postupně jsem převedla celou svou rodinu a jsme velice spokojeni. Děkujeme

Paní doktorku mám rád, má takový maminkovský přístup, úžasně spolupracuje s dalšími lékaři na poliklinice, třeba s doktorkou Švecovou :-)

Pani doktorka je poklad. Ma osobni ,lidsky pristup a rozumi sve praci. Je profesional.