Ord. praktického lékaře stomatologa
Blatenská 2465/12, Chomutov

Od této zubařky odchází celá má rodina. Myslím si, že není v pořádku, že preventivní prohlídka trvá 2 minuty. Na rentgenu jsem za 15 let u ní, nebyla ani jednou. Odcházím dřív, než začnu mít problémy, ptotože paní doktorka ke své práci přistupuje velice laxně.

Nevim, jak kdo, ale ja jsem si pred 18 roky u ni nechala delat parcelanove korunky a stale jsou v poradku. Kleinova Katerina

Již několik let mám to štěstí, že MUDr. Konvalinková není mou zubařkou. Pod každou její plombou vznikl znova další kaz. Než jsem pochopila, že tato paní doktorka kazy neodstraňuje, ale schovává pod plomby, málem jsem ve dvaceti přišla o tři zuby. Dodnes mám na její "péči" památku v podobě tří zbytečně zničených zubů. Vše vyvrcholilo, když poslední plombu napěchovala do zubu tak, že když jsem vyšla ven do mrazu, zub mi praskl. Neskutečná bolest! Bohužel až to mě nakoplo, abych od ní utekla :-(

Po dnešku už jsem s ní definitivně skončila. Na který zub mi sáhne,tam mam zánět,pykam za její chyby neskutečnou bolestí po každé návštěvě. Je sice vstřícná a ošetření mě nikdy nebolelo,ale ty následky, katastrofální.Uplně zbytečné záněty a moře bolesti. Nikdy mi nic nedoléčila a za každou návštěvu platím dalšími 14ti dny v horečkách s nateklou pusou. Navíc ani nepřijme pacienta,kterého bolí zub, když si dovolí přijít dopoledne a ne brzo ráno. Jako bysme si vybírali,kdy nás začne bolet. Kvůli tomu že jsem musela čekat do dalšího dne,abych přišla ráno "jak se sluší a patří" tak mam stuhlou a ztvrdlou půlku obličeje a bůhví kam to povede. Opravdu u mne tato "lékařka" skončila

Velmi ochotná a vstřícná lékařka.Snaží se vyhovět pacientovi.Dokáže zachránit trvalý chrup i za cenu dlouhodobého léčení co nejdéle.Lepšího stomatologa jsem nepoznal.Vřele doporučuji.

Estetická oprava plomby touto lékařkou měla po pár dnech za následek návštěvu pohotovosti s akutním zánětem.

Velice bolestivé ošetření!Bez umrtvení,vrtání až do nervů!Nedoporučuji

Výborná lékařka, hodná, milá, ochotná, je mohu doporučit.