Dagmar Klácelová, praktický lékař Fryšták

MUDr. Dagmar Klácelová

Praktický lékař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 381, Fryšták
Praktická lékařka pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Vždy ochotně řeší naše zdravotní potíže a dokáže pohladit i po duši. Přejeme jí, aby si i přes množství pacientů tento hezký přístupzachovala.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je vždy velmi milá a vstřícná, má v péči celou mou rodinu a neměli jsme zatím žádný problém. Můžeme se ne ni vždy obrátit o radu a ona nám pomůže, i když zrovna nemá ordinační hodiny. Děkuji


Když jsem se rozhodl, že provedu hodnocení doktorky Klácelové, zarazily mě tři poslední příspěvky odeslané z jedné internetové adresy (GB.CAA.GD.BAF). O to více mě překvapilo, že jsou to hodnocení velmi negativní. Já osobné jsem s péčí paní doktorky velmi spokojen a nechápal jsem, co je to za člověka, který musí 3x po sobě inzerovat svoje podivné emoce.
Zajímal jsem se i o další lékaře v okolí paní doktorky a objevil jsem velmi zajímavá hodnocení u Dr. Antonína Minaříka z Lukova, jehož všechna kladná hodnocení jsou odeslána ze stejné IP adresy (GB.CAA.GD.BAF) jako negativní hodnocení doktorky Klácelové. Každému doporučuji k přečtení.
Pokud by doktorka Klácelová byla špatná lékařka, jistě by neměla vždy plnou čekárnu a pořadník na přijetí pacientů do péče s dobou čekání i více než 1 rok.


Ověřeny pacient

Neznám paní doktorku osobně,ale musím se podělit o zkušenost,jakým způsobem léčila naši maminku.Hlavně varuji starší lidi s akutními problémy.Paní doktorka s akutním selháním ledviny(JEDNÉ JEDINÉ-špatně funkční)neodebrala ani krev a celý týden léčila tím způsobem,že píchla injekci či naordinovala čípky až naši maminku otrávila.Již lékař v sanitce se velmi divil,že v takové situaci ve které se pacientka nacházela bylo postupováno tak liknavým způsobem

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je vždy ochotná, vstřícná a nic nenechá náhodě. Raději vás preventivně pošle k odborníkům, než by se něco zanedbalo. Pacientům věří,a nebere je na lehkou váhu.


L

jedná se o lékařku, která je pro svůj pěkný přístup k pacientům velmi oblíbená a ochotná pomoci, jak je to jen možné z lékařského,ale i osobního hlediska


E

Paní doktorka je jedna z nejlepších.Velmi ochotná a hodná k pacientům. Je to lékařka na správném místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti