Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
České armády 17, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Paní doktorku Kazdovou mi doporučila kamarádka a jsem opravdu spokojená. Má citlivý přístup, velmi ochotnou sestřičku a snaží se maximálně vyhovět pacientům.

O
Ověřený profil

Za svůj život jsem prošel jen rukami dvou zubařů, paní doktorky Markvartové a paní doktorky Kazdové. Až doposud jsem p. Markvartovou měl postavenou na pomyslném piedestalu odbornosti a příjemnosti, ale po návštěvě u p. Kazdové mohu říci, že to je nebe a dudy. P. Kazdová je neskutečně lidská. V životě jsem se u zubaře nezasmál natolik, jako zde ( a to podotýkám, že nebylo zapotřebí žádných rajských plynů :-)) Byť přes velmi bolestivý zákrok mohu říci, že je šetrná, příjemná, a dělá z prohlídky u zubaře opravdu zážitek, nad kterým se usmějete ještě dlouho poté. A to samozřejmě není vše! I přes veškerou legraci odvádí svou práci na vynikající úrovni a opravdu ochotně a hlavně účinně pomáhá. Díky za zkušenost!!

M
Ověřený profil

Velmi dobrá a s odborností, kterou ji může závidět kdejaký zubař z okolí- konečně zase někdo, kdo dělá práci ze srdce a není komerční jako jiní zubaři - viz. Hrušková - Děkujeme za takové...


Strašně pomohla mojí ženě.Příjemná a usměvavá odborniceKrommer


L

Paní doktorka je naprosto úžasná. Odešla jsem k ní od paní doktorky Havlové. Je to její naprostý opak. Hodná, trpělivá, usměvavá, věčně pusu od ucha k uchu, vždy s vámi jedná jak v bavlnce. Díky ní jsem hned po 2. návštěvě překonala panickou hrůzu ze zubařů, kterou ve mně svým chováním paní doktorka Havlová vypěstovala. A ty její citlivé ručičky... Chválím, chválím, chválím. A vřele doporučuji i těm největším "poserům" :-)))


S

Velmi příjemná, ochotná a sympatická Paní DOKTORKA. Doporučuji jako rodinného zubaře. Svým příjemným a chápavým přístupem naučila i mou dceru nebát se zubaře a chodit pravidelně na prohlídky!


Došlo k chybě, zkuste to znovu