Praktický lékař pro dospělé
Hrnčířská 2985, Česká Lípa

Hrozný! Doktorka byla nepříjemná. Ani nepozdravil. Neochota přijímat urgentní případy. Čekal jsem hodinu a půl v naději, že se dostanu k doktorovi. Měla jsem příznaky akutní angíny, bolesti v hrudníku. Sestra říkala, že mají čas, že je hodně klientů. V čekárně měli jediného objednaného klienta a doktorka se sestřičkou šli na kávu! Mezitím mi nechtěli zavolat, odůvodňovali to tím, že: „Upozorňovali jsme vás! Měla jste jet do Motola!“

Já to nechápu!

Dlouhé čekací doby v čekárně jsou bohužel problémem všech praktických lékařů. Je těžké odhadnout, který z pacientů je tím akutním případem a kdo může počkat. A domnívám se, že to, v jakém pořadí chodí lidi do ordinace záleží spíše na přístupu sestry. Já si velmi vážím vysoce odborného a zároveň lidského přístupu MUDr Horčičkovévím, že je velmi pečlivá, nic nezanedbá a pro opravdu nemocného člověka udělá maximum. Prostě medicína není práce v úkole. Nepodepisuji se jenom proto, abych nebyla označená za patolízala.

paní doktorka má přístup k lidem a snaží se co nejlépe pomoci,nic neodflákne,kdo je doopravdy nemocný tak počká až přijde na řadu,komu nic není odejde.My jsme spokojený Semanovi

..Též nedoporučuji. ..Velice dlouhá čekací doba-opravdu až 4,5h-což je celá ordinační doba u pani dr.Horčičkové(a to ve studené čekárně!-což vám na zdraví zrovna nepřidá!) nejdříve jdou na řadu objednaní pacienti a pak ostatní. Kdybych tak věděl, že budu mít za týden angínu, tak bych se rozhodně objednal.:-D P.s.-v pátek p.dr. vůbec neordinuje. A úroveň sester se stále zhoršuje. .. nezlobte se, ale odcházím jinam..

Dobrý den. Paní doktorka je velice pečlivá a myslím že můžu i říci že je to jedna z nejlepších doktorů které jsem poznala. Když vám opravdu něco je a lékaře potřebujete tak není lepší lékař než paní Horčičková.

Velmi dobrý praktický lékař. Sestra i vystupování sestry je velmi profesionální a osobní. Nechápu negativní hodnocení - hlavně tedy, že jedna osoba napíše tři negativní zprávy a myslí si snad, že to nikdo nepozná. Neberte na tyto zákeřné a nepřející lidi prosím ohled. Myslím si, že jsem na lékařskou péči velmi náročná a tak můžu s čistým svědomím říct, že paní doktorku vřele doporučuji!

Paní doktorka je skvělý odborník. Ochotně se Vám věnuje. Mám k ní úctu a děkuji jí za péči, kterou mně a mé rodině věnuje.

Paní doktorku mohu podle svých zkušeností doporučit
jako velice pečlivou a milou. Stejně příjemná a ochotná
je i sestřička. Jediné, co může některé pacienty odradit,
je dlouhé čekání a to i v případě, že přijdete s akutním
onemocněním. Bylo by asi vhodné, aby paní doktorka rozdělila
své ordinační hodiny na dobu pro ošetření akutních případů
a ošetření objednaných pacientů.

naslouchá pacientovi,starostlivá, přívětivá, milá

výborný lékař