Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Diagnostické vyšetření

Diagnostika a léčba běžných onemocnění pohybové soustavy

Vyšetření kožních stěrů +1 Více

Vyšetření pohybového aparátu


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Havanská 6145/4a, Ostrava

Silesia Medical s.r.o.Havanská 6145/4a, Ostrava

Silesia Medical s.r.o.Havanská 6145/4a, Ostrava

Silesia Medical s.r.o.Havanská 6145/4a, Ostrava

Silesia Medical s.r.o.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Silesia Medical s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi byla doporučena jinou lékařkou již před 4 lety. Docházím na KO pravidelně a jsem spokojena.Pokud mi léčba nevyhovuje, vždy hledá vhodnou alternativu. Trvání kontroly je dlouhé podle potřeby. To mi vyhovuje. P.doktorka mi vždy vše vysvětlí. Vyslechne si mě. Zmírní mé obavy. Jsem velmi spokojena.


I
Umístění: jiné místo Jiný

Po nálezu u neurologa jsem se objednala k paní doktorce k dalšímu vyšetření. Kamarádka, která byla u ní také na vyšetření mě téměř odradila, nicméně je to přesně před rokem co jsem měla "tu čest" poznat paní doktorku a musím říci, že její přístup je po profesionální i po odborné stránce JEDNIČKOU. Takových lékařů je bohužel u nás již velice málo. A tandem MUDr. Gorgol a MUDr. Dittrichová jsou naší uznávanou ostravskou špičkou přes endokrinologii ….


D
Ověřeny pacient

Na mě dělala doktorka Dittrichová strašně špatný dojem. Poprvé jsem ji uviděl, když za mnou přišla do čekárny a aniž mi byla představena, se mě něco zeptala. Mimo jiné řekla: Urolog tomu nerozumí, my vás tu pořádně vyšetříme. Při příští návštěvě v ordinaci se při mém vyšetření ochomejtala sestra i sestra - chlap a doktorka s nimi něco řešila. Nakonec mi doktorka nedala výsledky laboratorních testů, jen jakýsi svůj záznam zmatečný, na každém řádku 2 hrubky. Tam byly tři patologické hodnoty 5x, 15x až 1000 krát zvýšené. (bez uvedení jednotek a rozmezí, mohl jsem to já mylně vyhodnotit). Žádnou léčbu mi nenavrhla a ještě mi přerušila léčbu na kterou jsem byl navyklý 13 let, a o které jsem byl informován, že ji budu brát až do smrti. A to bez jakéhokoliv vysvětlení. Ale na papír napsala: Pacient poučen opakovaně. Velmi mě to pohoršilo. Doufejme, že jsem byl jenom vyjímka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Nějak to nechápu, asi jsem byla u jiné lékařky...Byla jsem tam poprvé a také naposled, v ordinaci jsem byla celkem 5 minut, včetně ultrazvuku štítnice. Rozhodně se nedá mluvit o profesionálním přístupu. Rovněž zdravotní bratr předváděl svou sólo arogantní hru. Takže za mě,velké mínus!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a byla jsem naprosto spokojená. Vyšetření bylo profesionální a důkladné. Také prostředí čekárny i ordinace působí příjemně. Zdravotní bratr byl milý, usměvavý a vtipný. Vůbec jsem se necítila jako u lékaře, ale skoro jako doma. Jsem ráda, že jsem zvolila toto zdravotnické zařízení.


D
Ověřeny pacient

Velice empatická lékařka s velkými zkušenostmi a vynikajícím přístupem k pacientům.Obdivuji, kolik pacientů s tímhle přístupem zvládne.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti