Havanská 6145/4a, Ostrava-Jih , Ostrava

Diagnostické vyšetření

Diagnostika a léčba běžných onemocnění pohybové soustavy

Vyšetření kožních stěrů +1 Více

Vyšetření pohybového aparátu

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

Diagnostické vyšetření

Diagnostika a léčba běžných onemocnění pohybové soustavy

Vyšetření kožních stěrů

Vyšetření pohybového aparátu

Silesia Medical s.r.o.

Na mě dělala doktorka Dittrichová strašně špatný dojem. Poprvé jsem ji uviděl, když za mnou přišla do čekárny a aniž mi byla představena, se mě něco zeptala. Mimo jiné řekla: Urolog tomu nerozumí, my vás tu pořádně vyšetříme. Při příští návštěvě v ordinaci se při mém vyšetření ochomejtala sestra i sestra - chlap a doktorka s nimi něco řešila. Nakonec mi doktorka nedala výsledky laboratorních testů, jen jakýsi svůj záznam zmatečný, na každém řádku 2 hrubky. Tam byly tři patologické hodnoty 5x, 15x až 1000 krát zvýšené. (bez uvedení jednotek a rozmezí, mohl jsem to já mylně vyhodnotit). Žádnou léčbu mi nenavrhla a ještě mi přerušila léčbu na kterou jsem byl navyklý 13 let, a o které jsem byl informován, že ji budu brát až do smrti. A to bez jakéhokoliv vysvětlení. Ale na papír napsala: Pacient poučen opakovaně. Velmi mě to pohoršilo. Doufejme, že jsem byl jenom vyjímka.

Nějak to nechápu, asi jsem byla u jiné lékařky...Byla jsem tam poprvé a také naposled, v ordinaci jsem byla celkem 5 minut, včetně ultrazvuku štítnice. Rozhodně se nedá mluvit o profesionálním přístupu. Rovněž zdravotní bratr předváděl svou sólo arogantní hru. Takže za mě,velké mínus!!!!

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a byla jsem naprosto spokojená. Vyšetření bylo profesionální a důkladné. Také prostředí čekárny i ordinace působí příjemně. Zdravotní bratr byl milý, usměvavý a vtipný. Vůbec jsem se necítila jako u lékaře, ale skoro jako doma. Jsem ráda, že jsem zvolila toto zdravotnické zařízení.

Velice empatická lékařka s velkými zkušenostmi a vynikajícím přístupem k pacientům.Obdivuji, kolik pacientů s tímhle přístupem zvládne.