Diagnostické vyšetření

Diagnostika a léčba běžných onemocnění pohybové soustavy

Vyšetření kožních stěrů +1 Více

Vyšetření pohybového aparátu

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Silesia Medical s.r.o.

Lepší paní doktorku endokrinologie neznám. Chodím k ní roky a je opravdu úžasná. Milá, vstřícná, pomůže, poradí, hledá příčinu problému, citim se o mnoho líp co mě léčí. A ještě se vždy těším jak k ní mám jít, to mluví za vše.
Kdysi měla na starší ordinaci i super zdravotního bratra, člověk se v čekárně fakt zasmál od plic.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi byla doporučena jinou lékařkou již před 4 lety. Docházím na KO pravidelně a jsem spokojena.Pokud mi léčba nevyhovuje, vždy hledá vhodnou alternativu. Trvání kontroly je dlouhé podle potřeby. To mi vyhovuje. P.doktorka mi vždy vše vysvětlí. Vyslechne si mě. Zmírní mé obavy. Jsem velmi spokojena.

Po nálezu u neurologa jsem se objednala k paní doktorce k dalšímu vyšetření. Kamarádka, která byla u ní také na vyšetření mě téměř odradila, nicméně je to přesně před rokem co jsem měla "tu čest" poznat paní doktorku a musím říci, že její přístup je po profesionální i po odborné stránce JEDNIČKOU. Takových lékařů je bohužel u nás již velice málo. A tandem MUDr. Gorgol a MUDr. Dittrichová jsou naší uznávanou ostravskou špičkou přes endokrinologii ….

Na mě dělala doktorka Dittrichová strašně špatný dojem. Poprvé jsem ji uviděl, když za mnou přišla do čekárny a aniž mi byla představena, se mě něco zeptala. Mimo jiné řekla: Urolog tomu nerozumí, my vás tu pořádně vyšetříme. Při příští návštěvě v ordinaci se při mém vyšetření ochomejtala sestra i sestra - chlap a doktorka s nimi něco řešila. Nakonec mi doktorka nedala výsledky laboratorních testů, jen jakýsi svůj záznam zmatečný, na každém řádku 2 hrubky. Tam byly tři patologické hodnoty 5x, 15x až 1000 krát zvýšené. (bez uvedení jednotek a rozmezí, mohl jsem to já mylně vyhodnotit). Žádnou léčbu mi nenavrhla a ještě mi přerušila léčbu na kterou jsem byl navyklý 13 let, a o které jsem byl informován, že ji budu brát až do smrti. A to bez jakéhokoliv vysvětlení. Ale na papír napsala: Pacient poučen opakovaně. Velmi mě to pohoršilo. Doufejme, že jsem byl jenom vyjímka.

Nějak to nechápu, asi jsem byla u jiné lékařky...Byla jsem tam poprvé a také naposled, v ordinaci jsem byla celkem 5 minut, včetně ultrazvuku štítnice. Rozhodně se nedá mluvit o profesionálním přístupu. Rovněž zdravotní bratr předváděl svou sólo arogantní hru. Takže za mě,velké mínus!!!!

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a byla jsem naprosto spokojená. Vyšetření bylo profesionální a důkladné. Také prostředí čekárny i ordinace působí příjemně. Zdravotní bratr byl milý, usměvavý a vtipný. Vůbec jsem se necítila jako u lékaře, ale skoro jako doma. Jsem ráda, že jsem zvolila toto zdravotnické zařízení.

Velice empatická lékařka s velkými zkušenostmi a vynikajícím přístupem k pacientům.Obdivuji, kolik pacientů s tímhle přístupem zvládne.