Totální nespokojenost v posledních letech,...poslední návštěva před rozhodnutím od ní odejít byla, když jsem čekala v ordinaci téměř 3hod...kde nikdo nebyl ani nikdo nepřišel,...nakonec mě syn odvezl až do Jaroměře ke své obvod. lékařce, kde mě byla diagnostikována těžká bronchitida,...ten den jsem věděla, že odejít od dr. Blažkové je nejvyšší čas !!!!

K paní doktorce chodíme už léta celá rodina a jsme s ní velmi spokojeni. Vždy dokáže dobře poradit, pomoct a vše řeší komplexně. Mohu jen doporučit.

Chodil jsem k paní doktorce jen chvíli, ale stačilo mě to. Během toho co jí odpovídám na její otázku odejde bez jediného slova, Už u ní nějakou chvíli nejsem, ale její chování mě přišlo přinejmenším podivné. To nemluvím o odborné stránce, kdy vlastně nevyšetřovala, jen mě vždy dala antibiotika a ani se na mě skoro nepodívala.

Já se ženou si naší paní doktorku chválíme.Vždy je velmi ochotná .Jaroslav a Pavlina

Skvělá paní doktorka, moc mi pomohla.

Tak nevím co si mám o paní doktorce myslet.Chodím k ní zhruba tři roky.Zpočátku se zdála fajn,udělala mi veškeré laboratorní vyšetření a pomohla mi.Ale poslední půl rok je nějak mimo.Byla jseu u ní asi třikrát a ani jednou mě nevzala do ordinace a vždy poslala sestřičku a hrály jsme tichou poštu.K dyž nemá náladu tak vás prostě nevezme.Pokud má nějaké problémy ať osobní či zdravotní,tak ať se sveří do péče nějakého odborníka nebo tuto práci nedělá.Rozhodně se podepisuje na úrovni léčení.Myslím si ,že každý člověk má nějaké starosti,ale tento přístup se mi nelíbí a uvažuji ,že od paní doktorky odejdu jinam. Petra

nehodnoťte vzhled, čekárnu aj.,podstatné je že paní doktorka nám vždy pomůže, je empatická a umí!!! každému věnuje tolik času, kolik potřebuje, vyslechne a není pro nic jiného než její pacient. jde jí o pacienta!!!

Je fajn

Já se ženou si naší paní doktorku chválíme.Vždy je velmi ochotná .Pavel a Meriam

Má netradiční přístup ale umí kouknout a vidět.Někdy neřeší konkrétní nemoc, jako osatní, ale řeší to jako celek, takže bolí mě v břiše(ostatní by mi prostě dali lék na zažívání) ale ona hledá příčina-důsledek, takže podchytí nemoc tam kde bují(a to třeba někde v krku , nevím jak to dělá.