Dagmar Benediktová, pediatr Plzeň

MUDr. Dagmar Benediktová

Uložit

Pediatr Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolovská 77, Plzeň
Ordinace dětského lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Paní doktorka léčí snad všechno pouze antibiotiky. Naší malé je napsala, aniž by jí dělala jakékoliv vyšetření. Prý má hnisavou angínu. Když jsme byli ten den večer v nemocnici, protože jsme nemohli za celý den srazit teplotu, bylo nám řečeno, že hnisavá angína vypadá úplně jinak a že paní doktorku opravdu nechápou. Nakonec nám udělali veškeré vyšetření a řekli, že to je šestá nemoc, která se nikaj neléčí. Paní doktorku Benediktovou už opravdu nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I
Ověřeny pacient

Do Plzně jsme se přestěhovali s dcerkami před více než rokem. Ve srovnání s předchozím pediatrem, se kterým jsme původně byli také spokojeni, paní doktorka Benediktová nasadila v kladném vyšší laťku. Oceňuji zejména velice lidský přístup, jak hlavně k dětem, tak i k rodičům! Velice milá, vstřícná a pečlivá lékařka! IŽ

Z

S paní doktorkou jsem spokojená,vždycky byla strašně milá k dětem,a vždycky nás vyléčila ze všech nemocí.Zavolat mohu i v noci když má paní doktorka sama půl noc.Vždy zvedne telefon a poradí.

M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená.Vim,že jí můžu kdykoliv zavolat či kdykoliv se tam stavit a vždy poradí.Clověk může i volat o víkendu.Jsem za ní ráda že jí máme a že tam můžeme docházet.

Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice zkušená, se vším poradí. Chodila jsem tam se svými dětmi, které tam už teď chodí zase se s vými dětmi. Je velmi příjemná a děti jí mají moc a moc rády.
Dovede poradit a pohladit duši.

Paní doktorka je velmi vstřícná,nikdy jsme neměli problémy.Kdykoli potřebuji poradit,tak mohu zavolat,velmi mi poradila i v osobním životě a za to jí moc děkuji! Mohu jen a jen DOPORUČIT!!! Jana K.

Ověřeny pacient

Dobrý den,
na paní doktorku se můžeme spolehnout, vždy si věděla rady a narozdíl od maminek, které slyším vyprávět o svých zážitcích s pediatry, nikdy s touto lékařkou problém nebyl. Od narození super péče a poradna, plno toho ví a poradí, dokonce i o víkendu mohu volat když si nevím rady. Dítě máme zdravé, zaočkované nejnovějšími vakcínami, takže o zastaralých metodách se nedá mluvit.... A myslím, že jak mě, tak ostatním rodičům vychází maximálně vstříc - žádné čekání v čekárně, nebo arogantní způsob jsem u ní nikdy nezažila, mohu jen doporučit. Jana V.

Ověřeny pacient

Dobrý den Všem, kdo toto budete číst.
Paní doktorku Benediktovou mohu jen doporučit, od narození se stará o moje dva syny, vlastně k ní chodí celá naše rodina a já ji měla za lékařku do svých 18 let. Skutečně lepšího pediatra neznám, o její odbornosti zde rozhodně není místo diskutovat, ta je jasná. Nerozdává antibiotika na počkání,což je velmi důležité, vždy jsou kluci řádně a důkladně prohlédnuti, popřípadě hned posláni na odborné vyšetření. Jako bonus mohu paní doktorce zavolat vždy, když si s něčím nevím rady. Je prostě skvělá a rozhodně nemohu souhlasit s tím, co zde čtu. Moji synové ji mají moc rádi, je k nim i k nám rodičům velmi milá. Obdivuji, že si nás všechny pamatuje podle jména.

Ověřeny pacient

Do 18-ti let jsem k paní doktorce chodila. Jednou mi zůstal v kůži kousek přetrženého klíštěte a když jsem s tím za ní přišla, říkala že tam nic nevidí, musela jsem ji dlouho přemlouvat, aby mě někam poslala. Na chirurgii mi to pak vyřízli - samozřejmě to tam bylo. Pak jsem měla dlouhodobě problémy s kašlem, a Mucosolvan, který mi pořád psala, nezabíral, často jsem se až dusila. Paní doktorka mě sice poslala na rentgen, ale když tam nebyl nález, obvinila mě, že simuluji, abych se ulila ze školy. Po cca 1 roce!, kdy už jsem z kašle dostávala i horečky, mí rodiče vlastním pátráním přišli na to, že mám astma a musí mě léčit alergolog.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nemohu doporučit,doktorka má zastaralé metody a laxní přístup.
K dětem je velmi chladná a necitlivá.Na 3.leté prohlídce synovi strhla předkožku,nedala nám na to mast,ani neřekla jak máme postupovat,pouze přetahovat.
Kdybychom věděli,co udělá okamžitě by jsme odešli jinam!Syn měl po té 3měsíce problémy s čůráním ,bylo to hotové peklo!Provedla to velice neodborně a bez našeho upozornění!
Po té po něm chtěla číst písmena a obrazce a hrozně se divila,že nezná písmena ,čísla a obrazce ve 3letech!Mluvila s námi jakobychom měli dementa!
Přitom syn byl ve svých 3 letech oproti jiným dětem dost napřed.Jen s ni po té,co mu strhla předkožku nekomunikoval.Není divu,jelikož předtím plakal 15minut jak ho to bolelo!Tak ji manžel usadil,že čísla,obrazce a písmena jsou učivo první třídy a že syn půjde v září do školky a ne školy!!!
NIKDY VÍCE!!!VZALI JSME SI DOKUMENTACI A ODEŠLI K JINÉ!Nyní jsme nadmíru spokojeni.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti