Golčův Jeníkov
nám. T. G. Masaryka 35, Jesenice

Bohužel spokojená s panem doktorem nejsem. Po vysazení HA v srpnu se stalo, že jsem postupně neměla menstruaci. Tím, že se snažíme o druhé dítě, jsem to potřebovala nějak řešit. Přístup pana doktora? "Buďte ráda, že menstruaci nemáte, aspoň vás to neotravuje." Takový přístup, když chceme druhé dítě, v 26 letech, to mě dost zarazilo, i můj bývalý gynekolog řekl, že tohle je špatný přístup.

Nejlepší lékař!Milá sestřička!Ano, zájem o pacienta je neuvěřitelný...také mi pan doktor volal osobně večer jak se cítím před porodem...a jak se o nás starají v nemocnici.Klobouk dolu super.Doporučuji!

Souhlasím se vším, co je zde psáno - velmi milý přístup, ochotný, poradí, vyslechne, rozhodně Vás neodbyde a nemáte pocit, že jste na obtíž, a že jste nějaká hloupá husa, která neví co chce, a to jsem už u několika doktorů zažila.

Ja dnes byla poprve u Pana doktora v poradne,predtim me vzal na konzultaci....mohu rict ze po prvni navsteve mam perfektni pocit,ten jsem bohuzel predtim nemela u doktora ke kteremu jsem chodila.Jsem rada ze jsem presla k Panu doktorovi Provaznikovi,jeho jednani je na urovni,je ochoten,milej,,,, nemela jsem ani nejmensi spatny pocit nebo pocit nejistoty.Mela jsem pocit ze jsem v dobrych rukou a nebyl to jen pocit,...Tesim se na dalsi navtevu

Přešla jsem k panu doktorovi z poradny z Kutné Hory a nelituji,jsem ráda.Absolutně jiný přístup,lidský,milý.Vždy v dobré náladě.Sestřička prostě úžasná.Ordinace na objednání,ale odpadá vám nepříjemné čekání,v Kutné Hoře jsem čekala třeba i 2hod.Pana doktora mohu jen doporučit,těhulky neváhejte o vás a vaše mimi je skvěle postaráno.

Jen víc takových lékařů, jako pan doktor Provazník a jeho žena !!!! Měla jsem s ním tu čest jako s porodníkem a nakonec nám pomohl i vytouženému druhému děťátku (SANUS Pardubice).

JA JSEM UNEJ JEŠTE NEBYLA ALE UŽ SE TEŠIM NA SPOLUPRACI JE O NEM SLIŠET ŠIROKO DALEKO ŽE JE NEJLEPŠÍ A PROFESIONAL VE SVIM OBORU JA MU VĚŘIM UŽ TET VIVAT SANUS PARDUBICE

Pan doktor Provazník mě mile překvapil,i spolu s jeho ženou.Jsou to úžasní doktoři.Myslím,že konečně nastává doba,kdy alespoň někteří lékaři dělají maximum a pacienti je opravdu zajímají.Dokonce jsem se setkala s tím,že mi osobně (ve večerních hodinách) zavolal pozitivní výsledek :-).Vzhledem k mé léčbě neplodnosti se můžu spolehnout,že potřebná vyšetření a zákroky zajistí vyřídím vždy v místě a bez dlouhého čekání.Vřele ho doporučuji!!!
P.S.:opravdu souhlasím s tím,že i sestřička,která spoludotváří dojem celé ordinace je úžasná!!!

Pan doktor si otevřel ordinaci i v Čáslavi. Má ji moc hezky a moderně zařízenou, neordinuje v bílém. Je to moc fajn pan doktor, pokud se to tak dá říct, chodím k němu ráda. Vždycky mi poradí a pomůže.

U pana dr. jsem velmi spokojená, problémy řeší hned, sympatický, všechno vysvětlí.
A sestřička? Ta je prostě super.