MUDr.

Claudia Ondrušová

Praktický lékař, Anesteziolog

Kontaktní informace

• L

S péči paní doktorky jsem maximálně spokojena! Je to odbornice na svém místě a nesmírně si ji vážim. Umí rozeznat "banality" od závažných onemocnění a rozhodně nikdy nic nepodceňuje. Mohu vřele doporučit všem, kteří stojí o kvalitní péči v podobě akutálních trendu a věděcky podložených důkazů v medicíně... což u paní doktory obdivuji - jde s dobou!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• peče o pacienty strašná!! při obědnaní ješte čekám hodinu v čekáně mám 3měsíce zanět a vubec mě neposíla na vysetření nemám pravu říct ani svuj nazor posíla mě do práce když sem natolik nemocný a musím jit pracovat neni mi schopna napsat ani neschopenku Doktorka mě ani nevyslechne! je velice špatná chtělo by si naní stěžovat

• L

• M

Paní doktorka Claudie Ondrušová je velice laskavá,příjemná se vším Vám poradí pomuže kdkoliv se na ní muž obrátit,jsme velmi spokojení jak já tak i manžel,který je po mozkové příhodě taže jí navštěvujeme dost často a proto mužu jen doporučit

• Paní doktorka je velice příjemná, vždicky mě i manželovi vyhoví, poradí. Chodíme k ní již od začtku... Má velmi kamarádský přístup, a vždy pacienta uklidní. Děkujeme za její péči, manželé Saparovi.

• Z této ordinace jsem odešla, protože z celkového přístupu jsem získala pocit, že si člověk - pacient = klient musí nechat tzv. vše líbit (nemá právo na zdravou sebeúctu, nemá právo na vlastní názor, nemá právo vyjádřit své pochybnosti byť oprávněné....atd.) a za to ještě zaplatit. Mně např. opakovaně nepoznala záněty, neprovedla ihned vyšetření z krve - crp - kde by se přesvědčila, že se jedná o zánět, při preventivní prohlídce nadřazeně řekla, že nemá důvod mi odebírat krev a na to mám nárok dle pojišťovny atd. Při nemocenském lístku jsem nečekaně zaplatila ještě Kč 50,00 , prý to potřebuje navíc účetní, abych vůbec dostala výplatu. Tohle považuji za velmi nesolidární přístup k lidem od lékaře, kdy už tak je člověk ztrátový na nemocenské a ještě kromě poplatků za návštěvu zaplatí navíc za papír pro účetní.

• Než jsem se zaregistroval k paní doktorce, byl jsem odmítnut ve všech okolních ordinacích, kde již nové klienty nepřijímali. Velmi dobrým znamením pro mne byla možnost objednat se předem, protože nepatřím k lidem, které by bavilo vysedávat někde v čekárně, ještě víc jsem byl ale překvapen dodržením sjednaného termínu a to vždy i při dalších návštěvách. Paní doktorka Ondrušová je velmi vzdělaná a zjevně i moudrá žena, protože opakovaně předem rozpoznala velmi závažné onemocnění nejen u mne, ale i u členů mé rodiny, kdy její nález následná vyšetření už pouze potvrdila. O profesionalitě její péče mne nedávno přesvědčil i dopis od pojišťovny, který mne vyzýval k návštěvě praktického lékaře a k vyšetření, které mi díky paní doktorce bylo provedeno již před několika lety. Nikdy jsem u ní za preventivní vyšetření nic neplatil a při nemoci pouze regulační poplatek 30Kč. Pokud jsem chtěl vystavit zpoplatněné potvrzení, vždy jsem byl pro něj vyšetřen a cena byla v porovnání např. se sazbou u právníka velmi lidová. Pokud si vážíte svého zdraví a chcete výbornou lékařku, která se Vám o něj bude dobře starat, mohu paní doktorku Ondrušovou velmi doporučit.

• Zdravím všechny klienty MUDr.Ondrušové....nestačím žasnout, co si v dnešní době pacienti nechají líbit. MUDr.Ondrušová je nejen arogantní ale hlavně její ceny a poplatky jsou NEHORÁZNÉ. Jak tady vtipně podotkla jedna dáma-účtuje si snad i vzduch, který pacienti dýchají v čekárně. A to ještě ke všemu nevíme, co si nechává proplácet pojišťovnami. Neobávejte se najít si lékaře, který se bude chovat slušně ( tak jak se má chovat podnikatel k zákazníkům), ale hlavně Vám nebude tahat peníze z kapsy.

• Výborně pane Posejpal,napsal jste to naprosto přesně,lépe bych to ani nedokázala.vystihl jste s naprostou přesností chování paní doktorky Ondrušové a to jste byl myslím,ještě dosti mírný.Jsem nadšená tím,že je tady možnost se vyjádřit pravdivě a hlavně bez obav.Ještě jsem v životě nepoznala lékařku,horších kvalit než je zmíněná paní doktorka Ondrušová.Hlavní její odbornost spočívá v tom jak z lidí vysát peníze,je to její priorita.Věřím v to,že lidé pochopí,že tudy cesta nevede a paní doktorka přehodnotí své chování.Jinak se také může dočkat prázdné ordinace.

• Paní doktorka je docela příjemná na popovídání, ale pokud se ji už rozhodnete navštívit, tak si určitě nejdete "jen" popovídat. Nemluvím o nepochopitelném objednacím řádu, kde je každému jedno, zda jste přišla s akutní chřipkou nebo málem umíráte a nakazíte tak většinu osazenstva čekárny, které útrpně čeká s vámi... nejdůležitější je se objednat a odvést "čistou práci" za nemalé poplatky. A nakonec když se do té čekárny odvážím a vyčkám tak dlouho až mě příjme i paní doktorka, tak dostanu předpis na horký nápoj Coldrex, který si stejně zaplatím sama... zhodnotila jsem, že stejnou diagnostiku jsem schopna učinit i doma v obýváku a poslat manžela do lékárny pro Coldrex. Je chyba se k paní doktorce přihlásit, teď toho lituju. A to nemluvím ani o nemalých poplatcích za jednoduché úkony.

• Paní doktorka je vstřícná, jen když máte dost financí, jinak jako lékařka mě zklamala. Už při druhé návštěvě jsem věděla, že jsem udělala chybu, že jsem se k ní zaregistrovala...bohužel.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní