Adresa

Léčebné centrum
Mírové náměstí 2/2, Hlučín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

33 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Léčebné centrum Jiný

Skvělá paní dochtorka nemůžu nic vitknout je příjemná ,vysvětlí ,nic nezanedba visetri vás jak má ,a mám problémi z odběrem krve a když mi ji paní dochtorka Ondrusova odebírala běs problémů a ani to nebolelo věřím ji a sem spokojená z pristupem

L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Katastrofální přístup k pacientovi. Absolutně žádný soucit s těžce nemocným člověkem, který je u paní lékařky registrován spoustu let a když už nemůže dojít do ordinace kvůli vážné nemoci, tak paní Ondrušová absolutně bez soucitu pacienta odepíše, že je v posledním stádiu a nemá cenu jet k němu domů!!!! I když je ze zákona povinná!!! A byla o to žádána!!! Toto chováni je absolutně nemorální a proti lékařské přísaze!!! Nevím jak může vykonávat takové ,,poslání" protože léčit nemocné není jen práce. Je pro ní pohodlnější léčit jen zdravé.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

peče o pacienty strašná!! při obědnaní ješte čekám hodinu v čekáně mám 3měsíce zanět a vubec mě neposíla na vysetření nemám pravu říct ani svuj nazor posíla mě do práce když sem natolik nemocný a musím jit pracovat neni mi schopna napsat ani neschopenku Doktorka mě ani nevyslechne! je velice špatná chtělo by si naní stěžovat

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

S péči paní doktorky jsem maximálně spokojena! Je to odbornice na svém místě a nesmírně si ji vážim. Umí rozeznat "banality" od závažných onemocnění a rozhodně nikdy nic nepodceňuje. Mohu vřele doporučit všem, kteří stojí o kvalitní péči v podobě akutálních trendu a věděcky podložených důkazů v medicíně... což u paní doktory obdivuji - jde s dobou!


M
Ověřený profil

Paní doktorka Claudie Ondrušová je velice laskavá,příjemná se vším Vám poradí pomuže kdkoliv se na ní muž obrátit,jsme velmi spokojení jak já tak i manžel,který je po mozkové příhodě taže jí navštěvujeme dost často a proto mužu jen doporučit


M
Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná, vždicky mě i manželovi vyhoví, poradí. Chodíme k ní již od začtku... Má velmi kamarádský přístup, a vždy pacienta uklidní. Děkujeme za její péči, manželé Saparovi.


Z
Ověřený profil

Z této ordinace jsem odešla, protože z celkového přístupu jsem získala pocit, že si člověk - pacient = klient musí nechat tzv. vše líbit (nemá právo na zdravou sebeúctu, nemá právo na vlastní názor, nemá právo vyjádřit své pochybnosti byť oprávněné....atd.) a za to ještě zaplatit. Mně např. opakovaně nepoznala záněty, neprovedla ihned vyšetření z krve - crp - kde by se přesvědčila, že se jedná o zánět, při preventivní prohlídce nadřazeně řekla, že nemá důvod mi odebírat krev a na to mám nárok dle pojišťovny atd. Při nemocenském lístku jsem nečekaně zaplatila ještě Kč 50,00 , prý to potřebuje navíc účetní, abych vůbec dostala výplatu. Tohle považuji za velmi nesolidární přístup k lidem od lékaře, kdy už tak je člověk ztrátový na nemocenské a ještě kromě poplatků za návštěvu zaplatí navíc za papír pro účetní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřený profil

Než jsem se zaregistroval k paní doktorce, byl jsem odmítnut ve všech okolních ordinacích, kde již nové klienty nepřijímali. Velmi dobrým znamením pro mne byla možnost objednat se předem, protože nepatřím k lidem, které by bavilo vysedávat někde v čekárně, ještě víc jsem byl ale překvapen dodržením sjednaného termínu a to vždy i při dalších návštěvách. Paní doktorka Ondrušová je velmi vzdělaná a zjevně i moudrá žena, protože opakovaně předem rozpoznala velmi závažné onemocnění nejen u mne, ale i u členů mé rodiny, kdy její nález následná vyšetření už pouze potvrdila. O profesionalitě její péče mne nedávno přesvědčil i dopis od pojišťovny, který mne vyzýval k návštěvě praktického lékaře a k vyšetření, které mi díky paní doktorce bylo provedeno již před několika lety. Nikdy jsem u ní za preventivní vyšetření nic neplatil a při nemoci pouze regulační poplatek 30Kč. Pokud jsem chtěl vystavit zpoplatněné potvrzení, vždy jsem byl pro něj vyšetřen a cena byla v porovnání např. se sazbou u právníka velmi lidová. Pokud si vážíte svého zdraví a chcete výbornou lékařku, která se Vám o něj bude dobře starat, mohu paní doktorku Ondrušovou velmi doporučit.


O
Ověřený profil

Zdravím všechny klienty MUDr.Ondrušové....nestačím žasnout, co si v dnešní době pacienti nechají líbit. MUDr.Ondrušová je nejen arogantní ale hlavně její ceny a poplatky jsou NEHORÁZNÉ. Jak tady vtipně podotkla jedna dáma-účtuje si snad i vzduch, který pacienti dýchají v čekárně. A to ještě ke všemu nevíme, co si nechává proplácet pojišťovnami. Neobávejte se najít si lékaře, který se bude chovat slušně ( tak jak se má chovat podnikatel k zákazníkům), ale hlavně Vám nebude tahat peníze z kapsy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Výborně pane Posejpal,napsal jste to naprosto přesně,lépe bych to ani nedokázala.vystihl jste s naprostou přesností chování paní doktorky Ondrušové a to jste byl myslím,ještě dosti mírný.Jsem nadšená tím,že je tady možnost se vyjádřit pravdivě a hlavně bez obav.Ještě jsem v životě nepoznala lékařku,horších kvalit než je zmíněná paní doktorka Ondrušová.Hlavní její odbornost spočívá v tom jak z lidí vysát peníze,je to její priorita.Věřím v to,že lidé pochopí,že tudy cesta nevede a paní doktorka přehodnotí své chování.Jinak se také může dočkat prázdné ordinace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti