Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Kdyně

• „Jedná se o jednoho z nejlepších chirurgů v Klatovech. U nás v rodině chodíme s jakýmkoliv zraněním vždy k němu a víme, že se nám dostane vždy té nejlepší péče. Více

K Letišti 385, Klatovy Mapa

Chirurgická ambulance - MUDr. Stanislav Křišťan

• „Pan primář MUDr. Václav Šauer mi zachránil v Českém Krumlově 13.3.2013 život skutečně v hodině dvanácté, (měla jsem tzv. "prezidentskou nemoc"), neboť dokázal okamžitě poznat příčinu mého utrpení a bezodkladně mě operovat.. Ale nejen to, při druhé operaci 25.5.2013 mi zachránil kvalitu života, když mi dokázal opět zanořit umělý vývod, tudíž nyní - rok a půl po operaci - vůbec (kromě samozřejmě velkých jizev) necítím jakékoliv omezení. Jsem mu neskonale vděčná, neboť je to vynikající odborník, přitom s velmi lidským přístupem k pacientům. Helena Kazárová Více

Kozinova 292, Domažlice Mapa

Chirurgie - primář, Domažlická nemocnice

• Plzeňská 569, Klatovy Mapa

Klatovská nemocnice, a.s.

• „Výborný doktor i člověk.Ordinuje bez arogance a povýšenosti.Takovým doktorům platím poplatek rád.

Nádražní 235, Kdyně Mapa

Chirurgie s.r.o., chirurgická amb.

• „Tak já jsem podstoupil laserovou operaci nedávno. Poslala mě na ní očařka a doporučila mi oční kliniku Horní Počernice. Už dlouho totiž nosím čočky (5,5 dioptrie na každém oku) a na poslední kontrole mi zjistili, že se mi špatně okysličují oči, a proto bych je měl vysadit, aby do budoucna neměl problém. Takže když jsem zvážil pro a proti, už jen to, kolik stojí čočky, roztoky a brýle, měl jsem celkem jasno. A hlavně to pohodlí teď po operaci. Více

Nádražní 235, Kdyně Mapa

SOMICH s.r.o. - oční mikrochirurgie

Dobrovského 254, Horšovský Týn Mapa

SOMICH s.r.o. - oční mikrochirurgie

• „Vynikající odborník,lidský přístup.

Klatovská nemocnice, a.s.

• „VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘ,MÁ KRÁSNÝ A CITLIVÝ PŘÍSTUP K PACIENTŮM...

Dobrovského 253, Horšovský Týn Mapa

Chirurgie s.r.o., chirurgická amb.

• „Výborný přístup k pacientům, velmi ochotný, lidský a empatický.

Hořejší předměstí 2, Domažlice Mapa

Chirurgická ambulance

• „Pro mě nejlepší lékař, který lidem nikdy nelže a vždy své pacienty dostatečně informuje. Takové informace mám z toho ze jsem byl studentem zdravotní školy a k Panu prim. Bytelovi jsem chodil na praxi a dle mého názoru je to nejlepší lékař kterého jsem kdy zažil. Znám Pana prim. i z osobnějšího života a slovama kterýma bych to řekl: "Je to proste frajer a velice ho obdivuji!" Více

• Chirurg, Praktický lékař

„Chodím tam už více jak 25 let takže tady můžu zodpovědně hodnotit - je to bezva doktor, nemusíte mít obavy :) díky.

Dobrovského 255, Horšovský Týn Mapa

Ordinace chirurgie