Bronislava Palkovská, zubař Slavičín

Zubař

Školní 822, Slavičín
Privátní stomatolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

chodíme k paní zubařce celá rodina a jsme velmi spokojeni,profesionální přístup,moderní zařízení,příjemné prostředí.

Návštěva zubaře není asi pro nikoho nic extra příjemného, ale paní doktorka je v tomto ohledu to nejmenší možné "zlo" :) Chodím k ní od malička a do budoucna to rozhodně nehodlám měnit, protože v dnešní době se šikovní zubaři hledají velice těžko a je skoro štěstí na někoho takového narazit. Je ochotná, milá, vstřícná, vše vysvětlí a poradí. Takže paní doktorku můžu opravdu doporučit!

K paní doktorce chodím odjakživa a jsem velmi spokojená. Nehodlám na tom nic měnit, přestože už pár let žiji v Brně. Je ochotná, milá a jsem přesvědčená, že svou práci dělá dobře.
Pacientka Martina

Zdravím všechny,

ráda bych vyjádřila také svůj názor. Paní doktorka Palkovská je ta nejlepší zubařka jakou znám. Vždy mě pečlivě vyslechla a vše vysvětlila....na její odbornou péči se můžu vždy spolehnout.
Po morální stránce je to ten nejvstřícnější a nejpečlivější člověk.

Pro ty kteří vyjadřovaly negativní názor: přála bych Vám zažít zubaře v Ostravě kteří pacienty berou jako na běžícím páse. Paní doktorce nesahají ani po kotníky!

Jen tak dále paní doktorko, jsem na Vás pyšná!

Spokojená pacientka Monika

Velmi dobrá paní doktorka, chodím k ní od té doby co mám zuby :-) a jsem stále spokojená! Je hodná, příjemná, ochotná, důsledná, zkrátka lékařka jak má být!

maximální spokojenost

Vynikající komunikace a obrovská ochota..!!

Vždy ochotná a starostlivá

X

Radana J.
Pani zubarka je super.Chodime k ni cela rodina.I kdyz me osobne cekalo par neprijemnych chvil v podobe trhani zubu,tak jsem to zvladla.Byla mila,a kdyz se vyskytl problem,ihned mi prisla vstric.Takze se vubec nebojim chodit k zubari.I sestricka je hodnoucka.Pro deti idealni zubarka.

Paní doktorka velmi milá a jenom velká spokojenost z mé strany.
Pro K. : Myslím, že v tomhle případě, že když se dítě bojí jít na prohlídku, tak paní doktorka nemůže. No v zopeňte si když jste byla malá vy?!!!