Ord. praktického lékaře gynekologa
Březenecká 4804, Chomutov

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

K této lékařce jsem přišla poprvé v mých 14- ti letech, první o bylo tak mi řekla že mi napíše HA. Když jsem se ptala na vedlejší účinky tak mi bylo řečeno, že všechny pacientky jsou velice s HA spokojeny a že ji musím užívat. Při vyšetřeních jsem max zažila ultrazvuk přes břicho, nikdy mi nic nevysvětlila a přišlo mi, že jí obtěžuji už jen tím že jsem vešla do ordinace.
Největší problém nastal když jsem jí řekla, že už 14 dní menstruuji, na to mi odpověděla, že až to mít nebudu tak ať přijdu že dřív se do mě nepodívá.
Když už toto trvalo měsíc a já zase (mezitím jsem tam několikrát volala) přišla tak mě zkontrolovala jen ultrazvukem a řekla mi, že vše je v pořádku a že jen budu déle menstruovat. Když jsem po 2 měsících řekla, že to už není možny a že se mi pořád motá hlava, tak mě nechala odebrat krev s tím že výsledky jsou naprosto v pořádku a že až ,,TO,, nebudu mít tak ať přijdu. za další 2 měsíce zase a zase a zase. Takto to trvalo celkem 2 roky.
Poté když jsem opět přišla (byla jsem tam víc než doma a vždy jen UTZ, odběr krve a pápá) mi řekla, že bude lepší když si najdu jiného lékaře.
Úplně vyřízená jsem odcházela a měla přes 3 měsíce problém sehnat gynekologa, který by mě mého problému zbavil (bylo to víc než náročné - lékařka totiž přehlédla útvar, který byl na UTZ vidět víc než dobře). Nakonec se podařilo, ale bohužel musím dnes docházet na IVF jelikož se mi tím vše pokazilo a normálně miminko nepřipadá v úvahu.
Takže tuto lékařku NE!

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa gynekologické vyšetření

K paní doktorce jsem se vrátila skoro po 30 letech a byla jsem mile překvapená, ordinace skvěle vybavená, paní doktorka velice milá, starostlivá a odbornice na svém místě. Za mně veliká spokojenost a mohu vřele doporučit, sestřička také moc milá a ochotná. Do této ordinace se budete těšit. Jana Arazimová

Ráda ordinaci p, doktorky Dostálové doporučím dále. Paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné, mají obě lidský přístup a jsou opravdu milé :)

Vynikající lékařka která svou práci umí a se srdcem na dlani.Tez sestřička je super.V.Hauserova

Doporučuji všem! Jsem nadšená, že jsou i tací lékaři, kteří se chovají ke svým pacientům tak neuvěřitelně MILE. Paní doktorka se sestřičkou jsou velmi vstřícné, mají lidský a citlivý přístup. Vždy odcházím s dobrou náladou a velmi spokojená !

velmi empatická a příjemná, zkušená lékařka. neznám lepší. vždy vše skvěle vysvětlí a umí povzbudit.

Jsem s paní dr. maximálně spokojená. Její lidský, milý přístup, v těh.poradně mě podpořila psychicky, s každým těhotenským ale negynekol. problémem mě někam poslala, takže nic nezanedbá. Prošla se mnou zprávy z jiných vyšetření, vše mi vysvětlila. Její přístup k pacientkám je vynikající. Děkuji.

Maxcimální spokojenost s Paní doktorkou Dostálovou. není co dodat.. je prostě skvělá!

Před 20roky mi nechala zemřít manželku,protože nic nepoznala,vté době nestála za nic a bylo to o ní všeobecně známé