Březenecká 4804, Chomutov
Ord. praktického lékaře gynekologa

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa gynekologické vyšetření

K paní doktorce jsem se vrátila skoro po 30 letech a byla jsem mile překvapená, ordinace skvěle vybavená, paní doktorka velice milá, starostlivá a odbornice na svém místě. Za mně veliká spokojenost a mohu vřele doporučit, sestřička také moc milá a ochotná. Do této ordinace se budete těšit. Jana Arazimová

Ráda ordinaci p, doktorky Dostálové doporučím dále. Paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné, mají obě lidský přístup a jsou opravdu milé :)

Vynikající lékařka která svou práci umí a se srdcem na dlani.Tez sestřička je super.V.Hauserova

F

Doporučuji všem! Jsem nadšená, že jsou i tací lékaři, kteří se chovají ke svým pacientům tak neuvěřitelně MILE. Paní doktorka se sestřičkou jsou velmi vstřícné, mají lidský a citlivý přístup. Vždy odcházím s dobrou náladou a velmi spokojená !

F

velmi empatická a příjemná, zkušená lékařka. neznám lepší. vždy vše skvěle vysvětlí a umí povzbudit.

Jsem s paní dr. maximálně spokojená. Její lidský, milý přístup, v těh.poradně mě podpořila psychicky, s každým těhotenským ale negynekol. problémem mě někam poslala, takže nic nezanedbá. Prošla se mnou zprávy z jiných vyšetření, vše mi vysvětlila. Její přístup k pacientkám je vynikající. Děkuji.

Maxcimální spokojenost s Paní doktorkou Dostálovou. není co dodat.. je prostě skvělá!

Před 20roky mi nechala zemřít manželku,protože nic nepoznala,vté době nestála za nic a bylo to o ní všeobecně známé

Jsem naprosto spokojená s pani doktorkou Dostálovou